Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.11.2018, 18:42 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Slovák s nožom v ruke prepadol vo Viedni čerpaciu stanicu: Svoj lup si dlho neužil

36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
banka32
9.11.2018 05:10 | |
+14 -1
Reagovať
len mu dajte poriadnu basu ,lebo na SK je to slabe
Juraj.Stur
8.11.2018 23:34 | |
+15 -5
Reagovať
Slováci ako národ sú drúbež a vždy robiť hanbu v zahraničí. Je to čvarga!
forard
9.11.2018 11:08 | |
+3 -0
Aj toto je priklad, ked prasivy cigan pod nickom slovenskeho dejatela vypisuje beztrestne protislovenske hanobne prispevky. Cigan, mozno to bol tvoj nevlastny brat a nie Slovak, teda iba cigan so slovenskym obcianstvom.
Weisseengel
8.11.2018 21:00 | |
+15 -7
Reagovať
NO DE--BILI z VYCHODNEHO bloku zas uraduju..!!!!!
forard
9.11.2018 11:09 | |
+1 -1
Teba musel v detstve ***t nejaky originalny rakusky pedofil.
Kpt.ZapreDANKO
8.11.2018 20:50 | |
+19 -2
Reagovať
Kašlite na tohto pošuka a poďte na diskusiu : "V Marseille našli v troskách domov telo 7. obete, k zemi išli ďalšie dve budovy" o sfalšovanej rigorózke Danka, ikeď diskusia o inom, no tú o Dankovi nedali diskusiu.
Robo596
8.11.2018 21:09 | |
+10 -7
Na vyspelom zapade padaju budovy ?? To je nejaky bulvarny hoax ved to iba v rusku ....
heavy
9.11.2018 07:45 | |
+2 -3
Rusko je vyspelejsie, tam padaju aj jadrove elektrarne...
scotts
9.11.2018 08:25 | |
+3 -2
preco stale hladaju akusi rigorozku? ked predsa jasne povedal, ze riadne ukoncil doktorandske studium. to sa ale ukoncuje dizertackou. :-) aha, tu: https://glob.zoznam.sk/dankov-titul-judr-vyvolava-otazniky-on-tvrdi-ze-ho-ma/
Intermediary
8.11.2018 20:36 | |
+7 -14
Reagovať
Slováci nie sú o nič lepší ako ktokoľvek iný. Rovnaká verbež!
Robo596
8.11.2018 21:09 | |
+9 -2
To teda si, pravdu mas narcisko
1959okuliare
8.11.2018 20:22 | |
+15 -2
Reagovať
Len hanbu robíte, ccccti asociálni.Od ožranov , po pri * mitívov, feťákov a podobnú zberbu.
kaIinka0503
8.11.2018 20:20 | |
+10 -2
Reagovať
Bože, to čo je za neuveriteľne zúboženého a škaredého feťáka a lumpa, flamendera a darmošľapa?! Ani peklo toho netvora nechce. Tfuj, skoro som sa poblbvala, radšej idem hneď preč, lebo hodím tyčku. Niečo tak otrasné som ešte nikdy nevidela.
Jozo1989xyaz
8.11.2018 20:03 | |
+13 -11
Reagovať
Dlho ste cakali kym nejaky Slovak nieco vyparati v zahranici a hned to je dolezita informacia ale ze denno denne len v takom Rakusku Nemecku sa stavaju trestne ciny znasilnenia utoky nozom prepady zbity policajti vrazdy unosi to sem nevycapite a vacsina je pachana nie domacimi je to tak priehladne tento dvojaky meter kazdy den by sa dal vyplnit cely obsah tohoto platku krominalitou nie domacich v celej EU ✌✌✌✌✌
zaphod
8.11.2018 20:12 | |
+13 -3
kolko pripadov sa musi stat aby si udelil novinarom licenciu o pisani? Mimochodom, nie je to tak davno, co tu bolo viacero sprav o Slovakoch v Rakusku, to len Ty ich nechces citat
wemo
8.11.2018 20:16 | |
+7 -8
Preto že úlohou tohto média je vyvolávať búrlivé debaty a destabilizovať myslenie slovákov! Mam pocit že obloha je už dlho bez mracika a slniečko prazi prisilno!
Jozo1989xyaz
8.11.2018 20:19 | |
+11 -6
Zaphod objektivne by stacilo to je cele a nie jednu stranu utajovat a na druhu poukazovat ja netvrdim ze slovaci su svaty ale vadi my ta neobjektivyta a selektovanie informacii chapes? Nic osobne a nie niesom rasista✌
zaphod
8.11.2018 20:20 | |
+14 -5
a co bolo ulohou toho Slovaka s nozom ? Sirit mytus o miernom a pohostinskom slovanskom narode? Stabilizovat nase narodne povedomie tym, ze sa chystal niekoho olupit a podrezat? Mozno to bol obycajny lump, ale Vy , co ho obhajujete a jeho cin bagatelizujete ste grazli prvej kategorie. Na taketo narodne povedomie sa Vam zvysoka....
zaphod
+14 -4
Jozo a co sa utajuje? Kolko pump vylupili Rakusaci s nozom v ruke na Slovensku?
Jozo1989xyaz
8.11.2018 20:37 | |
+13 -5
Zavadzas ja tvrdim ze ak rumun slovak srb rus poliak nieco spacha na zapade je to tu vycapene ale o tej druhej strane sa informuje vzdy len okrajovo alebo vobec a namiesto identity "mladik" atd presne vies na co narazam takze prirovnanie Rakusan u nas lupez je nepravdepodobna ale pocet pachanych trestnych cinov napr v Rakusku nie EU obcanmy je 1000 ku jednej a to je co mi vadi ze neinformujete o vsetkych rovnako alebo len sem tam ked uz nieje ina moznost to ututlat lebo vtedy ste skupi na slovo objektivyta chapes? Nic viac nic menej✌
zaphod
8.11.2018 20:51 | |
+11 -5
Ja mam na 'haku' trestne ciny pachane v Rakusku obcanmi nie z EU. Taketo trestne ciny ma zaujimaju, ak su pachane na Slovensku. A ked trestne ciny pachaju Slovaci. Preco by ma malo trapit ak Albanec okradne babicku v Linzi? Mna to bude trapit ak ju okradne v Bratislave. A este viac, ak ju okradne Slovak. Nie som si isty, ci je tu pravidelne vycapene koho okradol v Rakusku Poliak ci Rumun - Ty tu take clanky vidis pravidelne?
jaguar77
8.11.2018 19:20 | |
+11 -19
Reagovať
Drzost tych migrantov nepozna hranic !
django.95
8.11.2018 19:41 | |
+19 -9
jedno majú jedno spoločne hownowu farbu bez rozdielu kedy do EU dorazili
jaguar77
8.11.2018 19:56 | |
+4 -12
vidim , ze slovaci maju radi migrantov lebo mi dali minus . slovaci mam vas rad .
django.95
8.11.2018 20:21 | |
+10 -4
sme z toho unesenýýýý.. že aj ked p.r.d znamenáš máš nás rád
Intermedary
8.11.2018 19:07 | |
+22 -18
Reagovať
Slovak ukradol par stovak eur a nikomu neublizil,no dostane minimalne 12 rokov v tretej napravnovychovnej,pricom slovak bastrnak okradol stat o desiatky milionov eur a dostal smiesnych 5 rokov v jednicke a miliony mu zostanu!!!!Janosikova doba,v ktorej sa bohati previnilci nemozu trestat!!!
zaphod
8.11.2018 20:11 | |
+6 -4
Tio bude tym, ze za lupezny prepad trestaju Slovaka civilizovani ludia a Basternaka jeho spolupachatelia Idem hladat po diskusiach, kde si bol takto zhovievavy k cernochovi s nozom v ruke, ktory nikoho neporezal, iba ho olupil
wemo
+3 -2
Záchod Vysvetlí význam slova civilizovaný ľudia.Nikoho neobhajujem len chcem vedieť čo pre teba znamená civilizovaný clovek?
zaphod
8.11.2018 20:56 | |
+3 -2
dobre, urobime dohodu. Ja Ti vysvetlim, co je civilizovany clovek a Ty mi vysvetlis, preco si pouzil slovo 'zachod'. Ak to dokazes doveryhodne obhajit, verejne prehlasim, ze nie si h.lu.pak.
Winnstone11
8.11.2018 21:58 | |
+3 -1
V každej normálnej krajine sa lúpež trestá prísnejšie ako krádež, a dokonca sa pri nej len okrajovo berie do úvahy veľkosť lupu. Rozumnému človeku je jasné prečo, nerozumnému to nemá zmysel vysvetľovať.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Pellegrini už nie je najdôveryhodnejším politikom Aktuality.sk
Male veterinarian
Dezinfekčný gél na ruky neničí vírus chrípky: Poradí si s ním však obyčajný prípravok
Ohňostroj sa
V Moskve sa konal ohňostroj k výročiu oslobodenia Tallinnu: Uskutoční sa aj za Bratislavu
Mikroplasty
Závažné zistenie nemeckých vedcov: Sto percent európskych detí má v krvi plasty
Na snímke
Sagan sa už plne sústredí na majstrovstvá sveta: Urobím všetko, čo bude v mojich silách
Geir Pedersen
Do Damasku pricestoval osobitný vyslanec OSN: Krok k ukončeniu 8-ročného konfliktu v Sýrii
Požiar vypukol
Poplach v Bratislave: Hasiči likvidujú požiar v byte, jedna osoba je zranená
Tím z Európy
Hviezdne mená svetového tenisu si zmerali sily: Laver Cup opäť ovládol tím Európy
šampión: Majster
Majster Európy Viviani bol očarený Slovenskom: Prišiel som sem vďaka Saganovi
Duel medzi
Foto
Majster z Bystrice ukázal svoju silu: Trpká prehra Slovana na domácom ľade
Myslela si,
Z mladého zajačika, ktorého si našla na internete, sa vykľul tyran: Brutálne, čím si pri ňom Michelle prešla
Rozlúčiť sa
Foto
Vo Švajčiarsku sa uskutočnil "pohreb" rozpusteného ľadovca: Rozlúčiť sa prišli vedci aj kňaz
Mohamed Salah.
Foto
Liverpool valcuje Premier League: V šlágri kola porazili Chelsea