Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.11.2018, 13:01 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dara Rolins o zásnubách Rytmusa a Jasminy: Slová, ktoré zaváňajú zatrpknutosťou

134 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SipkovaRose
14.11.2018 22:35 | |
+2 -2
Reagovať
HAHA, nebud trapna, to nasilné ´´ver mi, ja aj tak budem stastna´´ svedci o tom, ze ani sama tomu neveris. A naco to riesis furt dookola? keby si bola za tym, ani by ta nenapadlo tu kazdy tyzden davat spovede, ser uz na cierneho, on tiez sere na teba.
mi.ka22
9.11.2018 14:24 | |
+10 -0
Reagovať
Koho to furt zaujíma oni dvaja dpc...to ešte ďalších 20rokov o nich budete písať ci ako🤬🤬🤬🤬🤬
mi.ka22
9.11.2018 14:23 | |
+0 -0
Reagovať
Že či rozumiem. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
mi.ka22
9.11.2018 14:22 | |
+1 -0
Reagovať
Váš komentár nebol schválený bežte dpc
1pelimka
9.11.2018 11:37 | |
+7 -12
Reagovať
Dara ostala si na ocot ,chytro šup šup niekoho zhanat,aby mal bulvar o com pisat,starneš moja,o chvilu o teba ani zamasteny inštalater neoprie svoj hrdzavy bicykel
nardena
9.11.2018 10:24 | |
+9 -2
Reagovať
,,,sranda tito dvaja,ved ked je byvaly tak nekomentujem,,,,,,ibazeby nie,,,slava zasla,,tak trosku cez novy cas,,,,,sa pripomeniem,,,pripomenieme,,,,,,
wales
9.11.2018 08:21 | |
+23 -5
Reagovať
Že nemá nejakú úroveň ukázala keď s Rytmusom začala. Mala šancu sa čiastočne rehabilitivať a jeho cez odchod prekonať opovržlivým mlčaním. Nestalo sa tak, je to už horšie ako jeho frajerka.
sudruhslavik
9.11.2018 06:50 | |
+17 -15
Reagovať
DARA KLUDNE PRIZNA ZE NEVIE SPIEVAT ALEBO ZE JE STETKA LEN ABY BOLA NA TITULKE
leri33
9.11.2018 05:01 | |
+44 -5
Reagovať
no neviem ale s tými vyjadreniami sa už viac strápňuje jak ten cigán s tou obludou....načo to je dobré? vobec by to nemala komentovať....keby jej to bolo jedno vobec by to neriešila a nehrala divadlo ako je jej fajn...
zberatelzien
9.11.2018 04:57 | |
+23 -41
Reagovať
dara rollins je TOP milfka, nadherna samicka, ce/c/ky bomby, paradne telo, stara sa o seba, luxus. preco si iba tazko hlada partnera, ktory by sa s nou chcel ozenit, je jasne, problemom je to decko, co dara ma. kazdy chlap, ktory nie je rozvedeny a nema deti, nechce mat doma nejakeho ba/s/ta/r/da zo zeninej minulosti.
BachJS
9.11.2018 08:50 | |
+35 -12
Po plastike, telo adekvátne veku, v prsiach viac silikónu ako mám ja v kúpeľni. Ako speváčka nula bodov, hranosť v rádiách minimálna, známa skôr z tituliek bulváru spolu s takými zjavmi ako Kučerenková,Plačková či kadejaký farmári. Tak neviem čo sa ti na nej vlastne páči...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
Komentár Ľubomíra Jaška: Podvodníci s percentami sa vyšachujú sami Aktuality.sk
Mike Pompeo
Rázne rozhodnutie: USA vyhostí dvoch kubánskych diplomatov
Hráči FC
Barcelona ašpiruje na luxusné prvenstvo: Španielsky majster očakáva miliardový príjem
Francúzsky
Macronova prekvapivá reakcia: Protesty žltých viest boli pre mňa veľmi prospešné
Hráči Slovana sa
Foto
Famózne víťazstvo v Európskej lige: Slovan zničil Besiktas Istanbul
Drony zasiahli
Česká firma po útoku v Saudskej Arábii: Náš motor nebol použitý!
Írsky premiér Leo
Žaloba ekológov neuspela: Súd dal za pravdu írskej vláde
Prezident Jair
Rakúsko potrestalo brazílskeho prezidenta: Obchodnú dohodu EÚ s Južnou Amerikou zablokovali
Recovering Little
Na Filipínach sa po 19 rokoch objavila nebezpečná choroba, diagnostikovali ju malému dievčatku
Denis Vavro
Vavrova premiéra s Laziom nevyšla, Arsenal zdolal Frankfurt rozdielom triedy
V Bolívii ľahli
Kto to zastaví?! V Bolívii len za posledný mesiac zhorelo územie s rozlohou Švajčiarska
Predseda
Juncker prekvapil: Ak budú splnené určité podmienky, nebudeme trvať na írskej poistke
Andrej Babiš
Môže sa naňho spoľahnúť: Zeman by zastavil stíhanie Babiša, ak by bolo obnovené