Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
28°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.10.2018, 21:36 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Kauza zavraždeného novinára Chášukdžího: Hackeri dali jasne najavo, kto stojí za týmto ohavným činom

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bohol
23.10.2018 12:53 | |
+2 -0
Reagovať
Všetko pomaly stíchne a kšefty pôjdu ďalej . O chvíľu budú médiá plné nejakej novej správy zo zlého Ruska , kde nejaký disident dostane facku . A už tu budú nové a nové sankcie . Čo tam po nejakom rozštvrtenom arabskom novinárovi .
pismeno0987
23.10.2018 09:04 | |
+2 -0
Reagovať
Som zvedavy ako toto dopadne
tazkapohoda
23.10.2018 01:56 | |
+6 -1
Reagovať
Najprv sme mali kolo prevratov Arabskych krajinach. Potom kolo majdanov a cerveno karticiek a teraz kolo novinarov.. ku4va co su ludia slepi??
aamater
22.10.2018 23:53 | |
+18 -6
Reagovať
Tak teraz už treba iba počkať ako to všetko budú západné štáty chcieť ututlať a to na príkaz USA!!! USA je závislé na predaji SA ropy za US dolár A to je strašne silný argument na to aby USA zažmúrilo obe oči. Inak USA môžu prísť o obchodovanie ropy za US dolár!!! A to bude pre USA hotová katastrofa. Inak mali by na SA uvaliť sankcie čo vy na to? Som zvedavý.
rastislav123456
22.10.2018 22:36 | |
+12 -0
Reagovať
zmena rezimov,vlad za pomoci zapadnych mocnosti,kriminalnych organizovanych skupin ,mafianskych struktur,ktore nasledne siahaju do politiky,svojou zasluhov meniaci sa Meciarov rezim ,spravodajska hra Kocnera a divadlo v Markize ,dohody pravicovych stran a SDL,prerod SMERu a prebratie moci ,
aaddd
22.10.2018 22:39 | |
+6 -5
Pozri ake dochodky dostavaju byvali komunisti a ake obycajni robotnici.. preco asi? Lebo nas jedniducho zapadu predali...
luky030
22.10.2018 22:49 | |
+8 -6
predali západu,teda ,kto ?...Dzurinda to úspešne začal s výpredajom..)))
lyko01
22.10.2018 22:32 | |
+10 -7
Reagovať
Boze take..lahke nevuete??sak pan kiska vsevedko..vam to presne povie..ze to fico kalinak a kocner...ale aj to adi najskor zavola so.ro.so.vi.s ytajeneho cisla aby si to odobril..jaj pajac.ostal a ja blb som ho volil.samsi kazii meno..aj ked cil sa odmlcal..mu to poradili..to xlo a pedana cierna dysa vnom ostala.bohzual
aaddd
22.10.2018 22:37 | |
+5 -9
Ficove fice vedia viac. Sice najvyssia poradkyna vlady nevie v com radi ale vraj nakoniec bola iba obycajna sekretarka..treba sa spytat svetlany...
luky030
22.10.2018 22:51 | |
+10 -4
lyko.... Kicka v jednom ma pravdu,že na Slovensku je mafia a tak sa aj dostal ku pozemkom....
bumberlicek
23.10.2018 11:05 | |
+1 -1
luky030 a pritom si Kiska uvedomil? keď vyhlásil,že sme mafianským štátom,že on je teda jeho boss?!
rastislav123456
22.10.2018 22:27 | |
+22 -1
Reagovať
podpora IS zo strany Saudskej Aranie a Spojenych arabskych emiratov,rozvrat v Libyi,Syrii,neuspesny prevrat v Turecku,rozvrat v Afrike,Magrebu a Sahelu za spoluprace svojich spravodajskych sluzieb,podpora terorizmu v spolupraci z USA a ostatnymi zapadnymi mocnostami
rastislav123456
22.10.2018 22:31 | |
+7 -1
teroristi ,vojaci bojovnici UAE v Jemene sa budu rekreovat na uzemi SR vdaka dohode predosleho min.vnutra a premiera vz.min.vnutra
blavak666
22.10.2018 22:26 | |
+14 -3
Reagovať
Doteraz si saudsky princ honi svojho pustneho vtaka nad videom ako mucia a stvrtia jeho najvacsieho kritika.
jaguar77
22.10.2018 22:12 | |
+19 -14
Reagovať
ESte vela vody pretecie dole Vahom kym slovac dostane rozum a spravne vyhodnoti oblbovanie Ficom .
zet2222
22.10.2018 22:16 | |
+9 -12
sak ked si cigan a spoliehas sa na to co ti fico posle cez socialne davky, tak potom sa nediv ... :D zacni to robit ako ostatní ze si zarobiš a budes aj ty mat auto a byt a nielen osadu a dvanast sestreníc....
lyko01
22.10.2018 22:35 | |
+7 -2
Jaguar jaguar...preco mas take meno?? Sak original jaguar..to ti je sikovne bystre rozumne zviera.a ty?!ale oka aj taki musia bit aby sme my ostatnii vynikli...diky ze si..a vraj zeny maju steba oobrofsku radost...kde chytia samy..xoxoot..od hlavy az po paty
tazkapohoda
23.10.2018 01:59 | |
+5 -0
Jaguar Thai. Je povestny svojimi Xy nickami na Pokeci a naslednym svojim pluskovanim komentara. To len ze by ste vedeli preco ma tak vela + . A kedze to robi pocas celej pracovnej doby je za to aj nalezite financne ohodnoteny
jaguar77
22.10.2018 22:08 | |
+10 -10
Reagovať
Jednoznacne ma v tom prsty bulhar , ved vy navidite tu podobu s princom ?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Cena benzínu
Týždeň vo svetovej ekonomike: Pripravte si peňaženky, tankovanie bude bolieť Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
ŠŤASTNÍ RODIČIA:
Foto
Iveta Malachovská vydala jedinú dcéru: Úspešný ženích sa postaral o nezabudnuteľný moment
Predseda NR SR
Andrej Danko pritvrdil: Ak Smer-SD nepredloží návrh na zmeny vymáhania výživného, navrhnem to ja
Slovenka si užíva
Foto
Slnko, more a krivky v plavkách: Cibulková opäť na dovolenke
One day of Osaka
Teroristická hrozba v Egypte: British Airways aj Lufthansa zastavili lety do Káhiry
Búrka (ilustračné
SHMÚ varuje pred búrkami na väčšine územia: Výstraha prvého stupňa!
Na snímke vedúci
Začal sa Európsky olympijsky festival mládeže: Poteší každý cenný kov
U PREZIDENTA:
Pri oslavách 50. výročia misie Apollo 11 Trump zaskočil odborníkov: Odvážne slová o lete na Mars
Bojnický zámok
Bojnické hradby sú terčom kritiky, v blízkej dobe sa to nezmení: Toto je dôvod, prečo ich neopravujeme!
Ukázali krivky
Foto
Opičia sa po Kardashianke: Známe Slovenky odhodili šaty aj zábrany, Plačková prekvapila
Thibaut Pinot sa
Riaditeľ tímu FDJ takmer vyletel z kože: Takto oslavoval Pinotove víťazstvo
Hercovi je veľkou
Búrlivák Oldřich Kaiser sa v nemocnici dlho nezdržal: Štyri dni po infarkte je už doma
Filipínsky
Foto
Pacquiao nepatrí do starého železa: Najstarší majster sveta zdolal o dekádu mladšieho súpera