Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.11.2018, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dobré správy pre Jakubiskovcov: Ukradnutú Perinbabu našla polícia v osade, má to však háčik

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ZdravyPohladNaSvet
14.11.2018 07:10 | |
+19 -36
Reagovať
Akože prepáčte ale zverejniť meno hotela kde sa to stalo? Ste im pekne pokazili meno.. To sa robí? Veď sa kradne všade bože načo to bolo dobré?
Kritik
14.11.2018 07:15 | |
+20 -11
Ale čo si spros-tá? Veď tu ide o reklamu presne na tento hotel! Asi im už tam nik nechodí tak sa potrebovali z viditeľniť! A ktovie či to naozaj tak bolo ako to tu prezentujú! Možno neboli ani zlodeji.
ZdravyPohladNaSvet
14.11.2018 17:31 | |
+0 -1
A ty tak bežne oslovuješ ľudí na ulici ak povedia čo sa ti nehodí či iba cez internet? Sa môžeš hanbiť že si to vôbec dovolíš ma takto osloviť ja som ťa nijako slovne neurazila ani nenapadla...
Slobodnapandora
14.11.2018 07:05 | |
+19 -8
Reagovať
Prebieha reklama na ticho...a pritom ma Perinbabu vedľa seba.. !
Kritik
14.11.2018 07:00 | |
+61 -34
Reagovať
10 rokov za krádež? Za vraždu 5 rokov? Nebuďte smiešny! Čože tam bolo také vzácne, posra-ná elektronika! Somári mali to ukradnúť tak aby to nikdy nikto nenašiel, alebo spáliť!!! Tie jeho filmy nestoja za nič! Samá hmla a dym!!!
PeterVlado
14.11.2018 07:33 | |
+23 -20
Ahoj kritik kde mozme zhliadnut nejaky tvoj film bez hmly a dymu ? Citime sa bez zhliadnutia tvojej umeleckej tvorby taky nekompletny, pomoz nam prosim, aj vstupne sme ochotny zaplatit a podporit ta tak v tvorivej cinnosti
grmbolec
14.11.2018 06:57 | |
+44 -23
Reagovať
zlodeji by mali moje sympatie keby ukradli tie dve kreatúry a ten lup si dobre a navečné veky schovali
PeterVlado
14.11.2018 07:35 | |
+14 -13
Ej bistu bohu rodoluby slovian sa ozval, sponavy zlodejsky cigan z osady ma jeho sympatie, uz sa s nim aj identifuikuje, je to jeho hrdina :)
marcellondon
14.11.2018 06:49 | |
+38 -5
Reagovať
Takže nový názov bude Perinbaba a zlodeji? podla skutočnej udalosti a za trest by tam mali hrať tí zlodeji.
stesvine
14.11.2018 06:44 | |
+38 -5
Reagovať
No,teraz už môžu natáčať aj perinbabu štyri či păť,aj donekonečna.
brit30
14.11.2018 06:38 | |
+66 -7
Reagovať
Veď som hovoril,treba isť do najbližšej osady,,a táto vrana jakubisková aj majiteľa penzionu podozrievala,vraj už v ružomberku na sídlisku,,a zrazu keď dežovia,tak ju teší že to neboli nepovolané ruky, ,,slniečkárke už nevadí ani keď ju dežo okradne,,
jantitus
14.11.2018 10:22 | |
+1 -3
trepeš, dilino, deana nie je nijaká slniečkárka, jakubisko je jasný ficovec
hanka918
14.11.2018 06:27 | |
+56 -9
Reagovať
Už roky sa hovorí o Diane ako o dračici, herdeg babe, protivky a podobné pomenovania. A keď sa na ňu teraz pozerám, nech mi Boh odpustí, ale vyzerá strašne. Takže predsa rovnováha existuje aj na nás samotných? Aká duša, taká tvár???
Honzik42
14.11.2018 06:33 | |
+15 -6
to su tie sminky len keby ich nemala tak je to este horsie
jantitus
14.11.2018 10:23 | |
+3 -3
desím sa tvojej tváre
kveci
14.11.2018 06:26 | |
+29 -4
Reagovať
A potom, že osadníci sú zaostalí! Veď aj PC poznajú... :))) Len aby to nebol zase nejaký chyták chmatáka....
PeterVlado
14.11.2018 07:37 | |
+7 -4
ani netusili co ukradli, co s tym zacal riesit miestny intelektual ovladajucu tajiomstvo radenia manualnej prevodovky :)
Honzik42
14.11.2018 06:23 | |
+37 -5
Reagovať
Utat im razdemu ruku na namesi pre vystrahu druhych aby nekradli
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Andrej Martoš s Jurajom Soboňom, vpravo Soboňa pri poslaneckom sľube
Kradol práčky, stal sa z neho asistent poslanca za SNS Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Krvilačné vyčíňanie ohrozeného tigra v Indonézii: Zabil farmára a zranil turistu
(ilustračné foto).
Hrôza v bratislavskom prístave! Mladá žena bojovala o život, nepodarilo sa ju zachrániť
Zuzana Smatanová
Foto
S týmto by ste speváčku Smatanovú nečakali: Vymenila gitaru za...?
Large lake or river in good Sunny weather
Deti z Nemecka prekvapili policajtov: Z rybníka pomocou magnetu vytiahli granáty
V roku 2005 sa postrelil, pravdu o tom povedal až teraz.
Neprítomnosť Pavla Ruska na súde: Prokurátor a Daniel Lipšic ho obviňujú z obštrukcií
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Opitá 21-ročná Trnavčanka kopala do policajtov a pľula na nich.
VIDEO zo šialeného vyčíňania mladej Trnavčanky na BMW: Ožratá vodička kopala do policajtov a pľula na nich
2019: Napriek tomu, že sa mu v Nemecku darilo, rozhodol sa vrátiť domov.
Michal emigroval z ČSSR ako posledný: Neveril som, že sa prevrat podarí
Pes Benny na korčuliach a s hokejkou.
Vegas pripravil divákom v prestávke zážitok: Psík Benny hokejistom!
SCORPIONS vystúpia v Bratislave: Bujará párty po koncerte v centre mesta!
Luka Modrič
Foto
Luka Modrič exkluzívne pre Nový Čas: Ja že som mal ísť do Žiliny?!
Ján o pracovné ponuky nemá núdzu.
Hviezda filmov a seriálov Ján Jackuliak má herectva už po krk: Nové zamestnanie?