Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.10.2018, 06:30 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Škandál na módnej prehliadke! Známe slovenské krásky sú poriadne znechutené: Toto ešte nezažili

199 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
teplejhnis
22.10.2018 14:19 | |
+1 -0
Reagovať
plesnivé hnusné p íííí č e
joskotycka
21.10.2018 17:13 | |
+3 -0
Reagovať
"Známe slovenské krásky" nie sú normálnym ľuďom až tak známe,sú to obyčajné rozmaznané baby, čo už nevedia čo so sebou, hrajú sa na celebrity a takúto blbosť hneď podsunuli Novému času.Hanba!!!
india521
20.10.2018 20:37 | |
+29 -2
Reagovať
Tieto škaredé atrapy sú missky? To sú Missky len pre deviantov
DanielsDan
20.10.2018 19:00 | |
+38 -2
Reagovať
Co ti J€B€ to co ma na sebe??! Ciklaky bluza na to kozenka a opasok co si davam okolo kufra ked cestujem.. a tenisky na nohy haha Ciganka z osady moze ist do p. proti tomuto
kralovna-beatrix
20.10.2018 18:48 | |
+36 -2
Reagovať
Jeho pop.hentake cyklisticke gate jak ma Plačková som aj ja nosila na prelome 80 a 90 tých rokov keď som bola pubiska .volali sme ich cyklaky.a dúfam že Zuza neplackala dlho a z tejto traumy sa rýchlo spamätala :)))
1ivyn1
20.10.2018 18:31 | |
+50 -2
Reagovať
...no chúdence žienky, (vôbec nie krásky) - a teraz čo? Budú žiadať odškodné za morálnu ujmu? Toto už len sú problémy, hodné článku!
neznawila
20.10.2018 17:38 | |
+55 -3
Reagovať
Podla nadpisu su na fotkach slovenske krasky..ja ale ziadne krasavice nevidim..obycajne,skaredsie baby..a vytuningovana Plackova..
poluciana
21.10.2018 01:32 | |
+2 -3
Ešteže si tam aj ty nebola s tymi spotenymi čvachtakmi
renton25
20.10.2018 16:48 | |
+81 -3
Reagovať
Žeby týmto nafúkaným zdutým sliepkam konečne niekto z obyčajných ľudí ukázal čo si o nich myslí? Super! Tieto kreatúry si myslia, že sú najvyššia liga.. viem si živo predstaviť ako sa tam chovali
Miskahrizka888
20.10.2018 16:03 | |
+82 -2
Reagovať
Tak neviem ale KONECNE to niekto tym dievcatam vysvetlil. Tlieskame organizatorom len tak dalej :)))
django95
20.10.2018 16:02 | |
+2 -12
Reagovať
takto nejak to bolo este pred cca. hodinou django95 dnes 12:13 | | +41 -12 Reagovať neskutocny skandal !!! verim ze slovensko sa zomkne a dostane sa s tohto soku, ako japonsko po hurikane. boh nam v tomto pomahaj ! wooden.toy dnes 13:26 | | +6 -1 NEPRISPÔSOBIVÝ MOR.GOŠ django95 nespomína Boha dobre vieš kto si ty DIABLOV ZÁPRDOK
django95
20.10.2018 16:09 | |
+0 -12
pozrite si stav + a - teraz, admin blokuje prispevok ktory neporusuje pravidla!
wooden.toy
20.10.2018 19:09 | |
+11 -1
NEPRISPÔSOBIVÝ MOR.GOŠ django95 ty si neskutočný re.tar.d prečo sa vtláčaš medzi ľudí keď na to nemáš
wooden.toy
20.10.2018 19:16 | |
+11 -1
a okrem toho čo je teba po Slovensku viac mu škodíš lebo ho ciciaš a nič mu nedávaš
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru paneláka v Prešove – 6. decembra 2019
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Jeho telo niekoľko hodín predtým doviezlo z Británie lietadlo.
Páchateľa útoku z Londýna pochovali v Kašmíre: Jeho telo priviezlo lietadlo
(lustračné foto)
Česko sa vyhrážok Washingtonu nebojí: Od digitálnej dane neplánuje ustúpiť
Zachránený psík bol v opatere riaditeľky ZŠ Mukačevská.
Foto
Prežil výbuch plynu aj požiar: Hasiči zachránili život psíkovi z prešovského paneláku smrti
Robert Lewandowski
Lewandowski má nastrelené na rekord Bundesligy: Bude to však mať ešte náročné
18-ročný Jonty Bravery sa na súde priznal.
Foto
Tínedžer zhodil chlapca z vyhliadkovej plošiny: Priznávam vinu, áno, som vinný
Košický arcibiskup Bernard Bober na archívnej snímke z decembra 2018
Košický arcibiskup Bober odslúži v Prešove sv. omšu za obete výbuchu: Veľká prosba na Slovákov
Stály predstaviteľ SR pri OSN v Ženeve Juraj Podhorský.
Skvelý úspech slovenského diplomata: Stal sa podpredsedom Rady OSN pre ľudské práva
Na snímke zľava Erik Lamper, Ivan Ďatelinka, Dávid Šoltés.
Šláger kola muselo rozhodnúť predĺženie: Barani zvíťazili, na belasých strácajú už len tri body
Premiér SR Peter Pellegrini, ministerka vnútra SR Denisa Saková, v strede v pozadí ministerka zdravotníctva SR Andrea
Aktualizované 5272
Zásadné rozhodnutie premiéra po tragédii v Prešove: Pellegrini posiela milión eur!
V Prešove pomáhajú aj profesionálni vojaci a príslušníci Vojenskej polície.
Foto
Na mieste tragédie pomáha aj armáda, minister vysvetľuje: Prečo neboli použité vojenské vrtuľníky
SPD hlasovala proti ukončeniu koalície s CDU/CSU.
Napäté chvíle v Nemecku: SPD hlasovala proti ukončeniu koalície s CDU/CSU
Košice triumfovali nad Zvolenom.
Košice natiahli sériu víťazstiev na päť, Michalovce vybuchli s Miškovcom