Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 8.
Helena, Elena
28°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.11.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko chcela pomôcť robotníkom netušiac, do čoho sa rúti: Šokujúce zistenie v kúpeľni!

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ja.a.len.ja
25.11.2018 08:54 | |
+14 -4
Reagovať
Hádanka pre všetkých. Viete ktorá Slovenka ma sloniu p i č u na ksichte? No predsa Silvia Kucherenko.
sooo
22.11.2018 08:11 | |
+5 -9
Reagovať
Nerozumiem preco pozriete video ked ju neznasate?no preco?preco?naco ste zvedavy?no preco??a este komentar napisete to fakt?ignorujte !ale nie nieco vas fakt zoziera a ste zvedavy ste fakt nechutny ludia .Silvia do toho ja ta podporujem .si dobra a vzdy sa zasmejem . O a si pekna drzim palce
motomotomoto1
22.11.2018 17:30 | |
+5 -3
ja som len kukal tie pysky :D ze by som jej ho tam dal :D to je vsetko :D
motomotomoto1
21.11.2018 12:57 | |
+11 -5
Reagovať
juj jaka je hnusnaaaa, dal by som jej fu ck face :D :D :D
yunost
21.11.2018 12:31 | |
+11 -2
Reagovať
svet podľa kurčerenko
2.-2
21.11.2018 11:33 | |
+26 -6
Reagovať
Toto je taká pi..ča, je väčšiu svet nevidel. Načo ju sem dávate do éteru ? Už nemáte v talóne zmysluplnejšie správy a reportáže. Toto je totálna spodina. Hanba NČ .
lDlOT
21.11.2018 17:18 | |
+5 -7
...aby sa nad ňou pohoršovale ešte väčšie, trebárs presne také ako ty!
Rockerinka
21.11.2018 11:18 | |
+29 -4
Reagovať
Ty nesympaticka umela prodia na zenu.Zacni uz nieco zmysluplne robit! Co dokazes,co si vystudovaaĺa? Ani syna k zdravej vyzive nevedies!Pozri sa ne neho.Chodis s nim po Mc Donaldoch a pritom ma nabeh na on´bezitu nebezpecnu. Najskor si sa zviditelnila spavanim s Rozborilom,potom s mafozami.Otras A tvoj nesympaticky nechutny prejav a povysenost detto.Sa zobud Kacka a zacni robit.NC nedavajte jej priestor laskavo.
Rockerinka
21.11.2018 11:18 | |
+12 -2
oprava: parodia na zenu
lDlOT
21.11.2018 17:19 | |
+2 -3
A čo je to vlastne »on'bezita nebezpečná«? Latinský ekvivalent nevieš? Lebo ja som to hľadať, aj gúgla prosíkal a nikde nič...
Domingez83
21.11.2018 10:53 | |
+2 -13
Reagovať
nech umrie
Jedon
21.11.2018 06:03 | |
+31 -3
Reagovať
Chuderka naša prísun peňazí od manžela podvodníka ustal a tak musí plniť scestné scenáre nejakého pablba z NČ nabudúce bude zrejme felačný manuál pre imigrantov aj s názornými ukážkami..tie gamby či vytiahla s včelieho úľu, si to doslova pýtajú
lDlOT
21.11.2018 17:21 | |
+7 -1
Ten ustal už dávno! Ešte skôr, ako ho zo skrine vo Viedni vytiahli a tak Silvinka z Michaloviec sa musela obracať! Veď nakŕmiť bojara Sergeja a jeho pangcharta dá poriadne zabrať!
kocianka
21.11.2018 00:38 | |
+23 -4
Reagovať
To je co za blbka?
Rockerinka
21.11.2018 11:19 | |
+11 -2
Vymlet z Michaloviec-
e-ddie
20.11.2018 22:52 | |
+19 -36
Reagovať
Neblaznite preBoha, veď je svetová. Uznávam, že s tou papulkou to je trošku prehánka, ale veď čo, sranda musí byť, ja by som to aj chcel vyskúšať také niečo, to si neviem ani predstaviť. Ale celá je dobrá, prču si robí z nás, zo všetkého a vy ju tu beriete vážne? Aj prízvuk má úžasný. Podľa mňa sa vie dobre tváriť, že nie je, ale je inteligentná, a hlavne totálne nad vecou. Za mňa palec hore. zaBAVA graDUJE, ňeeee? :-)
Rockerinka
21.11.2018 11:20 | |
+16 -2
Ona taka je,staci ju pocut v nejakom Nakupnom centre Otras Sama kost a koza a vagina na hlave.Oduta PIXA:
2.-2
21.11.2018 11:37 | |
+13 -3
A v čom je svetová ? Ty sa daj vyšetriť. Keď to chceš vyskúšať, kúp si umelú Anču. Ona sa netvári , ona je prij...ebana.
lDlOT
21.11.2018 17:23 | |
+2 -8
Aááále jej závidíte sliepočky nenávistné!!! Bežte kotkodákať k pásom Ficových zahraničných investorov a nie tu na diskusiu, resp. ohováraniu...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Jozef Rajtár,
Kočnerova Threema: Sledovací tím na Sulíka a Rajtár na Zozname ovečiek Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Americký
V prípade zneužívania dievčat figuruje aj "Epsteinova madam": Organizovala aj jeho spoločenský život a domácnosti
Polášek (vľavo)
Parádne správy zo sveta tenisu: Slovák Polášek dosiahol najväčší úspech v kariére!
Mary trpí
Foto
Mary trpí nezvyčajnou chorobou: Už len pri použití tampónu prežíva peklo!
V Banskej
Na okraji Dobšinej žije 700 Rómov, z nich 500 má priezvisko Kotlár: Ťažkosti napríklad s doručovaním listov
Sklamaní
Chelsea sa pod novým trénerom nedarí: Po výprasku od United si neporadila ani s Leicestrom
Na snímke
OĽaNO vyslalo jasný signál: Ak Smer nepodporí návrh vlastnej ministerky, mala by podať demisiu
Tieto ženy nemajú
Tieto ženy nemajú ani kúsok hrdosti: To, čo spravili v hoteli nemá obdoby, ešte sa na tom aj smiali
Unikátne miesto
Jaskyniari objavili jaskyňu so stalagmitom v tvare falusu: Symbol vtipne ovplyvnil aj jej pomenovanie
Ashley Cole
Foto
Len málokto dosiahol v Anglicku tak veľa: Legendárny futbalista ukončil úspešnú kariéru
(ilustračné foto)
Leteckí záchranári zasahovali vo Vysokých Tatrách: Povolaní boli k dvom úrazom
Ruth bojovala
Foto
Ženu liečili na banálne prechladnutie: Fatálny omyl! Kvôli skutočnej diagnóze jej museli odrezať prsty
Moderátorka už
Diana Hágerová ukázala pravú tvár: Takto by prišla pred ľudí máloktorá moderátorka