Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.11.2018, 19:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Totálna provokácia: Neuveríte, čo stojí priamo pred centrom pre závislých od alkoholu! Riaditeľ zúri

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mikky9654
10.11.2018 12:01 | |
+3 -3
Reagovať
nech sa prestahuje liečebna...to môže povedať majitel tej prevadzkarne...prichadza znova doba ktora prikazovala čo sa môže a čo nie
motomotomoto1
10.11.2018 10:25 | |
+1 -0
Reagovať
takeee cicky na plagate. PRidem :D
cenzora2211
10.11.2018 09:27 | |
+7 -1
Reagovať
Hlasoval som NIE. Pretože tá otázka je zavádzajúca. Kto sú tí kompetentní? Ak auto svojim parkovaním nič neporušuje, tak žiadni kompetentní neexistujú. Preto ani nič nemôžu spraviť. Touto otázkou môžete u menej zmýšľajúcich vyvolať hnev na kompetentných, ktorí ani nie sú, ale nič viac.
Jerusalem
10.11.2018 09:00 | |
+8 -1
Reagovať
Pili a piť aj budú.Škoda peňazí za liečbu.
Dada987
10.11.2018 08:30 | |
+15 -4
Reagovať
Pán riaditeľ nech kľudne zúri ja bývam oproti a radčej sa budem pozerať na peknú reklamu ako na fetakov ktorý sa tam chodia akože liečiť už 20 rokov. A stále tie isté ksichty sú tam tak nechapem ako ich lieči ????
cenzora2211
10.11.2018 09:26 | |
+5 -6
Tak choď študovať a budeš tomu rozumieť. To že ty niečomu nerozumieš neznamená, že sa to zlé robí...
rastislaw1
10.11.2018 12:02 | |
+4 -1
Ty nechapes ani gramatiku, tak preco si myslis, ze budes rozumiet liecebnemu procesu?
73Milan73
10.11.2018 08:22 | |
+8 -1
Reagovať
Podobných reklám a nielen na alkohol,ale napríklad aj lieky,je plné Slovensko.Nielen že sa u nás bezbreho pije,často až do nemoty,ale máme aj najväčšiu spotrebu liekov na občana.Čo už,podnikanie nepustí.
ivetafilipakova
10.11.2018 07:52 | |
+6 -2
Reagovať
Vraví sa tomu liečba šokom
stary_sviniar
10.11.2018 06:31 | |
+5 -2
Reagovať
Treba inde preparkovat a nie fotit a plakat v novom case.
jcb4
10.11.2018 05:08 | |
+17 -2
Reagovať
Zapnem si počítač a stále na mňa vyskakuje reklama na Fínsku vodku,tak čo sa pán Okruhlica čuduje?To by závisláci nesmeli chodiť ani do obchodu,kde sú regály plné alkoholu.
vlku7027
9.11.2018 23:08 | |
+24 -1
Reagovať
prave ze si tym abstinujuci alkoholici otestuju ako su na tom. ked sa vratia do bezneho zivota co budu chodit zo zavretymi ocami? viem o com hovorim sam som tym presiel a dostal som sa z toho sam. kto chce dostane sa z toho sam kto nie nepomoze mu ziadna liecba.....proste je to tak
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Andrej Martoš s Jurajom Soboňom, vpravo Soboňa pri poslaneckom sľube
Kradol práčky, stal sa z neho asistent poslanca za SNS Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Guardiola má povesť najprísnejšieho trénera na svete.
Guardiolov poradca: Je reálny návrat Pepeho na lavičku Bayernu Mníchov?
(ilustračné foto).
Hrôza v bratislavskom prístave! Mladá žena bojovala o život, nepodarilo sa ju zachrániť
Zuzana Smatanová
Foto
S týmto by ste speváčku Smatanovú nečakali: Vymenila gitaru za...?
Large lake or river in good Sunny weather
Deti z Nemecka prekvapili policajtov: Z rybníka pomocou magnetu vytiahli granáty
V roku 2005 sa postrelil, pravdu o tom povedal až teraz.
Neprítomnosť Pavla Ruska na súde: Prokurátor a Daniel Lipšic ho obviňujú z obštrukcií
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Opitá 21-ročná Trnavčanka kopala do policajtov a pľula na nich.
VIDEO zo šialeného vyčíňania mladej Trnavčanky na BMW: Ožratá vodička kopala do policajtov a pľula na nich
2019: Napriek tomu, že sa mu v Nemecku darilo, rozhodol sa vrátiť domov.
Michal emigroval z ČSSR ako posledný: Neveril som, že sa prevrat podarí
Pes Benny na korčuliach a s hokejkou.
Vegas pripravil divákom v prestávke zážitok: Psík Benny hokejistom!
SCORPIONS vystúpia v Bratislave: Bujará párty po koncerte v centre mesta!
Luka Modrič
Foto
Luka Modrič exkluzívne pre Nový Čas: Ja že som mal ísť do Žiliny?!
Ján o pracovné ponuky nemá núdzu.
Hviezda filmov a seriálov Ján Jackuliak má herectva už po krk: Nové zamestnanie?