Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 21. 9.
Matúš
4°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.10.2018, 18:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Knechtovej zajačik ohlásil rozchod, fotka od čitateľa hovorí o inom: Prichytení spolu v Tatrách!

59 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lanna772
25.10.2018 12:08 | |
+3 -1
Reagovať
Fuu...zabila to s mladým..je to predsa ešte dieťa..ale tak boh vie aká je ona...a prečo ju starší a vyspelejší chlap nechce..
ovca_beeee
22.10.2018 15:39 | |
+2 -3
Reagovať
hh zajačik už nemá ZÁJEM o niečo čo nemá grády -_- aký SPOLOK rešpektuje samotnú OVCU beeeee a jej osobné pravidlá hh ... tak NAČO by bol každej OVCI beeeee nejaký SPOLOK ? hh ... jedine -_- že by jej slúžil na zdieranie iných OVIEC beeeee ... tým že zapredá svoju dušu svoje JA podobne ako zmagoretá teta uniformovaná policajná prostitútka nekromanka turbo ZDERU hh ... hh beeeee
johny1967
22.10.2018 12:35 | |
+10 -7
Reagovať
Ja sa čudujem, že ju ešte nazabasli za pedofiliu... Veď ten usiak ešte ani nevie na čo to má... A ona stará vyzita koza, ktorá je už pred zenitom si mohla nájsť sebe rovného jazdca... Čo už v jej kapele nikomu nestojí???? Ani po koncerte ju nechce nejaký monter tribún alebo upratovac??? To je hrozné, potom musí dávať dole zajacov....
lynch
22.10.2018 11:03 | |
+17 -10
Reagovať
Veľmi pekná žena na svoj vek! Chcel by som jej vsunúť môj penis do jej nagélovaného zadočku. Ale nemám na to dosť peňazí :(
helewole
22.10.2018 11:15 | |
+10 -3
Nesprávna dierka!!!!!! Asi toho o ženách veľa nevieš
lynch
22.10.2018 11:35 | |
+7 -16
helewole, asi mám v živote šťastie, ale všetky ženy, s ktorými som sexoval (vrátane súčasnej) mali radi sex do zadku, niektoré ho dokonca preferovali pred sexom do pipiny. Trocha sa im čudujem, lebo potom s sú natlakované jak propán-butánová bomba, ale evidentne sa im to tak páči. A nemusia sa báť nechceného tehotenstva.
Kreng666
22.10.2018 10:51 | |
+29 -1
Reagovať
Ten je tak škaredý,že keď som otvoril galériu k článku,tak jeho fotku mi zablokoval antivírus ☺☺☺
teplejhnis
22.10.2018 09:03 | |
+22 -3
Reagovať
ju zasvrbel podvozok,on jej daroval okrem zopár výronov aj kusisko obočia
finger35
22.10.2018 08:35 | |
+15 -1
Reagovať
ozaj chalan sa uz zacal aj holit.....
Patka.po
22.10.2018 07:22 | |
+31 -1
Reagovať
Ten tupelo je brežňevov vnuk.
Petanita
22.10.2018 11:36 | |
+3 -2
Patka ty si taka rozumna...Ozaj ona nieje na baby a hento iba kamuflije, ci?
OPTIMISTA89
21.10.2018 23:21 | |
+23 -15
Reagovať
Katka-máš na viac ,nezhadzuj sa !!!
poluciana
21.10.2018 21:25 | |
+38 -15
Reagovať
Čitatel si fotí cudzie páry. Zrejme uchyl
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prezidentka Z
Čaputová je ako prezidentka prvýkrát v USA. V New Yorku bránila liberálne hodnoty Aktuality.sk
Na Slovensku sa
Obyvatelia viac ako 20 obcí prichádzajú k urnám: Konajú sa tam doplňujúce voľby
Bývalý žilinský
Primátor Žiliny sa odmieta voziť v luxusnom aute po predchodcovi: Za koľko núkajú Chomovu audinu?
Martin Marinčin.
Toronto v príprave zdolalo Buffalo, Marinčin s dvoma plusovými bodmi
Vysilená speváčka
Foto
Vystresovanú Zdenku z Česko Slovensko má talent ratovali pred očami jej synčeka: Kolaps v zákulisí
Odpad (ilustračné
Dobrovoľníci na celom svete sa spojili, aby zachránili Zem: Dnes je Svetový čistiaci deň
Víťazstvo
Slovanisti si víťazstvom pomohli aj finančne: Čo prerobili na vstupnom, vydreli za výhru
Nevšedný strom sa
Foto
Netradičná polstoročnica Sliača: V meste pribudla nová atrakcia! Okrúhliny oslávili Stromom lásky
Obete výbuchu
Pozostalí sú v šoku z rozsudku za výbuch vo VOP Nováky: Za smrť týchto ľudí nejde nikto do basy!
Prezidentka
Čaputová vystúpila na Globsecu v New Yorku: Kritika polarizácie spoločnosti
Vyčistili všetky
Ďalšia skúška nervov: Víkendové akcie ochromia dopravu v Bratislave
Samko († 7) bol
Samkova († 7) zúfalá rodina chce poznať pravdu: Prečo po 4 dňoch v nemocnici zomrel?
V Česku sa chcú
Zo spestrenia fackovací panák: Čínsky klub dostáva v Česku jeden výprask za druhým