Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 22. 9.
Móric
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.11.2018, 15:45 | Šport | Šport mix

Diskusia: Šokujúci verdikt pre úspešnú slovenskú športovkyňu: Na MS nejde, preplakala kvôli tomu dve noci!

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
STO5
3.11.2018 15:21 | |
+0 -0
Reagovať
surfuj 1 ..toto je jasný Ovečkovej favorit, ktorý má respiračný syndrom ( nevie predýchať )ako wyldee...a mam 3 tajné typy , o koho ide , v tejto diskusii končím , lebo toľko špiny sa už nedá čítať ...a nejde tu vôbec o Ovečkovú ..ale celý systém, ktorý je zlý a treba ho NAPRAVIŤ!...Prajem všetkým reprezentantom nech sa im na Majstrovstvách sveta darí a prinesú si cenné skúsenosti !Športu zdar! :)
dedenk1
8.11.2018 16:37 | |
+1 -0
...no najviac nasr.té na hlave má váš zväz...
dedenk1
8.11.2018 16:40 | |
+1 -0
...v prvom rade načo sa míňajú štátne dotácie na nejaké pri--drbané výjazdy...čo si neurobíte porovnávačku reprezentantov doma...treba vás nahlásiť na ministerstvo a zobrať prachy...načo je dobrý nejaký zväz, keď si nevie zarobiť peniaze medzi vlastnými členmi...ale vraj vie....len sa stratia medzi výkonným výborom a prezidentom....hahahahha
Surfuj1
3.11.2018 14:49 | |
+2 -1
Reagovať
Balciarová si nájde za svoj neúspech vždy výhovorku... teraz to však z regionálnych novín dotiahla až do celoslovenských: 5. miesto na Univerzitných ME „mala zatejpovanú ľavú nohu a dva ibalginy v sebe“. Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/20629372/balciarova-neprenikla-na-podium.html#ixzz5VnPrwFBq Prehra s Ovečkovou pred MS Linz 2016: „Smolou je pri tomto športe subjektívnosť rozhodcov“. Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/20359014/balciarova-si-na-spiatocnu-cestu-z-balkanu-pribalila-­bronz.html Neúspech na Akademických MS: „Balciarová: Výsledok nezávisel odo mňa, ale od rozhodcov“. Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/20251175/balciarova-vysledok-nezavisel-odo-mna-ale-od-rozhodco­v.html#ixzz5VnREQwUD Neúspech na ME v Shito ryu: „Myslím si však, že to nebolo férové, lebo som bola v tejto konfrontácii lepšia. Rozhodcovia celkovo na podujatí rozhodovali hrozne. Nemala som prehrať, ale postúpiť do finále.“Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/20202078/na-kontinentalnom-sampionate-na-bedni-aj-sobotanka.ht­ml#ixzz5VnS1aME3 Neúspech na MSR „Necítila som sa pri cvičení dobre, točila sa mi hlava. Dva týždne som bola chorá. Katarína Longová skončila druhá. Ešte je šanca, že by som mohla štartovať na európskom šampionáte seniorov vo Francúzsku.“ (neštartovala tam ani Brázdová ani Balciarová, ale Ovečková). Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/20131487/balciarova-nic-nie-je-uzavrete.html#ixzz5VnShvLdr
Surfuj1
3.11.2018 14:50 | |
+2 -2
Neúspech s Ovečkovou na ME Shito ryu: „Veľkú úlohu zohralo to, že súperka predviedla úplne novú kata. Mala som také ohlasy, že to tak nemalo byť, že som bola silnejšia, že som bola fakt dobrá. Alžbetka však priniesla jednoducho niečo nové,“ povedala Dorota Balciarová. Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/7893465/z-novych-zamkov-odchadzala-sklamana.html#ixzz5VnT4eH1V­ 2. miesto po prehre s Taliankou: „Talianska reprezentantka nebola nad moje sily.“ Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/7645252/balciarova-si-na-cestu-zo-svajciarska-pribalila-strieb­ro.html. Balciarová nie je spokojná s bronzom z Turecka: „Experimentovala som s výživovými doplnkami a bola to chyba. Je to pre mňa poučenie. Viem pritom, že som mala na ďalší titul,“ Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/6722489/balciarova-nie-je-spokojna-s-bronzom-z-turecka.html#ix­zz5VnTlL7uV
STO5
3.11.2018 15:11 | |
+2 -2
Surfuj1...veď je to konštatovanie a jej hodnotenie, ako sa cítila ,ako to sebahodnotila ( a je to subjektívne - viete to sám , asi tiež pochádzate z tejto brandže ) , znova další balciarovej neprajník, veď ju utopte v lyžičke vody ...nakladajte ...tu vobec nejde o tento pohľad na vec ...asi ste to vôbec nepochopili..škoda / a pochádza to z Ovečkovej fanklubu :) ...
Alibaba33
3.11.2018 09:04 | |
+9 -2
Reagovať
pán pplk. uvádza polopravdu od septembra boli 3 turnaje K1 ktoré sú bodované do rankingu OH. K1 Berlin, Santiago a Tokyo. Brázdová sa z týchto turnajov zúčastnila na dvoch a bodovala celkovo v piatich zápasoch, Balciarová sa taktiež zúčastnila na dvoch turnajoch K1 a nebodovala ani v jednom.
STO5
3.11.2018 09:13 | |
+3 -1
Hm...stále tá istá pesnička , vždy vyťahujete len turnaje od septembra , to čo bolo predtým zahadzujete, a to nenominované ego nieje ten hlavný problém ,(váš uhol pohľadu na vec), tvrdá práca je na oboch stranách reprezentantiek, ide tu hlavne o iný princím a poukázanie na výrazné nedostatky v nominačných kritériách
Alibaba33
3.11.2018 09:18 | |
+1 -0
Reakcia bola na článok nie na správnosť či nesprávnosť kritérií.
STO5
3.11.2018 09:31 | |
+0 -0
a o čom . "Balciarová na majstrovstvá sveta asi už nepôjde, čo nás veľmi mrzí. Budeme iniciovať, aby povinnosť stanoviť jasné a presne špecifikované nominačné kritériá vznikla všetkým zväzom. Chceme sa vyhnúť takýmto nedorozumeniam. Z našej strany pôjde o podmienku. Športovci musia vedieť, za akých podmienok sa môžu nominovať na vrcholné podujatia,“ uviedol hlavný tréner VŠC Dukla Pavel Kobela.
STO5
3.11.2018 09:48 | |
+1 -0
pardon Alibaba33 , ten vyšie uvedený koment patril vášmu priateľovi Wyldee...zrejme viete obaja o čo ide :), ano 3 turnaje , na ktorých sa zúčastnili Berlin / obe, Brázdová vyhrala v dvoch zápasoch ,Balciarová nie, V Čile bola iba Brázdová , lebo bol vyškrtnutý z nominácií, / Brázdová uspela, Balciarová nebola, keďže zo sledovanosti bol vyradený turnaj ,( a tu sú tie nejasné kritéria , čoje hlavný problém celej veci) a Tokyo Brázdová nebola , pričom bol nominačný , a Balciarová nebodovala ale stratila jednu vlajku, žiaľ v tomto športe je to tak...
Alibaba33
3.11.2018 09:54 | |
+2 -0
O tom že pán pplk. neuviedol že Blaciarová bola aj v Berlíne aj v Tokyu na K1 a nemala ani jedno víťazné stretnutie.
Alibaba33
3.11.2018 10:30 | |
+3 -0
Neviem že kto je Wyldee a nie je môj priateľ, priateľov si vyberám. Môj pohľad na vec je taký, že ak niekto niečo napíše mal by uviesť aj skutočnosti ktoré nehovoria v prospech neho alebo toho koho zastupuje.
STO5
3.11.2018 11:08 | |
+2 -1
(tak nie priateľ -známy,že je rovnako zasvetený vo veci)...V otázke posledných pretekov - v poriadku, ano je to fakt, tak sme to ozrejmili ( viď predošlé komenty), jeden bod, ktorý sme popísali obaja ,( ale čítať treba aj to prečo...) Športovci musia vedieť, za akých podmienok sa môžu nominovať na vrcholné podujatia! a celý tento problém je o nominačných kritériách , keby sa stanovili pevne, jasne a nemenili sa, aby tam nebolo žiadne : ..ale, keby ... k ničomu takémuto by nedošlo . Hádam sa to v budúcnosti napraví , aby ani jeden z pretekárov necítil krivdu !
Surfuj1
3.11.2018 14:34 | |
+4 -3
OK, tak ideme na to teda pekne od januára, výsledky ktoré sú verejne dostupné na internete, respektíve z rankingu aby sme boli spravodliví a pristupovali k výsledkom z dlhšieho hľadiska: Balciarová 2018-10-12 Karate1 Tokyo 0 vyhratých zápasov 2018-09-21 Karate1 Series A – Santiago – bola registrovaná, nedostavila sa na súťaž 2018-09-14 Karate1 Berlin 0 vyhratých zápasov 2018-05-10 53rd Seniorské ME 4 vyhraté, 3. miesto 2018-04-06 Karate1 Rabat 1 vyhratý 2018-03-16 Karate1 Rotterdam 0 vyhratých zápasov 2018-02-16 Karate1 Dubai 2 vyhraté, z toho na jeden jej nenastúpila súperka, čiže len 1 2018-01-26 Karate1 Paris 0 vyhratých zápasov Spolu 7 vrcholových turnajov, suma vyhratých zápasov 6 Brázdová 2018-09-21 Karate1 Series A Santiago 2018 - 3 vyhraté zápasy, 9. miesto 2018-09-14 Karate1 Berlin 2 vyhraté zápasy 2018-03-16 Karate1 Rotterdam 0 vyhratých zápasov 2018-03-02 Karate1 Series A - Salzburg - 3 vyhraté zápasy 2018-02-16 Karate1 Dubai 1 vyhratý zápas 2018-02-02 45th EKF Junior & Cadet ME 4 vyhraté, 3. miesto 2018-01-26 Karate1 Paris 0 vyhratých zápasov Spolu 7 vrcholových turnajov, suma vyhratých zápasov 13
Surfuj1
3.11.2018 14:40 | |
+1 -1
Poďme na domáce MSR: MSR 2018 – Balciarová-Brázdová tesný výsledok 2:3; 2017 – Balciarová a Brázdová zhodne tretie, vyhrala Ovečková, ktorá nebola nominovaná na MS 2016 na úkor Balciarovej. Balciarová si vyplakala, respektíve vydupkala štart aj napriek chýbajúcemu preukazu SZK, ktorý je podmienkou pre štart na každej jednej akcii organizovanej SZK a keď ho obyčajný člen nemá nasleduje diskvalifikácia... no ona aj tak štartovala... bez platnej známky, či lekárskej kontroly... MSR 2016 – Brázdová-Balciarová, 2. kolo, 5:0 pre Brázdovú, ktorá zvíťazila ako 16-ročná nad seniorkami, Balciarová štartovala bez klubovej príslušnosti...
Surfuj1
3.11.2018 14:43 | |
+1 -1
Poďme na Veľkú cenu Slovenska, ktorá je jedným z top podujatí karate na Slovensku: 2018 – Balciarová neštartovala, Brázdová bola 2. v kategórii U21. 2017 – zvíťazila Brázdová, Balciarová neštartovala.... žeby sa bála Slovenskej konkurencie? 2016 – Balciarová 5. miesto (v seniorkách zvíťazila Ovečková, ktorá v 2016 nebola nominovaná MS na úkor Balciarovej), Brázdová vyhrala medzi juniorkami, v tom čase bola ešte juniorka. 2016 ME v štýle Shito ryu: v priamom súboji vyhrala Brázdová, už tu sa Balciarová sťažovala v médiách: „Myslím si však, že to nebolo férové, lebo som bola v tejto konfrontácii lepšia. Rozhodcovia celkovo na podujatí rozhodovali hrozne. Nemala som prehrať, ale postúpiť do finále.“ Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/20202078/na-kontinentalnom-sampionate-na-bedni-aj-sobotanka.ht­ml#ixzz5VnS1aME3
dedenk1
8.11.2018 16:43 | |
+1 -0
koľko peňazí stáli tieto nezmyselné výjazdy, dovolenky okolo sveta...že Čile ? no paráda...a počítam, že sa tam zviezli aj nejakí papaláči...no koľko slečna trénerka ?
wyldee
3.11.2018 02:37 | |
+10 -5
Reagovať
Cely tento clanok je len pribehom urazeneho nenominovaneho ega ! Ega , ktore si naslo cestu, ako svoj neuspech dostat do medii a po svojom ho prifarbit... takze, zopar faktov: Nominovana je 2x juniorska majsterka Europy a 3x bronzova z ME. Napriek tomu ze je este stale juniorka a na seniorskom poli teda posobi len kratko, raketovo nastupuje v svetovom rankingu a uz sa na nenominovanu konkturentku v seniorskom rankingu dotiahla (len 8 miest rozdiel). V olympijskom nominacnom rebricku uz Brazdova jasne dominuje - je priebezne 31. , ( Balciarova je az 81. ). Stale si myslite, ze tato nominacia nema ziadnu logiku? Navyse Brazdova pravidelne trenuje v Japonsku pod vedenim najlepsich svetovych trenerov, co sa zasadnym sposobom podpisuje na jej forme a konkurencieschopnosti vo svetovom meritku. ... hoci to tak v slovenskom sporte casto byva, v tomto pripade sa za tym neskryva ziadny papalas, ani ziadna konexia, ale tvrda praca...a toto zial nevie predychat niekto, vezuci sa na vlne svojej byvalej slavy, ktora pomaly ale isto straca na svojej razancii
absolut14
3.11.2018 05:38 | |
+1 -7
Celé toto je pekné ale detské karate na Svk nemá žiadne pravidlá. Deti dostávajú paskovanie, len za to že sú tam a chodia na treningy ktoré si musia platiť. Takze ak si jej fanúšik tak potom to nemá zmysel ďalej rozoberať. Karate do 18 rokpv na Slovensku je len show a mnohé kluby su udržiavané, len kvôli peniazom ktore im dáva štát.
wyldee
3.11.2018 08:14 | |
+6 -0
absolut14 - to je co za nezmysel?? ...obsirne kydat hnoj bez jedineho vecneho argumentu, komu tymto pomozes? ...tvoje deti dostali paskovanie za ucast? Skor mi vychadza ze ho jedine nedostali a tiez to nevies rozdychat :D
STO5
3.11.2018 09:29 | |
+2 -1
Nemyslím si , že je to uzarené ego ,( urazené EGO , tu mal niekto uplne iní ), a teraz ešte aj škaredo ponižujete vy(cit.vezuci sa na vlne svojej byvalej slavy, ktora pomaly ale isto straca na svojej razancii,) takže ME , máj tohoto roku je nič..to je tá stratená razancia? )a prifarbené tam nieje nič, iba fakty, ...prispeli ste aspon nejako k rastu oboch pretekárok??( lebo tu nejde vôbec o úspechy Brázdovej,ktoré menujete ,ale o celý nominačný proces,vkritériách - nezverejnených , nejasných ktorý sa deje v kuloároch ) sedeli ste v telocvični,aspon pri jednej z nich??...asi iba pri jednej z nich podľa všetkého
STO5
3.11.2018 12:52 | |
+2 -1
K faktom : Balciarova a jej razancia : 3x MEJ Majsterka Európy,1x Vicemajsterka Europy ,2 x MEJ Bronz , 2x M svetaJ Bronz, 1x Vicemajsterka sveta, poslene ME -seniorov bronz / to je fakt stratená razancia ( od roku 2009 -2018, z každého európskeho podujatia MEJ,ME ,MSJ BODOVALA!,V seniorskej kategórii je (po dlhšej odmlke kvôli štúdiu na VŠ)- prvý rok a BUM .hneď medajla ??? a poopravím ešte vašu faktografiu Brázdová MEJ-juniorov a ešte aj juniorská U21 vicemajsterka Europy -na toto ste pozabudli) . Ano jasná je dominnancia Brázdovej v OH.rebríčku, to nikto nepopiera . Určite aj Balciarová trénuje pod vedením kvalitných trénerov , inak by nemala takú úspešnú vlnu . ...a ešte neviem , či má TÁTO nominácia logiku , ale nemá jasné pavidlá a o to v športe ide !!!
canaky
2.11.2018 21:39 | |
+2 -0
Reagovať
Hojej je jasny priklad Bokros uz utopil tolko talentov a co talentov znicilo to co je v hokeji na celom Slovnsku to sa ani neda povedat.
canaky
2.11.2018 21:38 | |
+4 -0
Reagovať
Cely Slovensky sport je hnily. Nemas nikoho za sebou, alebo nepodplatis tak nic nedosiahnes.
dedenk1
2.11.2018 22:19 | |
+4 -2
...som sa popýtal...vraj tú, čo ide na tie MS tam pretlačila jej trénerka, známa prospechárka a táto čo sa stažuje je naozaj lepšia, len má trénera neschopáka, čo ju ani netrénuje, len zastrešuje klubom....hahahahahahaha....a vraj ten výber-nevýber je takto doslova...čistá korupcia....no to je na podanie na ministerstvo....
ann.ka
3.11.2018 12:43 | |
+0 -0
A nerobíme to my sami, my ľudia? Žiadame len od politikov, aby nebola korupcia a sami ju nerobíme? Sa zamyslime trochu a začnime od seba.
dedenk1
2.11.2018 20:18 | |
+11 -2
Reagovať
inak...musia sa riadiť zákonom o športe, z neho vyplýva, že musia mať vnútorný kontrolný orgán, ktorému sa dá podať sťažnosť...bohužial v praxi je tento zákon nezmyslom, títo športoví papaláši si do funkcie športového kontrolóra zvolia svojho....také isté prospechárske hovädoo...
absolut14
2.11.2018 19:39 | |
+10 -8
Reagovať
Tej mladej asi občas padajú nohavičky dole. A potom to už bola jasná voľba koho si 'Páni" s komisie zoberú so sebou na tie MS.
Amok44
3.11.2018 10:26 | |
+0 -0
Pokial viem tak ku***it sa chodila do Azerbajdzanu ta Balciarova.(vid wikipedia). A ked ju z tadial vykopli bez perspektivy tak ide vyplakavat a tisnut sa nazad. Takato nas mala reprezentovat? Dobre urobili. Ved by sme boli len na hanbu.
STO5
3.11.2018 13:56 | |
+1 -0
Amok 44... tam ju skoro predal Zväz a za nesplnené požiadavky ,(nedodržanie podmieky,plat , dotácie sa vrátia späť) ...zistite si info a neočierňujte a nepridávajte na stranu ani jedneho primitívneho názoru ...tu vôbec nejde ani o jednu , ani o druhú športovkyňu ...sú obe výborné, tak sa neznižujte pod úroveň človečiny
dedenk1
2.11.2018 19:29 | |
+19 -2
Reagovať
...ááá...slovenský zväz karate...o tom som už veľa počul...tí sú zrelí na návštevu z naka....
dedenk1
2.11.2018 20:09 | |
+9 -2
...vraj ich rieši pár ľudí na súde za dokonca porušenie ústavy...to sa divím, že štát dovolí fungovanie takejto organizácie...a ešte im za to platíme zo štátneho rozpočtu...
komar9
2.11.2018 17:05 | |
+28 -29
Reagovať
vsade,kde je svinstvo su smeraci a sns.aci,uz konecne treba tie spi.ny odpratat,
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Pellegrini už nie je najdôveryhodnejším politikom Aktuality.sk
Synovia Anety
Aneta Parišková zažila s rodinou leto plné dobrodružstiev: Pri pohľade na fotky im budete ticho závidieť
Na snímke
Životný úspech slovenského tenistu: Zelenay víťazom štvorhry v Petrohrade
David Macalister
Foto
Zápas ako zo zlého sna: Keď uvidíte, čo po hráčovi hodil fanúšik, príde vám zle
Erik Tomáš (42).
Erik Tomáš o kandidátke Smeru v budúcoročných voľbách: Na čele strany si predstavuje tento tandem
Miloš Zeman
Kauza Čapí hnízdo: Zeman o práve prezidenta zastaviť trestné konanie
(ilustračné foto).
Ropná kríza vo svete: Priplatia si Slováci za benzín či naftu?
Nela Pocisková
Pocisková má veľký problém: Na skúške Tvojej tváre skoro zaspala! Čo sa deje?
Rafael Nadal
Tím Európy prišiel o Nadala: Lekári mu našli v ruke infekciu
Aktivisti sa
Foto
Aktivisti vo Švajčiarsku vyrazili na pohreb ľadovca Pizol: Chcú si uctiť jeho pamiatku
Natalie Coffey
Otec poslal svojej dcére správu so žiadosťou: Ihneď, ako si ju prečítala, rozplakala sa
Bývalý britský
Cameron varuje Johnsona: Porušovanie zákona pred brexitom nie je dobrý nápad!
Bývalí ragbisti
Toto sú skutoční fanúšikovia: Na bicykli z Londýna do Tokia kvôli MS v ragby!