Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
28°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.11.2018, 05:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dominik zázrakom prežil náraz auta na priechode: Zachránil si život ako kaskadér!

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1959okuliare
9.11.2018 22:24 | |
+4 -0
Reagovať
Chlapče, teším sa aj za Teba, že si z tej nehody vyviazol živý a zdravý. Možno aj Ty sám si pochopil, ( lebo Vám mladým už z toho čumenia do telefónu všade e * be ) , že v živote je najdôležitejšia bezpečnosť a dávať si všade na seba pozor.
monika_1266
10.11.2018 21:11 | |
+2 -0
suhlasim ... ked som to citala, ze "isiel som cez prechod a pozeral do ..... tak som si myslela, ze dokonci vetu ... do lava a potom do prava, ale nic som nevidel ... ale teraz uz chapem, ze preco ho zrazilo auto ... som rada, ze si to uvedomil ... skusenost, z ktorej je hodne si zobrat ponaucenie ... tentokrat to nastastie dobre dopadlo...
jenki
9.11.2018 13:02 | |
+1 -1
Reagovať
Peugeot 308?
monika_1266
10.11.2018 21:11 | |
+1 -0
https://www.peugeot.sk/modely/vybrat-vozidlo/308-sw.html
miro1360
9.11.2018 11:32 | |
+12 -0
Reagovať
„Keď som prechádzal cez priechod pre chodcov, pozeral som sa do mobilu." ďalej som ani nečítal
Winnstone11
9.11.2018 10:21 | |
+15 -3
Reagovať
Chlapec mal obrovské šťastie. Ale, treba mu uznať, že duchaprítomný je, a mozog mu dokáže fungovať aj v kritických situáciách. Nestratí sa v živote! A myslím si, že aj bez výchovných lekcií už čumieť do mobilu pri prechádzaní cez cestu nebude, ten zážitok mu určite stačil. Na celý život.
monika_1266
10.11.2018 21:13 | |
+1 -0
asi potreboval to upozornenie .... ved aj my sme si tym preskakali ... stastny koniec, a to je dolezite
blablaro
9.11.2018 08:55 | |
+44 -0
Reagovať
Toto je nebezpečný trend mladých. Ako vodič si všímam to, že nielen pozerajú do mobilov ako telce, ale väčšina z nich sa ani nepozrie či náhodou nejde auto, vykračujú si ako na korze ani len nezrýchlia krok. A je jasné že aj dosť vodičov napriek zákazu sa venuje telefónom alebo prekračujú rýchlosť a potom zastaviť je problém. Ako sú pokutovaní vodiči za tieto nedostatky mali by byť aj chodci a možno by takýchto stretov bolo podstatne menej.
Feroo338-1
9.11.2018 09:13 | |
+26 -1
A potom ked mladez dostane vodicaky, tak uz je na mobile zavisla az natolko, ze do neho cumi aj za volantom. Tym vsak uz nebezpecenstvo kolizie vyrazne narasta, lebo uz su nepozorni nielen chodci, ale aj vodici.
Vasniia
9.11.2018 08:21 | |
+69 -6
Reagovať
NC Kto z redakcie napisal taku zavadzajucu titulku?Mali ste upozornit na nezodpovednost chodcov cumiacich do mobilu. A nie este nezodpovedneho spratka titulovat pojmom akcny hrdina. A ta mat sa este chvali?
dariama
9.11.2018 08:22 | |
+12 -12
SEREŠOVSKOCUCIAKOVSKÍ PRESSTITÚTI...
monika_1266
10.11.2018 21:14 | |
+1 -0
ale ved to je poslanie bulvaru ... :)
bloodraven55
9.11.2018 08:19 | |
+30 -0
Reagovať
Prechod pre chodcov nie je múr. Treba si tam dávať rovnako veľký pozor, ako pri prechádzaní mimo prechodu, ak nie aj väčší. Aj nedávno som videla, ako na prechode vodička dodávky skoro zrazila mladé dievča, lebo vodička hľadela do mobilu položeného na volante. Dievča ale sledovalo premávku a zastavila včas tak, že ju vodička nenabrala. Inak by zo toho bola zrejme smrteľná nehoda, vodička ani len nepribrzdila. Na úrovni dievčaťa zdvihla zrak z mobilu, pozrela na dievča a potom späť na mobil a šlo sa ďalej...
BachJS
9.11.2018 08:14 | |
+53 -5
Reagovať
Dominik mal dostať jedno poriadne výchovné zaucho aby si zapamätal že cez cestu sa nechodí s očami zapichnutými v mobile. A vziať mu mobil na pol roka (nič iné na puberťákov neplatí). Jeho hlúpa hlava mohla priviesť do nešťastia jeho, jeho rodinu aj vodiča.
ckronos
9.11.2018 08:14 | |
+9 -3
Reagovať
a otec? ..čo otecko na to?..eeej dočkaj drahá ked prídem domov z NED
staramama45
9.11.2018 08:12 | |
+31 -1
Reagovať
Keby ho zrazilo SUV s pipkou na mobile dnes by uz vonal fialky odspodu hrdina.
bloodraven55
9.11.2018 08:21 | |
+39 -1
veru tak. A koľkí idú po chodníku a znenazdajky si to stočia a vojdú na prechod bez toho, aby sa čo i len pozreli, či niečo ide. Všetci majú brzdiť na jednom metri. Ľudia si strašne nevážia svoje životy a zdravie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Cena benzínu
Týždeň vo svetovej ekonomike: Pripravte si peňaženky, tankovanie bude bolieť Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
ŠŤASTNÍ RODIČIA:
Foto
Iveta Malachovská vydala jedinú dcéru: Úspešný ženích sa postaral o nezabudnuteľný moment
Predseda NR SR
Andrej Danko pritvrdil: Ak Smer-SD nepredloží návrh na zmeny vymáhania výživného, navrhnem to ja
Slovenka si užíva
Foto
Slnko, more a krivky v plavkách: Cibulková opäť na dovolenke
One day of Osaka
Teroristická hrozba v Egypte: British Airways aj Lufthansa zastavili lety do Káhiry
Búrka (ilustračné
SHMÚ varuje pred búrkami na väčšine územia: Výstraha prvého stupňa!
Na snímke vedúci
Začal sa Európsky olympijsky festival mládeže: Poteší každý cenný kov
U PREZIDENTA:
Pri oslavách 50. výročia misie Apollo 11 Trump zaskočil odborníkov: Odvážne slová o lete na Mars
Bojnický zámok
Bojnické hradby sú terčom kritiky, v blízkej dobe sa to nezmení: Toto je dôvod, prečo ich neopravujeme!
Ukázali krivky
Foto
Opičia sa po Kardashianke: Známe Slovenky odhodili šaty aj zábrany, Plačková prekvapila
Thibaut Pinot sa
Riaditeľ tímu FDJ takmer vyletel z kože: Takto oslavoval Pinotove víťazstvo
Hercovi je veľkou
Búrlivák Oldřich Kaiser sa v nemocnici dlho nezdržal: Štyri dni po infarkte je už doma
Filipínsky
Foto
Pacquiao nepatrí do starého železa: Najstarší majster sveta zdolal o dekádu mladšieho súpera