Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.11.2018, 10:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Fredy Ayisi má doma poriadnu kosť: Ukázal sexi frajerku

59 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
emia111
8.12.2018 09:43 | |
+1 -1
Reagovať
zato Fredy je Dedo ako vysity
Pininfarina
10.11.2018 22:28 | |
+2 -6
Reagovať
Inak ... chodil som nejaký čas s krásnou černoškou ... všetko bolo super ... ale akoby som to citlivo napísal ... príšerne jej s***ela ... no veď viete čo myslím. ... 🙈😂 A to nebolo zlou hygienou ... ☝️
Pininfarina
10.11.2018 22:25 | |
+9 -1
Reagovať
Fredy je frajer ... doprajem mu peknú babu ... 👍🏻 Vždy lepšie akoby mal pekného chlapa ... 😂🤣✌️
cardiff2006
10.11.2018 20:11 | |
+10 -3
Reagovať
Hadam aj niekedy ukazu obycajneho Slovaka s nejakou peknou cernoskou a nie stale cernocha,araba s peknou slovenkou.Cim to je?,ze sa to nedari.
13.daniela.8
10.11.2018 21:02 | |
+3 -2
Jozef „Jopo“ Poláček je biely slovák a má a manželku krásnu Kubánku..
13.daniela.8
10.11.2018 21:38 | |
+5 -3
okrem toho, Fredy je mulat. Matka slovenka, on narodený v Blave.. iba otca má z Ghany.
SkenderJana
10.11.2018 19:59 | |
+1 -8
Reagovať
aaddd,cital si koran?pochybujem.ked si ho precitas,potom vypisuj bludy.nic o islame nevies.
13.daniela.8
10.11.2018 21:04 | |
+8 -3
Jana , prečítať korán a poznať skutočný islám sú dve rozdielne veci. To, že si prečítala korán , neznamená, že poznáš islám! Bola si v islamskej krajine? Potom hovor... horor..!!
ja-BA
10.11.2018 18:25 | |
+14 -2
Reagovať
Ze sexi kost, keby nemal peniaze, tam ma holy k....
USAfilcki
10.11.2018 15:58 | |
+23 -6
Reagovať
blondína a kokos na snehu že ma to neprekvapuje.
masurka1
10.11.2018 15:56 | |
+17 -6
Reagovať
Šišatú má hlavu Aladár!
Harry_Foter
10.11.2018 15:49 | |
+12 -7
Reagovať
šak asi má aj porááádne kladivo, vidzel som ho nedávno jak onym rozbíjal orechy, ne po jednom ale hnetkaj celej pakel
27BLADE27
10.11.2018 14:42 | |
+18 -5
Reagovať
Fredy je asi v baliku ked sa na neho nalepilo toto..ved by to mohla byt jeho vnucka 😀
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Close-up baby crib with musical animal mobile at nursery room. Hanged developing toy with plush fluffy animals. Happy
Vegánski rodičia nechali vyhladovať synčeka († 18 mes.) na kosť: Zarážajúce zistenie o matke
Matteo Salvini, šéf talianskej krajnej pravicovej strany Liga
Salviniho vyšetrujú kvôli tomu, ako sa zachoval voči migrantom: Výsmešná reakcia exministra
Vojvodkyňa Meghan sa búri proti zverejneným informáciám: Teraz budem hovoriť ja!
Americký prezident Donald Trump
Stráca trpezlivosť? Trump sa vyhráža Číne zvýšením ciel, ak neuzavrie obchodnú dohodu
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš.
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš: Haščák so šiestimi bodmi!
Nemecký diktátor Adolf Hitler na archívnej snímke z 22. septembra 1938
Osud domu, v ktorom sa narodil Hitler, je spečatený: Neuveríte, kto ho bude využívať
Homeless dog behind bars. Animal sanctuary.
Foto
Rozkošné šteniatko sa stalo na internete senzáciou: Detail na jeho tvári vás dostane
Juraj Široký a Marian Kočner
Kočnerov mobil vydal ďalšie šokujúce tajomstvo: Nekalá výpomoc oligarchovi Širokému?!
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Ako dobre poznáte Bratislavu?
Foto Kvíz
Kvíz pre obyvateľov Bratislavy: Otestujte sa, ako dobre poznáte ulice hlavného mesta
Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal počas tlačovej konferencie na zraze výberu pred záverečnými
Foto
Výrazné zmeny v zostave Slovákov: O postup zabojujú títo muži!
Igor Matovič
NAKA ide po krku politikovi z OĽaNO, Matovič pení: Ide o primitívnu pomstu!