Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 4.
Ervín
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.11.2018, 18:14 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Opozícia sa chce pokúsiť odvolať Andreja Danka: Šokujúca reakcia jeho strany!

216 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Nomad46
20.11.2018 10:53 | |
+0 -0
Reagovať
teda nie ze by Dankov titul,hodnost ci rigo nebolola zaujimava tema,ale co uz ked nic ineho nas parlament riesit nemusí...slovakom padaju pecene holuby do huby,sme ekonomickým tigrom,zralokom,jastrabom Europy,hotový raj na Zemi tak kludne sa mozu venovat vsetci Dankovej rigoroznej praci respektivne diere z kolaca,lebo dla mna je to v sucastnosti najmensi probloem ktorý trapi obcana.Vystudovaných klobaskových inzinierov,pravnikov etc tu mame cele mraky a som si istý ze nie je Danko jediný v parlamente co ma maslo na hlave ale venovat tejto kauze tolko casu a priestoru je prim kontraproduktivne..ved co asi aj tak nie je co ine riesit:)
judrxyz
16.11.2018 07:34 | |
+7 -1
Reagovať
kúpený titul , hodnosť kapitána - fak smiešne - do plaču je keď si uvedomíte že je predseda parlamentu SR
aamater
16.11.2018 03:51 | |
+6 -4
Reagovať
Modrá luza a modré trubky budete potrebovať veľa času, aby ste to predýchali. Kapitán sem kapitán tam, ale jedno je zato isté, taký Dan_ko teda poviem vám nič moc a takto vás všetkých preťal. Ten s vami riadne vyje. Bal. Ha, ha, ha ... A tieto vaše sprosté reči, ako ma tá sliepka zo SaS tak to je už vrchol.
old-dodo
15.11.2018 22:40 | |
+7 -9
Reagovať
Kopec ľudí, čo majú funkciu na Slovensku majú problém sa podpísať a "šéfujú" a niekto rieši toto? Však do jeho titulu mi je prd.Treba hodnotiť podľa skutkov a nie podľa titulu.Poznám napr.zo 20 ľudí s titulom inžinier a už svoj titul ani nepoužívajú pred menom.Nehanbia sa zaň, ale načo ho používať v dnešnej dobe? Používa Danko svoj titul v nejakej súvislosti so svojou funkciou, alebo v súkromnom živote? Ak nie, tak čo riešite?
teplejhnis
15.11.2018 21:21 | |
+9 -5
Reagovať
tak tento pablb zlodejský je narcis narcisov.on si myslí že sa zaplnia ulice a budú ho všiváka parašivého prosiť aby ostal.hnus
sikovny4l
15.11.2018 20:57 | |
+10 -5
Reagovať
Viem si predstaviť, ako by vyzeral Danko, keby si dal na sako kapitánske výložky. O nič horšie ako teraz, ako de bil.
bokolm1
15.11.2018 20:07 | |
+16 -6
Reagovať
Má podporu cca 0.5% občanov!!! Takto funguje tá akože demokracia!!!
Apolo22
15.11.2018 20:56 | |
+5 -5
a kde by zobral 0,5 % :-D
jaguar77
15.11.2018 20:01 | |
+20 -13
Reagovať
Ten fararik Danko ma poriadne s.r.a.l robil zo seba slusnaka , ani sa necudujem , ze spolu s ficom nenavidia nivinaron ,ktori im slapu na otlaky .
jaguar77
15.11.2018 19:58 | |
+17 -10
Reagovať
dam hlavu na klat , ze hrnkovi sa stratili 3 rigorozky ,titulov jak šaleny kalapov a staci ked otvori klapacku a viete , ze tie tituly si kupil .
axa1109
15.11.2018 19:59 | |
+13 -1
Ale oblekov má viac.:D :D :D
minibox
15.11.2018 20:00 | |
+19 -8
hrnko je taký prepitý že si nepamätá čo povedal včera
pezo309
21.11.2018 13:10 | |
+1 -0
Hrnko by sa hodil za pecedu..zahradkarov a ovocinarov.
minibox
15.11.2018 19:57 | |
+17 -5
Reagovať
karma je zdarma, lesostav sa mu vrátil v plnej paráde
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Explózie na Srí Lanke zabili viac ako sto ľudí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Muž chcel
FBI zatkol vodcu skupiny, ktorá zadržiava migrantov na hraniciach: Prechovávanie zbraní a streliva
Kostol sv. Egídia
Najväčšie mesto pod Tatrami sa dočká vlastnej vyhliadky: Pozor, nedostane sa na ňu hocikto
Apríl 1989: Ivana
Ivana Christová: Pravda o Miss Československo! Prečo ma v roku 1989 vypískali?
Stovky ľudí
Aktualizované
Počet obetí neustále stúpa: Po šiestich explóziách zahynulo najmenej 156 ľudí, hlásia 400 zranených
Najväčšou stratou
Priznanie nitrianskeho ťahúňa Blackwatera: Pred rodinou tajil vážnu vec
Pre pochybenie
Polícia si všimla podozrivého muža: Neuveríte, na akom mieste schovával kokaín
Modelka Elsa
Modelka Elsa Pataky predviedla svoje nádherné telo: Tvrdá drina na pláži
Matej a Veronika
Foto
Strach o Sajfu a jeho manželku: Dovolenka na Srí Lanke sa zmenila na horor!
Slovenský
Skvelý výkon Sabbatiniho v treťom kole: Od prvenstva ho delí jeden úder
Jeden z nich sa
Na Ukrajine sa začalo druhé kolo prezidentských volieb: Jeden z kandidátov má poriadny náskok
Šialený nápad vám
Šialený nápad vám vyrazí dych: Turecký vodič má radikálny spôsob na zohriatie motora
Prvý muž Slovana
Kmotrík už myslí na ďalšie výzvy: Titul je pre nás prvý krok