Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.11.2018, 20:45 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Táto módna značka to so svojimi kreáciami už preháňa: Fuj, to sú ale nechutné topánky

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Turbo100
8.11.2018 22:14 | |
+9 -3
Reagovať
Toto cudo keby som stretol v noci, asi by sa to rana nedozilo...
easy.jeans
8.11.2018 22:29 | |
+9 -1
To nestretneš, pretože to budú nosiť len milionári a pošahanci, ako lady Gaga a podobne.
Turbo100
8.11.2018 22:36 | |
+6 -3
easy.jeans : Nikdy nevies. Aj tetovali sa najprv v base a teraz ma tetovanie kazdy druhy b,.l,.b.
easy.jeans
8.11.2018 23:06 | |
+4 -2
Každý druhý nemá, to by som si všimol. Malé tetovanie je ok, ale takí potetovanci od hlavy po päty to je škaredý extrém. A dokonca jeden vraj mal potetované očné bielka, čo sa mi nechce veriť, to zrejme drístali somariny v tomto bulvári. Tetovanie tiež stojí nemalé peniaze, takže to nehrozí a nosenie takýchto fekalo-zombie predražených kopýt a kostýmov tiež nehrozí, neboj. To budú stvárať len tí, čo nevedia, čo so sebou od dobroty a to sú tí pracháči tam hore tých 10% pošahancov.
cat1
8.11.2018 22:11 | |
+13 -1
Reagovať
Totalne perverzne!
rasto440
8.11.2018 22:03 | |
+23 -1
Reagovať
...tá modna značka sídli v ktorom psychiatrickom sanatoriu??????
Turbo100
8.11.2018 22:19 | |
+6 -1
rasto440 : Montreal Kanada.
easy.jeans
8.11.2018 21:30 | |
+17 -1
Reagovať
Značka ZOMBIE.
easy.jeans
8.11.2018 21:27 | |
+20 -1
Reagovať
Minule ste nás tu kŕmili hnusnými potetovancami a teraz zas toto. Tie by mohli ísť hrať mladé spros té zombíčky do sci fi filmov, alebo obšťastňovať tých hu jov, ktorí ich stvorili. Určite nie po uliciach v mestách strašiť a vyvolávať hnus. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
Baculka5
8.11.2018 21:20 | |
+23 -1
Reagovať
fuj to je niečo hnusne.
REALISTA2020
8.11.2018 21:15 | |
+19 -5
Reagovať
Novodobý Rim,toto.sodoma comora.ale tu čerticu s tými kozami by som prekotil.ja už som raz taký.😈😁
swetlen
8.11.2018 21:14 | |
+22 -5
Reagovať
Nechutné ako ich nositelky/ia
easy.jeans
8.11.2018 21:06 | |
+35 -5
Reagovať
Čo je toto za zvrátená doba? Už len takéto príšery, alebo kreatúry nám chýbajú k šťastiu. Určití ľudia sú už tak skazený a drb nutý, že to až pekné nie je a to doslova a dopísmena. To snáď ani pravda nie je!
zaneta.knizna
8.11.2018 20:54 | |
+42 -11
Reagovať
Túto módu vymýšľajú a platia ľudia s prevrátenými hodnotami a morálkou. Preto modely, modelky, odrážajú ich skazenosť a orientáciu na zlo v rôznej podobe. Móda prakticky nikdy nič normálne a dobre neprináša, ale naopak často v skrytej či otvorenej podobne propaguje zlo a vymýva mozgy mladým ľuďom, ktorí si myslia, že čo je módne je správne a dobre. Nie je. Vidno aj na týchto modeloch.
easy.jeans
8.11.2018 21:32 | |
+12 -3
Už tu dvaja zombíci mínuskujú.
easy.jeans
8.11.2018 21:43 | |
+12 -2
Už ich je päť. No do ri ti, rýchlo sa množia, to je nedajbože nejaká nákazlivá choroba, či čo..Pomóóóóóóc!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Obrazovka v press
Svetu hrozí katastrofa. V New Yorku vystúpili Macron aj Čaputová, Trump ich prejavy ignoroval Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto)
Muž v Hornom Mýte pestoval marihuanu vo veľkom: Aký mu hrozí trest?
Česká lyžiarka
Foto
Nezastaviteľná mašina: Neuveríte, na čo Ledecká vyliezla tentokrát
Na snímke
Aktualizované
Sulík robí čistky v SaS: Kandidátka bez Galka aj Blahovej
Pobočky má v 16
Slováci, skontrolujte si, s kým pôjdete na dovolenku: Pozor na tieto cestovné agentúry
Miyako oslepla
Študentka po dovolenke oslepla: Vážne následky, pre niečo, čo sa pri mori stane každému
Líder liberálov
Sulík chce upokojiť situáciu v strane: Na republikovej rade kandidátku nepredstaví
Prezidentka SR
Danko radí Čaputovej robiť niektoré veci inak: Mala by viac vnímať osobnosť Miloša Zemana
Hrdinovia seriálu
Kvíz
Priatelia oslavujú 25 rokov: Otestujte sa, ako dobre si pamätáte legendárny seriál
Emiliano Sala.
Len pre silné žalúdky: Za nechutný čin z pitvy Salu († 28) odsúdili dve osoby
Na mieste
Na moste Lafranconi sa zrazil kamión s osobným autom: Komplikácia dopravy
Na snímke
Organizátori Okolo Slovenka lákajú Sagana: Ak príde, trať mu ušijú na mieru
Unesené lietadlo
Za únos lietadla zadržali nesprávneho muža: Novinár žiada o čo najrýchlejšie prepustenie