Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.11.2018, 12:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Vytočený Jakab: Podraz od kolegu! Kobielsky ho nahradí v relácii Dobre vedieť

115 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
majana20
22.11.2018 09:25 | |
+9 -3
Reagovať
Śkoda, ktovie ako a čo rozhodlo... Robert budeš mi chýbať v relácii, veľmi Ti sedel tento projekt.... No a Kobielsky je už všade....... Nechaj to tak, Robert, nič s tým nespravíš. Veľa šťastia Ti želám!!!
kritik48
22.11.2018 09:17 | |
+13 -1
Reagovať
trapny Kemka, co do vsetkeho pcha svoj rypak. Kobielsky mi tam vobec nesedel, radsej som to vypla. bez Roba to nie je ono. on tomu dodaval to spravne korenie. to rozhodnutie bola trefa vedla.
Radika2011
22.11.2018 08:46 | |
+15 -2
Reagovať
prsne tak, radšej mohli vyhodiť Kemku, ktorý sa stále dáva do polohy nejakého zabávača a pritom je trápny, niekedy mi pripadá ako keby nebol normálny a na toto sa má človek pozerať.....
psolty
21.11.2018 19:38 | |
+11 -2
Reagovať
radsej povyhadzujte zo vsetkych relacii toho slintaveho vyskereneho Kemku. Neda sa na neho pozerat.
CarrieAnne
21.11.2018 18:11 | |
+16 -3
Reagovať
Kobielsky potrebuje brutalne prachy..tri deti narocna manzelka a ten luxus co uz ma a bazi po dalsom niečo aj stoji......a pride den ked oznamia v TV že ho sklatil infarkt...
majana20
22.11.2018 09:27 | |
+5 -0
ktovie ako to bolo.....ale každého neférovosť skôr, či neskôr "dobehne"..........
333666999
16.11.2018 21:14 | |
+6 -1
Reagovať
Chodte uz s tymito ebencami do prdele, Slovaci ebnuti
dandyplay
16.11.2018 18:49 | |
+14 -2
Reagovať
Zasa jeden titulok hodný Nového času.... Väčšiu sprostosť ste do nadpisu ani napísať nemohli. KeĎže Jakaba vyhodila televízia, určite ho nepodrazil Kobielsky. Choďte do prde.. s takýmito hlúposťami!!! Prejavujete sa ako banda čistých primitívov.
talking68
16.11.2018 13:01 | |
+18 -1
Reagovať
No, stále lepšie. Dodžubali s Čekovským Nikto nie je dokonalý, a teraz pokračujú týmto. Ešteže ešte je tam stále viac reklamy, tým to vykompenzujú...
livliv
16.11.2018 10:01 | |
+16 -2
Reagovať
Koncim u vas .markiza fun.
3470
16.11.2018 09:39 | |
+13 -4
Reagovať
To co su zidia?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Šialený
Šialený dvojhodinový výsluch: Video naháňa strach z vraha, fotka na konci je ako vytrhnutá z hororu
Prezidentka SR
Prezidentka Čaputová na návšteve v Japonsku: Na Slovensko pozvala člena cisárskej rodiny
Andrej Babiš
Babiš chcel pomôcť slečne nájsť lásku na Twitteri: Keby tušil, ako sa to celé zvrhne, rozmyslel by si to
Lukáš Pauschek
Odchovanec belasých sa dočkal: Pauschek má šancu hrať opäť za Slovan
Košickí rybári
V Košiciach našli nezvyčajného živočícha: Náhon skrýval niečo unikátne
libanon
Kríza v Libanone: Premiér predložil 24-bodový plán
Jež
Obyvatelia lúk a lesov sa už pripravujú na zimný odpočinok: Kto je najväčším šampiónom v spaní?
Prezident
Čile predĺžilo výnimočný stav: Počet obetí nepokojov sa zvýšil
Lietadlo
Neďaleko letiska spadlo lietadlo: Po havarovanom stroji stále pátrajú
Tomáš Tatar
Tatar strelil tretí gól v sezóne, Montrealu to ale na ľade Minnesoty nestačilo
Z Brooklyna si
Foto
Brooklyn Beckham výberom frajerky prekvapil: Našiel si kópiu mamy
Spevák Karel Gott
Bolestivé tajomstvo bývalej milenky Karla Gotta († 80): Čakali spolu dieťa?!