Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.11.2018, 05:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dominik zázrakom prežil náraz auta na priechode: Zachránil si život ako kaskadér!

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1959okuliare
9.11.2018 22:24 | |
+4 -0
Reagovať
Chla***, teším sa aj za Teba, že si z tej nehody vyviazol živý a zdravý. Možno aj Ty sám si pochopil, ( lebo Vám mladým už z toho čumenia do telefónu všade e * be ) , že v živote je najdôležitejšia bezpečnosť a dávať si všade na seba pozor.
monika_1266
10.11.2018 21:11 | |
+2 -0
suhlasim ... ked som to citala, ze "isiel som cez prechod a pozeral do ..... tak som si myslela, ze dokonci vetu ... do lava a potom do prava, ale nic som nevidel ... ale teraz uz chapem, ze preco ho zrazilo auto ... som rada, ze si to uvedomil ... skusenost, z ktorej je hodne si zobrat ponaucenie ... tentokrat to nastastie dobre dopadlo...
jenki
9.11.2018 13:02 | |
+1 -1
Reagovať
Peugeot 308?
monika_1266
10.11.2018 21:11 | |
+1 -0
https://www.peugeot.sk/modely/vybrat-vozidlo/308-sw.html
miro1360
9.11.2018 11:32 | |
+12 -0
Reagovať
„Keď som prechádzal cez priechod pre chodcov, pozeral som sa do mobilu." ďalej som ani nečítal
Winnstone11
9.11.2018 10:21
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
monika_1266
10.11.2018 21:13 | |
+1 -0
asi potreboval to upozornenie .... ved aj my sme si tym preskakali ... stastny koniec, a to je dolezite
blablaro
9.11.2018 08:55 | |
+44 -0
Reagovať
Toto je nebezpečný trend mladých. Ako vodič si všímam to, že nielen pozerajú do mobilov ako telce, ale väčšina z nich sa ani nepozrie či náhodou nejde auto, vykračujú si ako na korze ani len nezrýchlia krok. A je jasné že aj dosť vodičov napriek zákazu sa venuje telefónom alebo prekračujú rýchlosť a potom zastaviť je problém. Ako sú pokutovaní vodiči za tieto nedostatky mali by byť aj chodci a možno by takýchto stretov bolo podstatne menej.
Feroo338-1
9.11.2018 09:13
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Vasniia
9.11.2018 08:21 | |
+69 -6
Reagovať
NC Kto z redakcie napisal taku zavadzajucu titulku?Mali ste upozornit na nezodpovednost chodcov cumiacich do mobilu. A nie este nezodpovedneho spratka titulovat pojmom akcny hrdina. A ta mat sa este chvali?
dariama
9.11.2018 08:22 | |
+12 -12
SEREŠOVSKOCUCIAKOVSKÍ PRESSTITÚTI...
monika_1266
10.11.2018 21:14 | |
+1 -0
ale ved to je poslanie bulvaru ... :)
bloodraven55
9.11.2018 08:19 | |
+30 -0
Reagovať
Prechod pre chodcov nie je múr. Treba si tam dávať rovnako veľký pozor, ako pri prechádzaní mimo prechodu, ak nie aj väčší. Aj nedávno som videla, ako na prechode vodička dodávky skoro zrazila mladé dievča, lebo vodička hľadela do mobilu položeného na volante. Dievča ale sledovalo premávku a zastavila včas tak, že ju vodička nenabrala. Inak by zo toho bola zrejme smrteľná nehoda, vodička ani len nepribrzdila. Na úrovni dievčaťa zdvihla zrak z mobilu, pozrela na dievča a potom späť na mobil a šlo sa ďalej...
BachJS
9.11.2018 08:14 | |
+53 -5
Reagovať
Dominik mal dostať jedno poriadne výchovné zaucho aby si zapamätal že cez cestu sa nechodí s očami zapichnutými v mobile. A vziať mu mobil na pol roka (nič iné na puberťákov neplatí). Jeho hlúpa hlava mohla priviesť do nešťastia jeho, jeho rodinu aj vodiča.
ckronos
9.11.2018 08:14 | |
+9 -3
Reagovať
a otec? ..čo otecko na to?..eeej dočkaj drahá ked prídem domov z NED
staramama45
9.11.2018 08:12 | |
+31 -1
Reagovať
Keby ho zrazilo SUV s pipkou na mobile dnes by uz vonal fialky odspodu hrdina.
bloodraven55
9.11.2018 08:21 | |
+39 -1
veru tak. A koľkí idú po chodníku a znenazdajky si to stočia a vojdú na prechod bez toho, aby sa čo i len pozreli, či niečo ide. Všetci majú brzdiť na jednom metri. Ľudia si strašne nevážia svoje životy a zdravie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru paneláka v Prešove – 6. decembra 2019
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Premiér Peter Pellegrini na mieste nešťastia
Premiér na mieste obrovskej tragédie: Pellegrini vyriekol slová, ktoré nikto nechcel počuť!
ilustračné foto
SHMÚ varuje: V sobotu môže potrápiť vietor aj poľadovica
K brehu sa v rozbúrenom mori podarilo doplávať najmenej 83 ľuďom.
Najväčšia tragédia medzi mladými Afričanmi: Pri Mauritánii zahynulo 63 migrantov
Výbuch bytovky v Prešove.
Foto
Nešťastie v Prešove zomklo celé Slovensko: Veľkorysé gesto Košíc zasiahnutým rodinám
Na snímke lyžiari sa vezú na sedačke na vrchol svahu počas prvej lyžovačky v sezóne na svahu Interski v lyžiarskom
Foto
Na Slovensku odštartovala lyžiarska sezóna: K Štrbskému Plesu sa pridajú aj Krahule
Daniel Lipšic
Lipšic považuje obvinenie exprezidenta Kisku za účelové: Čo je kľúčový dôkaz!
Moderátorka Katka Brychtová
Brychtovej sa črtá návrat na televízne obrazovky: Prijala veľkú výzvu
muž za mrežami
Muž popravil na ulici učiteľku materskej školy: Jeho argumentu, prečo to spravil, sudca neuveril
K nešťastiu sa vyjadrila aj známa speváčka.
Foto
Smutné odkazy slávnych rodákov z Prešova: Po slovách Katky Knechtovej vás zalejú slzy
Športovcov si pomýlili s migrantmi.
Športovcov z Nigérie si policajti pomýlili s migrantmi: Vyhrážali sa im, okradli ich, šialené, čo urobili potom
Výbuch bytovky v Prešove.
Obyvateľka prešovského paneláku opísala hrozný výbuch: Suseda kričala, nemohla som jej pomôcť
Kamera v aute zachytila desivé zábery: Most sa zrútil ako detská stavebnica
Kamera v aute zachytila desivé zábery: Most sa zrútil ako detská stavebnica