Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
19°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.11.2018, 14:20 | TOP Čas

Diskusia: Fotka matky s dieťaťom v nosiči obletela svet: Zistíte dôvod, budete ju obdivovať

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
250918
21.11.2018 09:32 | |
+5 -2
Reagovať
aspoň vieme, kam sa uberá naša vyspelá civilizácia. takto celý deň nosia deti matky v afrike. ale to len preto, aby ich nezožral lev.
zaneta.knizna
21.11.2018 11:44 | |
+4 -0
Normálne si mi urobil náladu. Presne si to vystihol. Rovnako aj tetovanie patrí do pohanstva a k šamanizmu. Rovnako klaňanie sa zvieracím Bôžikom - dnes chovatelia psov a mačiek, o ktorých sa viac starajú ako o deti, rodičov.. Psíčkari bozkajú, spia so psom, nosia na rukách, obliekajú a robia si z nich náhradu za deti aj manželky, manželov..Rovnako komunikácia kvôli internetu a mobilom uviazla, schopnosť vyjadrovať sa klesá, postupne dôjdeme na posunkovu alebo smajlikovu reč. A národ evidentne hlúpne.
kayakaya
21.11.2018 05:16 | |
+13 -0
Reagovať
Zas nejaky odžub. Ved z fotky ani nevidno zeby bola casnicka. Nic nenesie, nema ani casnicky odev, tak to kludne moze byt zakaznicka a niekto si k tomu vymyslel pribeh.. Aby rec nestala a NC mal o com pisat..
heavy
21.11.2018 00:39 | |
+11 -1
Reagovať
Uz som sa zlakol, ze ide o nejaku slovensku ekomatku z Modreho konika, surova strava, zelenina, savo... :))))
nova666
20.11.2018 19:27 | |
+32 -7
Reagovať
Nemala s dieťaťom vôbec pracovať. Mala sa mu venovať doma. A šéfka mala zabezpečiť prevádzku. Mne by ako zákazníkovi bolo velmi trápne, keby ma obsluhovala matka s dieťaťom. A navyše, je to iste proti mnohým predpisom či dokonca právam. Ale zrejme je to reklama na ten priblbnutý nosič.
amazing.girl
20.11.2018 16:32 | |
+32 -5
Reagovať
Nieze nepohodlne ale nebezpecne lebo dieta nema podopretu hlavu a mu tam v spanku locka kade tade, si moze vazy zlomit Som bola nedavno na 1 detskej akcii a tam velice propagovali tieto detske nosice, jeden stal 160 eur. A ktomu este ponukali take dost otrasne leginy. Sa pytam preco radsej pancusky nevyrabaju, to je pre male deti najpraktickejsi odev. A ta moderna predavacka ma poucila ze deti nemaju radi pancusky. takze co tam po detskom zdravi, ani kociky ani pancusky, ak chcete byt moderni ;)
Matka11
20.11.2018 15:24 | |
+40 -12
Reagovať
chudák dieťa. matku zavesiť do nosiča a nech pocíti aké to je takto spať.
abvydavatelstvi
20.11.2018 14:37 | |
+71 -22
Reagovať
Ale to ...ze dite v te sedacce trpelo nikdo nevidi ...zkuste se vy privazat natesno do sedacky na nekokik hodin, nekam se zavesit a zkusit spat ...krevni obeh ma problemy i cele telo a nervova soustava trpi ...Dite potrebuje lezet v postylce a mit klid ....jeste z ni delejte hrdinku ...Ale samozivitelky matky to maji na celem svete velmi tezke ...a kvuli tomu trpi deti ...Hlavne ze politici maji plne konta a bachory ...
Honney
20.11.2018 15:13 | |
+30 -38
Ja neviem preco mas potrebu v kazdej diskusii do ktorej sa zapojis davat rozumy alebo kritizovat. Neviem v ktorej dobe zijes alebo na ktorej planete, ale mas dojem, ze to dieta vyselo v nosici cely den a nedajboze kazdy den. Bola to urgentna situacia, mamicka si poradila tak ako vedela. Urcite to bola len jednorazova zalezitost tykajuca sa niekolkych hodin (ani matka by s dietatkom na chrbte neustala cely den). Trochu rozmyslaj kym nieco vypustis z ust. Neviem kolko mas rokov, ale stare matere kedysi tvrdo pracovali na poliach a do prace zapajali aj starsie deti takze tie mladsie nemal kto strazit. A vies ako to tie nase stare matere riesili? Dieta si uviazali do plachty, sup s nim na seba a hybaj na pole robit lebo samo sa este nikdy nespravilo. A prezili aj stare matere, aj nasi rodicia bez ujmy na zdravi. Tak nerozsiruj bludy.
Intermediary
20.11.2018 15:32 | |
+27 -3
A poniektorí v robote aj deti urobia a nikto ich neľutuje...
CajVoVine
20.11.2018 15:36 | |
+63 -5
keby stare matere mali cesty a kociky tak by sa vy.ka.slali na cele nosenie v satke...Dieta sice nosili ale len cestou k polu,nie ze ho mali na chrbte cele hodiny...Polozili ho do chladku alebo zavesili satku na strom aby vytvorili kolisku a isli robit..apropo keby mali pri praci stare matere dieta na chrbte tak by po hodine na horku bolo po nom...A aj dnesne maticky by sa velmi rady vykaslali na nosenie kedze im trpi pri tom cela kostricka avsak modna vlna nepusti,vsak
amazing.girl
20.11.2018 16:34 | |
+16 -0
Presne, ani v Thajsku nepouzivaju kociky ale len z 1 dovodu - maju mizerne cesty, takze by sa nedalo s kocikom. Inak by radi,
Kladivo69
20.11.2018 16:58 | |
+20 -2
Honney, staré matere vzali dieťa v plachte a šli s ním na pole. Avšak na poli to dieťa aj s plachtou zložili do trávy a boli tam aj iné detváky z dediny. Tiež by si mohla rozmýšľať, keď už matka musela vziať dieťa do práce určite mu mohla vziať nejakú deku či podložku kde by ho mohla zložiť na zem. abvydavatelstvi má v tomto prípade pravdu.
Honney
20.11.2018 17:15 | |
+9 -3
Pisem, ze to bola urcite jednorazova zalezitost z nudze, nieze to ta mamicka bezne praktizuje dennodenne. Par hodin v nosici to dieta urcite nezdeformovalo. Hold su deti, ktore musia byt zakvacene ma mame, inak revu ako keby sa neviem co stalo. Decko na fotke nevyzera, ze by sa mu na mame nepacilo a ze mu tam je nepohodlne, mama nevyzera, ze by jej to decko zavadzalo, tak aj tak nechapem preco sa ma niekto potrebu vyjadrovat k niecomu co sa ho vobec netyka. Ta "americka" mamicka ani nevie, ze existuje nejake Slovensko a nejaky bulvarny NC. Kazdeho osobna vec co si robi s vlastnym deckom pokial nie je otlkane, spinave a hladne.
Matka11
20.11.2018 17:20 | |
+5 -3
no iste osobná vec, dieťa nie je jej majetok.
Honney
20.11.2018 17:40 | |
+7 -3
Matka: Neprekrucaj. Tebe tiez do vychovy tvojich deti nikto nekeca. A verim, ze ak si presvedcena o spravnosti svojej vychovy, tsk si do nej ani nikoho kecat nenechas. Takze si ich vychovavas podla vlastneho rozumu, vedomia a svedomia. Presne tak ako ta americka mama.
kayakaya
21.11.2018 05:22 | |
+11 -0
Omg, hadate sa tu kvoli ilustracnej fotke. Moze to byt kludne zakaznicka a redaktor NC si vymyslel text a vy si kvoli tomu skocte do vlasov. Raz som videla v dvoch roznych casopisoch tu istu fotku a pod nou vzdy iny pribeh. Odvtedy takymto "americkym" fotkam neverim. Resp pribehom pod nimi.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Vláda nemá väčšinu v parlamente. Matovič chce pakt s SMK (podcast) Aktuality.sk
Opozičný líder
Začali sa rokovania s vládou bez Guaidóa: Všetci chcú ukončiť politickú krízu
Zachránené
V bojnickej zoo sledujú operence, ktoré vyliečili: Kam idú naše bociany na zálety
(ilustračné foto).
Tribunál v Haagu obvinil muža z terorizmu a vraždy: Na svedomí má smrť premiéra
Taiwan and China
Taiwan prestala uznávať ďalšia krajina: Čína má z toho obrovskú radosť
Útok neprežili
Odvolanie rozhovorov s Talibanom má dohru: V Afganistane zomrel americký vojak
Do Biarritzu
Trump čaká na definitívne dôkazy o útoku dronmi v Saudskej Arábii: Nechcem vojnu, ale na odvetu sme pripravení
Britský premiér
Johnson po stretnutí s Junckerom: Európska únia má už plné zuby brexitu
K útokom sa
Foto
Vojenská koalícia Saudskej Arábie: Drony použité pri útoku pochádzali z Iránu
Bieloruský
Ruský denník Kommersant: Bielorusko a Rusko vytvoria v roku 2022 de facto konfederáciu
Mužovi museli
Foto
Muž iba zázrakom prežil tragickú autonehodu, to najhoršie prišlo potom: Zdrvujúca správa!
Spevák Rod Stewart
Britský spevák Rod Stewart po 2 rokoch vyšiel s pravdou von: Rakovina prostaty!
K soche maršála
Muž v Prahe sa pripútal k soche sovietskeho veliteľa: Policajti ho skontrolovali a odišli