Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 4.
Marcel
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.11.2018, 09:00 | Správy | Politika

Diskusia: Zásadný zvrat v Kočnerovej kauze: Znalkyňa pre NAKA potvrdila, že zmenky sú falošné!

249 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jedon
16.11.2018 08:52 | |
+6 -2
Reagovať
Slintoš a Megazlodej celebritná dvojka Made in Slovakia ako sa patrí..a tá charizma macedónskych podvodníkov z cigaretami, no dokonalí...
volumed
16.11.2018 08:34 | |
+10 -1
Reagovať
Obaja sa chystaju do politiky. Majo bude minister financii. Slinto bude premier. A z cernaka bude prezident. O nic horsie ako je to teraz.
Slobodnapandora
16.11.2018 06:31 | |
+9 -0
Reagovať
Toto sú skutocní hrdinovia budúcého voľného pokračovania Krstného otca...
Slobodnapandora
16.11.2018 06:35 | |
+2 -1
Pozor ale...tie motýliky, čo majú pod krkom vedia lietať a sú stavané tak, aby preleteli cez akekoľvek úzke mreže...
johny1453
16.11.2018 01:09 | |
+12 -13
Reagovať
židovskí majitelia Markízy urobia všetko, aby neprišli o peniaze - a vláda im ide na ruku...v tomto prípade by im išla na ruku každá jedna vláda okrem vlády Mariana Kotlebu. Na stráž!
old-dodo
16.11.2018 00:20 | |
+8 -8
Reagovať
Viackrát sa už uverejnilii fotky, kde sa porovnávali jeho podpisy z tej doby a tvrdenia, že sú rozdielne? Ja,keď budem podpisovať nejaký dlh, tak kto ma akože prinúti, aby som sa podpísal podľa nejakého vzorového podpisu, ako v banke? Naschváľ sa podpíšem inak, ako sa zvyknem podpisovať.
medovka62
16.11.2018 09:01 | |
+7 -0
byť na tvojom mieste, tak si najskôr prečítam napísaný text, ak si ho nepochopil, nechaj si ho vysvetliť niekomu rozumovo zdatnejšiemu vo svojom okolí a až potom píš do diskusií...znalkyňa mala 300!! slovom: tristo podpisov na porovnanie...ak znalkyňa zistí, že podpis na zmenke sa zhodne s podpismi z obdobia po roku 2012, tak nemohol byť napísaný v roku 1999...(presné roky si už nepamätám)
bighorn
15.11.2018 22:33 | |
+10 -7
Reagovať
Takych znalkyn najdete za prachy kolko chcete,samozrejme je mi to absolutne jedno ci su prave alebo lave,nech Markiza plati ak su prave ,respektive CME.kedysi bol Rusko symbol odporu voci Meciarovi a dnes uz niekomu nepasuje a potrebuju sa ho zbavit,nieco je za tym ,niekto taha za nitky................ako v babkovom divadle ,ale kto.................
medovka62
15.11.2018 23:18 | |
+13 -10
žiaden znalec v takomto spore nebude robiť niečo, o čom nie je presvedčený, nakoľko sám je pod hrozbou, že bude trestne stíhaný...píšeš hlúposti!!
old-dodo
15.11.2018 23:32 | |
+4 -7
To mi, akosi nesedí.Prečo by znalec mal byť tresne stíhaný za svoj posudok na niečo? Je to jeho názor na vec.To je ako z odhadom nehnutelnosti.Niekto Ti odhadne, že Tvoja búda, čo predávaš stojí hoci 100000€ a niekto 200000€.Budeš toho predtým stíhať za nepravdivý posudok znalca?
old-dodo
15.11.2018 23:41 | |
+3 -4
A odkiaľ máš vlastne istotu, že pravdu má ten druhý a nie ten prvý.Prikloníš sa k pravde tomu druhému a len preto, že je to výhodnejšie pre Teba?
medovka62
15.11.2018 23:59 | |
+6 -6
absolútne nemáš pravdu! a čo ten znalec, ktorý ohodnotil platinové sitká tak ako ich ohodnotil? každý znalec si musí platiť poistenie, ale trestnoprávnu zodpovednosť má vždy! kde si zobral tie svoje bludy? znalecký posudok nie je len zdrap papiera!
medovka62
16.11.2018 00:03 | |
+6 -4
ani znalecký posudok pre odhad hodnoty nehnuteľností nie je zdrap papiera...v tejto súvislosti neporovnávaj znalecký posudok vyhotovený k nejakému dedičstvu alebo k hypotéke a posudok, čo sa týka sporu o niekoľko miliónov E!!
old-dodo
16.11.2018 00:05 | |
+5 -5
Taktiež znalecké posudky pri dopravných nehodách, psychtesty, posudzovanie sociálnych prípadov atď.To,kde si nabrala, že pečiatka znalca je "100%" pravda
medovka62
16.11.2018 00:09 | |
+5 -5
lebo tomu nerozumieš...tam som to nabrala...a môžeš mínuskovať do rána...si z toho HLÚPY!!!
old-dodo
16.11.2018 00:25 | |
+3 -4
Keď ti ja za to nemôžem.Ja som už od narodenia taký sprostý a vekom je to len horšie a horšie.Potrebujem asi nájsť nejakého znalca z odboru psychiatrie,nech rozhodne.Len čo ak dá posudok, že som normálny? Kua,ja ho dám rovno na súd, deb--ila.
medovka62
16.11.2018 08:51 | |
+2 -1
aj znalec z odboru psychiatrie musí vychádzať z nejakých podkladov, zdravotnej dokumentácie, z vyjadrení jeho blízkych, lekára a podobne!! každý znalec si musí byť vedomý trestnoprávnej zodpovednosti za to, pod čo sa podpíše!! samozrejme sú medzi nimi takí, ktorí sa nechajú uplatiť, ale v prípade Kočnera si v dnešnej situácii žiaden znalec nedovolí urobiť niečo protiprávne!
Evie_g23
15.11.2018 22:29 | |
+8 -4
Reagovať
Uz len to ze im Markiza "dlzila" 69 milionov bolo na hlavu padnute....
old-dodo
15.11.2018 22:05 | |
+10 -10
Reagovať
No,znalci.Zoženiem 10 "znalcov" a každý môže mať iný posudok na vec.
medovka62
15.11.2018 23:19 | |
+5 -7
nemôže
old-dodo
15.11.2018 23:39 | |
+3 -5
Ak sú dvaja znalci a majú rozdielny názor, tak kto rozhodne, ktorý z nich má ten správny posudok?
medovka62
16.11.2018 00:05 | |
+5 -4
záleží na tom, o čom sa vedie spor!! znalecký posudok na odhad hodnoty nehnuteľností sa môže samozrejme líšiť, lebo je tam subjektívny názor dvoch znalcov...ale vždy sa musia pohybovať v nejakom intervale...ak ho prekročia, poškodená strana sa môže ohradiť voči posudku a znalec môže byť nahlásený na MSSR...
Weisseengel
15.11.2018 21:45 | |
+22 -0
Reagovať
Aha ako im bolo vtedy dobre --kazdy sa s kazdym kamaratil--potlapkavali sa po pleciach ako najlepsi kamosi---skoro bratia--do kamier a fotoaparatov cerili holywoodske usmevy ---a kazdy sa s nimi chcel odfotit a kamaratit-----a preco--!!--Pretoze okradali stat --cize nie konkretne jolanu--marienu--ci Ondra---ale stat --ludkovia ---to nema meno--preto im bolo tak dobre--!!-Ale rozpravocky je Koniec---a uz si nikto nevie prist na meno--LEBO pri koryte je niekto iny a hentym uz nikto nerozdava to co patrilo pravoplatne vsetkym slovakom..!!!!!!--A zato by mali dozivotne pykat..!!!!--Vsetko im zobrat a teraz chlapci idete na muracky do kezmarku...
sudruhslavik
15.11.2018 20:48 | |
+20 -14
Reagovať
PRIDAJTE K TYM DVOM ESTE KIKSKU A SUP S NIMI DO BASY ASPON NA STO ROKOV
Weisseengel
15.11.2018 21:34 | |
+16 -2
nielen kisku cele HZDS--SDKU---aj so Smerom--
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda Smeru-SD
Týždeň v kocke Daga Daniša: Smer má nakročené do dôchodku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Dcéra (6)
Dcéra (6) Robbieho Williamsa mu zaspievala pesničku Angels: Jeho komické reakcie hovoria za všetko
White bus driving
Ďalšia tragická nehoda autobus: Kazachstan hlási 11 mŕtvych a desiatky zranených
Hokejisti Bostonu
Chárov Boston utŕžil prehru a najbližší zápas bude čeliť vypadnutiu!
Foto
Tatar sa teší na reprezentáciu: Je to pre mňa česť
Hrušínský bol
Herec z legendárnej Dívky na koštěti Jan Hrušínský skončil v nemocnici: Operácia srdca!
American and
USA tvrdia, že Ukrajina opäť získa svoje územia: Nie je to však možné vojenskou silou
Ecuador waving
Ekvádorský súd nariadil zatknúť exministra: Pred políciou ušiel do zahraničia
Pri hrozivo
Pri havárii MHD v Bratislave lietali ľudia doslova ako handry: Dostanú cestujúci odškodné?
Protest
Na streche školy v Bangládéši upálili študentku: Hrozný čin na pokyn riaditeľa
doctor holding
Bývalá zdravotná sestra dostala doživotie: Talianka podľa súdu zabila viacerých pacientov
Bývalý prezident
Na slobodu sa tak ľahko nepozrie: Súd v Peru dal exprezidentovi tri roky basy
Ring of fire
V Rusku sa šírili obrovské požiare: Stovky budov sa zrútili pod náporom plameňov