Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 26. 5.
Dušan
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.11.2018, 19:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Keď čitateľka uvidela foto moderátorky Telerána, napadlo jej jediné: Adriana, zmena profesie?

22 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Sobul77
15.11.2018 20:04 | |
+50 -16
Reagovať
Vies letusky musia byt mile , prijemne ...usmievat sa stale ... by si videl co sa deje ked sa vypnu kamery . Daleko od letusky.
anavika
15.11.2018 21:36 | |
+28 -10
No a?ukáž mi človeka čo sa v kuse usmieva a je milý
quixilver19
15.11.2018 19:47 | |
+40 -22
Reagovať
nejaka je vyžrata kks.
laser131
15.11.2018 19:39 | |
+23 -30
Reagovať
Je to super, fandím jej, aj letecká spoločnosť by bola spokojná s ňou, stačilo by jej platiť len 50% oproti kolegynkám, z titulu nadváhy. Tá buď je na antidepresívach, alebo má hormonalnu liečbu.
ZasnenaLaska
15.11.2018 19:24 | |
+64 -39
Reagovať
Extremne nesympaticka umelyna (ta uz bola pod nozom tolko krat ze az).
Bankok
15.11.2018 19:20 | |
+34 -27
Reagovať
Ada ako clovek mi je sympaticka,...a aj chapem,ze v medii ako je doslova maštal v Zah.B je stale,co vie ine robit?,..mozno kdesi piect vianocky v Pezinku do pekarne,,.inak nic,..
tabatas
15.11.2018 19:08 | |
+77 -33
Reagovať
povedzte mi, naco je toto jej cestovanie dobre,Markiza nema kam upratat peniazky? pani Polakova je uz inventarom Telerana, uz zostarla s dochodcami a mamickami na materskej ,ktori tuto relaciu pozeraju a telefonuju a telefonuju v snahe ziskat peniazky,nevedia, ze viac pretelefonuju ako vyhraju,Markiza to ma dobre spocitane,vari neda zo svojho
Just13
15.11.2018 19:39 | |
+41 -33
Ved robi reklamu Saturu co je na tom?Preco by to mala platit Markiza?okrem toho ma vlastnu cukraren ja jej fandim v kuchyni Lidla bola vyborna a zacala podnikat v tom,co vie spravila si meno,reklamu, knizku receptov, kalendare je sikovna klobuk dole popritom vstava o 04 do telerana
Rockerinka
15.11.2018 19:47 | |
+25 -39
just3 A este sa rozplac ...Do telerana nevstava kazdy den,ani kazdy tyzden.A mat cukraren v prenajatej budove,nie je ziadna vyhra.A kalendare aj tebe natlaci za par eur hocikto.Je to naduta zena,ktora tak sekiruje svoje deti,ze jej szn po tazkom hokejovom treningu musel este vysavat,riad umyvat,kazdu smietku,kazdy detail.Chudina ta nevesta,ktora sa za neho vyda,co tak skoro nebude.No nechceli by ju baby za nevestu,posadnutu vysaavanim a zametanim.Sekirantka.
tabatas
15.11.2018 19:52 | |
+36 -27
Just13...pre mna extremne nesympaticka ako vyssie pise ZasnenaLaska,taka vtierka pretvarka,a tie jej cukrarenske aktivity? z Lidla uz zmizla,kniha sa predava v jedine v antikvariate a jej cukraren ?neviem, ci uz ju rozbehla, ale takych cukrarni jesto na mraky, pol roka, max. rok a konci
vsimavypozorovatel
15.11.2018 20:55 | |
+35 -11
rockerinka a teraz sme sa vsetci dozvedeli z tvojich zarucenych info,aka je Polakova vlastne neschopna chudera.... a teraz sup,sup napis o sebe ,aka si hviezda,ked uz okydavat vies
ronaldm
15.11.2018 21:04 | |
+30 -9
tabatas ... tvoje argumenty sú podložené vlastnou skúsenosťou, alebo drístaš len tak do vetra? Ja som mal možnosť sa s Adrianou opakovane stretnúť a tvoj názor nezdieľam, je to veľmi príjemná osoba.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Voliči čakajú
Eurovoľby 2019: Podľa predbežných výsledkov vedie Smer, za ním koalícia PS a Spolu Aktuality.sk
Demonštranti
Žlté vesty protestovali aj pred eurovoľbami: Účasť bola nízka
(ilustračné foto).
Bohaté Švajčiarsko čelí vážnemu problému: Množstvo neplodných mužov je alarmujúce!
Martin Kohút
Lintner dostal stopku od Kohúta: Slovenský hokej čakajú v budúcej sezóne veľké zmeny
Bazilika sv
817
Pobúrenie v Trnave: Rodičia nechceli, aby ich deti sedeli na prijímaní s rómskym dievčatkom!
Český premiér
Skrytý odkaz na volebnom lístku Českej pirátskej strany: Narážal na premiéra Babiša
Lekári si
Krásna ryšavka sa zobudila ochrnutá: Lekári si nevšimli, že má zlomenú chrbticu!
muž za mrežami
Zadržaný Černákov advokát podáva odvolanie: O prípade rozhodne Najvyšší súd
Trump sa stretne
Trump sa má stretnúť s britskou kráľovskou rodinou, už teraz vyvolal rozruch: Nepreháňa to trochu?!
Zaľúbená: Karin
Tvrdohlavá mama Majtánová nechce, aby jej deti doma pomáhali: Jej názor nepochopí každý
(ilustračné foto).
Tínedžer mal neznesiteľné bolesti brucha: Šialené, čo mu lekári našli v penise
ilustračné foto
Jedna nehoda za druhou: Za hodinu a pol havarovali v Trnavskom kraji traja motorkári!
(ilustračné foto)
Brutálne napadnutie v Košickom okrese: Obvinení schovali mŕtvolu do odpadovej šachty