Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 10. 12.
Radúz
5°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.10.2018, 14:15 | TOP Čas

Diskusia: Muži môžu na tvári brunetky oči nechať: Keď sa však pozrú nižšie, zostanú zhrození

21 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
psolty
24.10.2018 12:38 | |
+11 -0
Reagovať
titulka hodna ziaka osobitnej skoly..Preco zhrozeni? Povzbujuci nazov by sa nenasiel? Len takto zdeptat podobnych ludi, co maju taky isty problem?
dakose
24.10.2018 22:47 | |
+1 -0
Úplný súhlas!!!
sofifa
24.10.2018 11:53 | |
+1 -2
Reagovať
konkretne na fotke c. 3 v oranzovych plavkach... myslim si svoje...
sofifa
24.10.2018 11:51 | |
+3 -1
Reagovať
neviem, ci nedoslo k omylu, na jednej z fotografii ma protezu na lavej nohe, na ostatných na pravej... cim to asi je?
kido99
24.10.2018 12:09 | |
+7 -0
to bude asi tým, že tá fotka v plavkách je fotená v zrkadle a teda je to zrkadlový odraz. aj tam má protézu na pravej nohe :)
sofifa
24.10.2018 12:22 | |
+3 -1
mas pravdu, nedoslo mi to...
poluciana
23.10.2018 21:53 | |
+3 -38
Reagovať
Radšej by som to riskla či prežijem s nohou. Ak bez nohy tak radšej smrť. Ale každeho vec je ako naloži so životom
Jerdna
24.10.2018 07:58 | |
+11 -5
Bez nohy sa zle "šlape" ?
dakose
24.10.2018 22:49 | |
+0 -0
Podstatné je, aby v zivote nenatrafila na ľudí s tvojim nazorom ..
pavol.kumpan
23.10.2018 21:18 | |
+47 -0
Reagovať
Žiadne zhrozenie, ale veľký obdiv u mňa vyvolali jej fotky a životný príbeh. Prajem jej aj rodine nech sú šťastní a hlavne zdraví!!!
1soda
23.10.2018 18:37 | |
+69 -2
Reagovať
Zhrozeny zostanem,ak vidim ze sa je8u dvaja chlapi....zhrozeny zostanem,ked citam tieto stupidne nadpisy v clankoch.....teda pseudoclankoch. No proteza tej peknej zeny uputa len ako protiklad k jej peknemu muzovi,detom a fajn rodine. Da sa napisat len,ze gratulujem ...vela ludi nema take stastie ani so zdravymi koncatinami. Tiez sa priklanam za zmenu nadpisu ...len vy potrebujete ohurit,vzbudit v ludoch hnus ,ved aj to je biznis. Pisem vam....raz sa vam to vrati.
Antisumrak
23.10.2018 21:22 | |
+2 -8
Naco to teple por no kukas ked si zhrozeny? Je to take hrejive zhrozenie,co? Zakazane ovocie, mnam mnam- cely kotletkuff...
macherie111
23.10.2018 17:32 | |
+63 -1
Reagovať
Ja som nič hrozné nevidela...krásna a silná žena, matka dvoch detí. Každý sme iný, niekto nemá nohu, ruku, prsty, oko, ucho a pod. Dôležité je, že boj s ťažkou diagnózou vyhrala a žije ďalej pre svoje deti, rodinu, známych. Lebo ten boj nevyhráva každý. A to s čím sa musí taký človek vyrovnať, vie iba on. Autorovi článku by som poradila, upraviť názov.
DODEC
23.10.2018 15:54 | |
+103 -3
Reagovať
Vám to už úplne .eblo ? Ako že zhrozený, no tak nemá jednu nohu a je vyrovnaná.. Si myslím že článok by mal mať názov ,, Všetci môžu na tvári brunetky oči nechať: Keď sa však pozrú nižšie, budú ju ešte viac obdivovať zato s čím sa vysporiadala...
znamienko
23.10.2018 15:01 | |
+83 -1
Reagovať
nič hrozné na tej fotke nevidím vy ano?
tedge
23.10.2018 15:18 | |
+99 -0
Zhrozený som rozhodne neostal. Práve naopak. Má môj obdiv.
kobra4
23.10.2018 14:33
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Streľba v ostravskej nemocnici si vyžiadala viacero mŕtvych, polícia hľadá muža v červenej bunde Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Muži zákona pred ostravskou nemocnicou.
Aktualizované 1701
Masaker v ostravskej nemocnici: Hlásia 6 mŕtvych, páchateľ strieľal ľudí v čakárni do hlavy!
Na tento nehorázny čin sa nedá pozerať: Žena na vozíku sa pred grázlom nevedela ubrániť
Na tento nehorázny čin sa nedá pozerať: Žena na vozíku sa pred grázlom nevedela ubrániť
Dárius randí s mladou modelkou Dianou.
Foto
Premiéra muzikálu Snehová kráľovná plná prekvapení: Prehliadka nových frajeriek
Paulína Fialková pokračuje v sezóne aj so zraneným kolenom: Na štart pôjdem s bolesťou a rizikom
Šarpataky je hádzanár Prešova, s ktorým vlani získal titul.
Hádzanár Miloš Šarpataky býval s priateľkou na 6. poschodí paneláku smrti: Prišiel som úplne o všetko
Aj šimpanz si schuti zamaškrtil.
Foto
Z mikulášskej nádielky sa koncom týždňa netešili iba deti: Takto naplnil brušká bratislavských chlpáčov
Americká armáda vyšle do Európy 20-tisíc vojakov: Ide o najväčší presun za 25 rokov
Francúzsky prezident Emmanuel Macron (uprostred), ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) ukrajinský prezident
Ukrajina a Rusko sa dohodli na výmene zajatcov: Dôjde k tomu v symbolický deň
Slovenský hokejový reprezentant a kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára (vľavo) a hráč Anaheimu Ducks Ondřej Kaše.
Boston, Tampa i Washington s prehrami: Slováci nebodovali, Halák sedel na striedačke
Zásah NAKA v Trnavskom kraji.
Aktualizované
MIMORIADNE: NAKA zatýkala pre vraždu podnikateľa († 57): V putách skončili dvaja muži, tretí je na úteku
Zľava Volodymyr Zelenskyj, Angela Merkelová, Emmanuel Macron a Vladimir Putin.
Putin sa stretnutí so Zelenským: Popri zavádzaní prímeria by sa mali prijímať aj reformy
(ilustračné foto).
Lietadlo zmizlo z radarov tesne po vzlietnutí: Na palube bolo 38 ľudí