Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 25. 8.
Ľudovít
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.11.2018, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Mária (61) mala v noci zlé tušenie, o chvíľu sa u nej doma rozpútalo peklo: Oheň nám vzal všetko!

28 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
old-dodo
9.11.2018 23:17 | |
+4 -14
Reagovať
Komín treba pravidelne čistiť, blbci! Chceli ste ušetriť na pravidelných kontrolách komínov? Tak vám treba!
lehotka97
21.11.2018 10:27 | |
+1 -0
Ty BLBEC s veľkým B! Čo to splietaš tu komíny???Ten požiar nebol od komína chytrák,tak treba Tebe,že si vygumovaný!
Haluska75
22.11.2018 08:51 | |
+0 -0
Tak vám treba??? Idiot jeden!!! Načo s prosto komentuje š, keď *** vieš!!!
jaguar77
9.11.2018 16:24 | |
+6 -16
Reagovať
Paulina , ja by som nechcel mat za suseda na mojej ulici ziadneho fasistu , tito v parlamente kotlebovci su obycajni darmozraci
Weisseengel
9.11.2018 18:22 | |
+10 -2
darmozracmi su v nasom krasnom state---cela plejada komediantov--umelych celebrit-- 200 politickych stran a ich asistentov--kmotier--a celeych ich podarenych rodin .....
2archer
9.11.2018 15:57 | |
+61 -0
Reagovať
Nechcela by som prežiť toto,je mi ich veľmi ľúto
Rockerinka
9.11.2018 16:03 | |
+4 -22
Luto,ale zaroven vidia aku maju rodinu a spoluobcanov.A bude nova strecha. Vsetko zle je na nieco dobre.
1959okuliare
9.11.2018 15:44 | |
+28 -38
Reagovať
Ja len nechápem , ako môže mať v dnešnej dobe niekto nepoistenú svoju nehnuteĺnosť !?
1959okuliare
9.11.2018 15:58 | |
+18 -19
Vidím, že de * bilkovia mínuskujú, ale v skutočnosti je to tak, že keď sa niečo podobné stane, ako tejto rodine, nemáte nárok na žiadne odškodnenie, na nič. Ale na to treba myslieť dopredu ! Nie až keď je neskoro.
pepo6464
9.11.2018 16:05 | |
+49 -7
To že máš uzatvorenú poistku ešte neznamená že dostaneš peniaze keď sa niečo podobné stane.
1959okuliare
9.11.2018 16:21 | |
+11 -15
pepo6464 .....To nie je pravda! Záleží, akú zmluvu máš uzatvorenú.
pepo6464
9.11.2018 17:20 | |
+25 -2
Ha to nie je pravda?Tie zmluvy bývajú postavené tak že aj právnik má problém sa v tom vyznať nie to obyčajný človek, pozeráš niekedy reláciu Občan za dverami na Stv?Ja ju sledujem pravidelne a už tam bolo dosť príbehov keď sa poisťovňa vyvliekla z poistného plnenia, riešia-radia tam právnici a sú to skutočné príbehy, nie príbehy z happy endom ktoré Ti nabuliká nejaký obchodný zástupca poisťovne.
amanda_av
9.11.2018 18:55 | |
+9 -1
Najčastejším problémom pri plnení je nesúlad vybavenia nehnuteľnosti so zákonmi Slovenskej republiky a bežný človek nevie,čo hovorí Stavebný zákon,Zákon o ochrane pred požiarmi atď.A to,čo vám povie pri uzatváraní poistky díler,,,to je vám k ničomu.Platí to,čo je v zmluve a v tých zákonoch (revízie komínov,bezpečnostné dvere,elektroinštalácia atď.)Poisťovňa sa logicky bude brániť tomu,aby vám zaplatila škodu,ak nájde nesúlad-ona nekontroluje stav pri uzatváraní zmluvy,ona to kontroluje po poistnej udalosti.A pozor na jednu vec:mnohí zdedia nehnuteľnosť alebo ju rodičia na nich prepíšu a neuzatvoria si zmluvu na seba.Poistku platia,ale žiaľ,zbytočne,lebo poistku si musí uzavrieť majiteľ.aj keď bola platená,zmenou majiteľa je neplatná.
paulina18
9.11.2018 15:27 | |
+42 -25
Reagovať
o tom ze Koalicia prijala migrantov nic nepisete? a ako jedini organizuju pochod KOTLEBA - LSNS? cela opozicia s tym suhlasi, okrem Kotlebovcov. Pochod je v Hummenom kde je ubytovna pre tychto ILLEGALNYCH a NEBEZPECNYCH migrantov. Zrejme nikto by nechcel mat takuto ubytovnu vo svojej blizkosti. Poznam mnoho ludi ktori zili/ziju v Nemecku a povedali ako sa to tam hrozne zmenilo k horsiemu odkedy tam dorazili migranti. Vrazdy, znasilnenia, kradeze, bitky na ulici!
abvydavatelstvi
9.11.2018 15:39 | |
+9 -55
Prechodne bydlim v Nemecku .... a nic takoveho neregistruji ...vetsina migrantu se chova normalne ...chodi do skol a nekteri uz pracuji ....Na postach i u pokladen mate cernochy ...a Nemci ani Turci a nikdo jiny s nimi problemy nema ...Nekdo ukaze nejake brutalni zabery kdo vi odkud ....a uz je zle ...TI LIDE V EVROPE NECHTEJI ZUSTAT ...STYSKA SE JIM PO DOMOVE ALE JE PRINUTILI ODEJIT ...TO JAKO KDYBY VAS SLOVAKY NEKDO NALOZIL NA GUMOVE CLUNY A POSLAL DO AFRIKY ....PODPLACENE VLADY A NEJBOHATSI KLANY CHTEJI TUTO MIGRACI ...ALE LIDE TO NECHTEJI ...ANI JEDNA ANI DRUHA STRANA ...TAK PROC SE TO PORAD DEJE ...asi kvuli budoucnosti ...aby bylo na duchody a staty nekolabovaly ...kdo vi ...Nekdo by to mel zduvodnit, proc rozbiji rodinny a nici lidem zivoty ...
tabatas
9.11.2018 15:40 | |
+31 -14
ty budes jedna z nich,naco nam to tu pises,cus tam v ubytovni
abvydavatelstvi
9.11.2018 15:58 | |
+6 -31
CHAPES CO PISU ...TI MIGRANTI NECHTEJI DO EVROPY ...ALE JSOU DONUCENI SOROSEM A JEHO MIMOVLADKAMA ...PROTO JIM TAM V JEJICH ZEMICH VYTVORILI TAKOVE STRASNE PODMINKY, ABY JE DONUTILI K MIGRACI ...EVROPA VYMIRA ...V BULHARSKU CHYBI 2 MILIONY LIDI ..A V JINYCH STATECH TO NENI LEPSI ...JA JSEM TO DRIV TAKY ODSUZOVALA A MIGRACI ODSUZUJI ...JE MI TECH LIDI LITO ...VSECHNO JIM SEBEROU A DONUTI JIT STOVKY KILOMETRU DO CIZIHO,PROSTREDI ..
Ucholak60
9.11.2018 16:40 | |
+31 -2
Tak sa chod pozriet do Rakuska,ludia predavaju domy a stahuju sa kvoli migrantom,pri Kaprune.Boja sa vychadzat v noci.Maju ubytko zadara,80e vreckove,letenku do Syrie,aby mohli ist pozriet familiu....Nerobi ziaden,len bordel
Ucholak60
9.11.2018 16:41 | |
+20 -1
ups ,800e vreckove
abvydavatelstvi
9.11.2018 16:44 | |
+5 -19
Podivej se na fb ...Hana Gebauerova ...fotka jeleni rodinka ...Tam je fotka jak vypadaly hlavni mesta v Syrii , Libanonu, Iraku a jinde pred nekolika lety, pred valkou ....a jak vypadaji ted ...Uz to pochopte, ze to co se deje je ucelove ...podporovane Sorosem a nejbohatsimi klany sveta ...az ti se pominou, snad bude klid a svet se dostane do normalu ...a lide se budou moct vratit domu ...
abvydavatelstvi
9.11.2018 16:46 | |
+7 -16
A kdo ty domy kupuje ....to same delaji na Slovensku cigani ...Za vsechno svinstvo co se deje muzete vsichni podekovat Sorosovi ...Orban vi co dela ....
abvydavatelstvi
9.11.2018 19:00 | |
+4 -3
Jsou dva druhy migrantu ..... Ti kteri maji za ukol a nebo v povaze pachat zlo v Evrope .... nebo ti kteri jsou vzdelani a zaradi se do bezneho zivota ... a nikdo s tim nic nedokaze udelat, protoze ti nahore jsou schopni v Evrope vyvolat valku ...jako v Syrii, Lybii , Iraku a jinde ....proto je to tak jak to je ...
abvydavatelstvi
9.11.2018 15:13 | |
+34 -16
Reagovať
Nechci na nikoho utocit ...ale pokud maji lide komin a topi v peci, nebo kamnech, tak ten komin je potrebne nekolikrat za rok vycistit ... i pece ...Kominici delaji revisni kontroly i cisteni kominu ...je lepsi jim zaplatit nekolik desitek eur, naz prijit o cely dum a platit tisice ...a nebo si nekoho v obci zvolit, kdo se bude starat o udrzbu kominu ...bude si vest zaznamy a vy mu za to budete platit ...muze to mit jako mimopracovni cinnost ...Pozor ale na podvodniky a darebaky ...nejlip kdyby to delal nekdo, koho vsichni znaji ...a nebo si to vycistit sami ...
steve415
9.11.2018 15:17 | |
+40 -7
Presne tak. Ľudia podceňujú kontrolu komínov a potom to takto dopadne.
jaguar77
9.11.2018 15:24 | |
+21 -28
ja môj komin cistim kazdy vecer .
ronaldm
9.11.2018 15:25 | |
+30 -8
Mnoho ľudí zanedbáva pravidelné revízie a čistenie komínov, rovnako je to s poistením nehnuteľnosti. No a potom im zostanú len oči pre plač.
scotts
9.11.2018 15:34 | |
+24 -4
jaguar, a zenin ako casto? :-))))
lehotka97
21.11.2018 10:25 | |
+0 -0
Nedá mi nevyjadriť sa..ten požiar NEVZNIKOL od komína,začali horieť hospodárske budovy a chytil sa postupne dom..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Z Hričovského kanála vytiahli auto s mŕtvolou Aktuality.sk
Sagan
Saganovi nevyšli prestížne preteky: V závere ho zdolali viacerí jazdci
Kráska: Genie
Foto
Bouchardová prišlo o riadny balík: Falošný brat jej prevetral konto!
Macron ešte pred
Spoločný záväzok lídrov G7: Urýchlená pomoc krajinám postihnutým požiarmi v Amazónii!
Barbora
Mamička Švidraňová sa zmenila na sexi dračicu: Po rozchode radikálna zmena, je za ňou nový chlap?
Viacerí poslanci
V Barcelone evakuovali známu pláž: Nebezpečný nález z druhej svetovej vojny!
Nešťastie sa
Smrteľná nehoda v obľúbenom letovisku: Zrážku helikoptéry a lietadla na Malorke neprežilo päť ľudí
Mahrezovci
Foto
Mahrezova manželka sa musela zblázniť: Nebezpečná jazda nakrútená na video
Reynaldo sa
Mladík sa nechal ostrihať prvýkrát po pätnástich rokoch: Na takú obetu by sa podujal len málokto!
Igor Matovič
Matovič pritvrdzuje: Ak Jankovská ostane vo funkcii, nie sme právny štát
Na mieste
Tragický objav v Hričovskom kanáli: Z Váhu mali vytiahnuť auto s bezvládnym telom
Natália si
Šampión MMA Attila Végh ukázal luxusné bývanie: Nad posteľou má nevšedný darček
Slovenský
Famózny úspech: Otčenáš sa stal majstrom sveta v letnom biatlone