Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 19. 9.
Konštantín
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.11.2018, 08:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Neuveriteľný pohľad na mestských policajtov: To, čo robili v aute počas služby, ich vyjde draho!

98 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
laser131
4.11.2018 06:40 | |
+0 -1
Reagovať
Iné neviete,len ohovárať. Oni náhodou MEDITUJÚ.
liliputin
3.11.2018 15:39 | |
+11 -1
Reagovať
Sú nepotrební a zbytoční požierači peňazí daňových poplatníkov.Žiaden spoločenský prínos.Zavadzať a chrápať.
ducatienel
3.11.2018 15:06 | |
+2 -0
Reagovať
A ja som tu napísal ako som u nás v Považskej Bystrici po obede videl spať bradatého meskáča a príspevok mi zmyzol...kto a prečo ho vymazal? Trafil som do živého.
kwaker07
3.11.2018 14:57 | |
+6 -1
Reagovať
je ich vela a len sa vozia hore dolu.mali by slúžit po jednom.
Lubos2222
3.11.2018 14:46 | |
+5 -2
Reagovať
Nič neobvyklé - často vidím mestských ale aj štátnych policajtov zašívať sa napr. pod mostami, a na miestach kde sa pohybuje minimum ľudí. Však aký-taký plat ide, tak načo sa snažiť niečo robiť ?
ovca_beeee
3.11.2018 14:10 | |
+1 -3
Reagovať
radšej nech chrápu tie zmagoreté policajné prost!tútky nekromanky turbo ZDERU hh ... lebo keď sa zobudia -_- zas len budú robiť čurbes ala umelo vyrábať zodratým OVCIAM beeeee len jeden umelý problém za druhým hh ... hh dobrú noc & beeeee
Jerdna
3.11.2018 13:41 | |
+5 -0
Reagovať
Tu ani nie je problém v tom čo robili ako skôr v tom že to vyšlo najavo.
ovca_beeee
3.11.2018 14:13 | |
+1 -3
čo že zmagoreté tety -_- nacvičovali scénu do filmu uniformovaná šípková ruženka ... a kto prechrápe celú šichtu -_- tak bude ala kapitáň hh beeeee
east_man
3.11.2018 12:45 | |
+12 -6
Reagovať
Peťko bonzacik. Len si potreboval pohonit svoje ego.
ovca_beeee
3.11.2018 14:16 | |
+0 -4
východná NIČOTA si potrebovala zabéééékať po dohonení -_- ala plaťte zmagoreté tety a nechajte ich spať hh ... hh beeeee
lomax560
3.11.2018 12:14 | |
+14 -7
Reagovať
Pomáhať a chrápať.
ovca_beeee
3.11.2018 14:19 | |
+0 -4
keby nechrápali a nepomáhali OVCIAM beeeee do hrobu -_- tak by sa už načisto scvokli tie naše gáágagagajúce uniformované policajné tety nekromanky turbo ZDERU hh beeeee
milos1961
3.11.2018 12:03 | |
+23 -5
Reagovať
To nie su statny policajti v sluzbe ale mestsky zamestnaci v praci ktori ako kazdy zamestnanec maju pravo na 30 minutovu neplatenu prestavku ktora sa ani nezapocitava do oracovneho casu a ako s nou nalozia je ciste ich osobna vec
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Predajňa potravín
Reťazec vyrobil miliónové dlhy. Išiel do konkurzu podvodom? Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Jadrová
Havária jadrovej elektrárne vo Fukušime: Súd oslobodil troch manažérov
Názory britského
Brexit je strašiakom pre mnohých prisťahovalcov v Británii: Vrátia sa Poliaci do svojej vlasti?
Na piatok platí
Slováci, pozor: Na takmer celom území hrozia prízemné mrazy
Bubeník Martin
Foto
Bubeník Valihora a herečka Germániová čakajú bábätko: Fotky, ktoré hovoria za všetko
Karol Pecze
Karol Pecze, expert na turecký futbal, radí Slovanu: Besiktas má diery v obrane!
Fumbi Network
Špeciálny projekt
4 tipy, ako odhaliť podvod s kryptomenami
Ton Jones nám
Foto
Hviezda americkej šou na Slovensku: Oddychuje na Spiši s tehotnou manželkou
Jaroslav Haščák
Podnikateľ Jaroslav Haščák vypovedá na NAKA: Vysvetľuje esemesky s Kočnerom?
(ilustračné foto)
Na týchto predmetoch sa žiaci nenudia: V niektorých slovenských školách sa naučíte životológiu či ekomatiku!
Richard Pánik sa
Pánik skóroval za Washington, zo Slovákov hral aj Fehérváry a Jaroš
Explózia v mešite
V aute vybuchla nastražená bomba: Zahynulo najmenej 20 ľudí
Kanadský premiér
Premiér Trudeau požiadal Kanaďanov o odpustenie: Hlboko ľutujem, že som niečo také urobil