Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.11.2018, 17:15 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Slovensko vyhralo spor: Nemusíme odškodniť akcionára Union zdravotnej poisťovne

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dzusoblok1000
8.11.2018 19:10 | |
+9 -3
Reagovať
...po puci 89 vzniklo 15 zdrav poistovni , 14 z toho kvazi "sukromnych" lebo vraj statna nevie gazdovat, ta sa pytam potkanov z opozicie, ze kde su , ked tak dobre gazdovali...je az neskutocne , kolko penazi tu musel bolsevik zachovat, ked zdravotnictvo napriek krachu vacsiny , este celkom dobre funguje...a to este nehovoriac o kapitalistickych terajsich danovych unikov, ktore mali ist aj do zdravotnictva...
dobrotazlota
8.11.2018 19:36 | |
+2 -10
Koľko miliónov z našich peňazí sa nalieva do Všeobecnej si zabudol? A tie nevýhodné zmluvy? Bývalí šéf tejto poisťovne podpísal zmluvy v hodnote 14 miliónov eur so svijou tetou Annou Sučkovou. Kauza Kostka.... Preber sa!!! V koalícii hľadaj potkanov!!!
dzusoblok1000
8.11.2018 19:54 | |
+7 -1
...bezmozgovec, toto by sa za bolsevika nemohlo stat, lebo tam sa nemohla uliat ani koruna, ale si neuvedomujes jednu vec...vseobecna ma svojich poistencov najma tych starsich, teda chorlavejsich, kdezto tie "tvoje" "sukromne" len mlad-zdravu...to sa potom gazduje ze..:?...co tak prerozdelit aj poistencov pomerne, ked uz sa berie zo spolocneho "kolaca" na osetrenie
dzusoblok1000
8.11.2018 19:05 | |
+10 -3
Reagovať
...opozicni potkani, kde zaliezli teraz...?
marekino06
8.11.2018 19:00 | |
+8 -1
Reagovať
a teraz treba zrušiť union a holandských zlodejov vyhnať zo slovenska. banda jedna všivavá!!!
Tankman12
8.11.2018 18:43 | |
+10 -1
Reagovať
ZDRAVOTNA POISTOVNA NEMA MAT Z COHO ZISKY.
Intermedary
8.11.2018 18:38 | |
+8 -5
Reagovať
Ako je mozne,ze stat nezhabal bastrnakovi cely majetok???
aamater
8.11.2018 18:35 | |
+5 -2
Reagovať
Právnikom treba vyplatiť odmenu asi tak jedno € za každý deň, aby sa tu zase nezdvihla vlna odporu, že nám vyhrali súdny spor. To ma tak napadlo, lebo som si spomenul na to, ako sa tu opozícia vtedy vrhla do boja, že advokát Bžán čo nám vyhral spor o Gabčíkovo si nezaslúži takú obrovskú odmenu akú mal mať vyplatenú!!! A pritom to bolo v súlade zo zákonom.
USAfilcki
+12 -1
Reagovať
Všetkých súkromníkov zakázať, kto to kedy videl aby štátom bol občan nútení prispievať nejakým súkromným spoločnostiam, tí by tu mali podnikať len na báze dodatkového pripoistenia na základe dobrovoľnosti a nie aby občanom SR, niekto sťahoval z výplaty peniaze a posielal ich pravidelne súkromným spoločnostiam boh vie z akej ri+++ti. Také niečo ako zdravotná poisťovňa má byť výlučne v rukách štátu a nie súkromného vlastníka a ešte si to tvorí zisky, to vyčítam aj štátnej poisťovni a nie ešte súkromným. Preplácať všetko nechcú, ale na konci roka sa ešte chvália so ziskom v radoch 100 tisíc €, proste choré!!!!
Intermedary
+4 -5
Reagovať
Take ceremonie pre 30 milionov a bastrnak okradol stat o dvakrat tolko a dostal smiesnych 5 roko v 1napravnovychovnej!!!Aj ja by som si odsedel 5 rokov v jednicke za 60 milionov eur,ktore by mi zostali,ako zostanu bastrnakovi!!!
StevoT.599
8.11.2018 18:22 | |
+3 -8
Reagovať
Je to pekná výhra, keď sme nič nevyhrali. Taký Bžan bol pre nás ale total prehra.
doM693
8.11.2018 17:49 | |
+19 -3
Reagovať
úžernícke pras-ce dostali po rypáku - konečne, jedno za druhým ich treba aj zatvárať a kameňolom, aby nevyžierali plebs
USAfilcki
8.11.2018 18:37 | |
+7 -3
Skôr zriadiť pracovné tábory pre novodobých buržujov a Kryska môže byť kápo jedného z pracovných táborov, jedno Matovič dobre povedal, že majetok by mal ísť v prospech štátu, akurát tak nepovedal že aj ten jeho.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Pellegrini už nie je najdôveryhodnejším politikom Aktuality.sk
Male veterinarian
Dezinfekčný gél na ruky neničí vírus chrípky: Poradí si s ním však obyčajný prípravok
Ohňostroj sa
V Moskve sa konal ohňostroj k výročiu oslobodenia Tallinnu: Uskutoční sa aj za Bratislavu
Mikroplasty
Závažné zistenie nemeckých vedcov: Sto percent európskych detí má v krvi plasty
Na snímke
Sagan sa už plne sústredí na majstrovstvá sveta: Urobím všetko, čo bude v mojich silách
Geir Pedersen
Do Damasku pricestoval osobitný vyslanec OSN: Krok k ukončeniu 8-ročného konfliktu v Sýrii
Požiar vypukol
Poplach v Bratislave: Hasiči likvidujú požiar v byte, jedna osoba je zranená
Tím z Európy
Hviezdne mená svetového tenisu si zmerali sily: Laver Cup opäť ovládol tím Európy
šampión: Majster
Majster Európy Viviani bol očarený Slovenskom: Prišiel som sem vďaka Saganovi
Duel medzi
Foto
Majster z Bystrice ukázal svoju silu: Trpká prehra Slovana na domácom ľade
Myslela si,
Z mladého zajačika, ktorého si našla na internete, sa vykľul tyran: Brutálne, čím si pri ňom Michelle prešla
Rozlúčiť sa
Foto
Vo Švajčiarsku sa uskutočnil "pohreb" rozpusteného ľadovca: Rozlúčiť sa prišli vedci aj kňaz
Mohamed Salah.
Foto
Liverpool valcuje Premier League: V šlágri kola porazili Chelsea