Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 22. 8.
Tichomír
24°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.10.2018, 14:05 | TOP Čas

Diskusia: Je toto najkrajšia letuška na svete? Stačili dve fotky a zo ženy sa stala hviezda

45 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kritik48
14.12.2018 14:24 | |
+11 -1
Reagovať
nerobte paniku, nebola na nijakej sutazi, iba niektori muzi ju oznacili za najkrajsiu. mne pripada ako nafukovacia Anca, ale kazdy ma svoj pohlad na krasu. ten zamilovany ju vidi v inom svetle ako my.
india521
19.10.2018 11:38 | |
+15 -3
Reagovať
a mentalne posahany pisalek je tiez najkrajsi na svete...
vaclav.lahev
19.10.2018 10:10 | |
+17 -7
Reagovať
na linke kosice praha je 20 krajsich letusiek.
montaznapaka
19.10.2018 09:50 | |
+28 -1
Reagovať
no na internete je asi milion najkrajších žien sveta,všetko sa to ani stihnut nedá!!DD
prihamany
19.10.2018 08:15 | |
+13 -8
Reagovať
Klasika. Tu lde zijem si taku istu kupim ma pol hodku za 60.
stranskav
19.10.2018 07:36 | |
+36 -6
Reagovať
nic proti aziatkam, cernoskam, mulatkam, ale pre mna to nie je to prave orechove. Tak ako je blbost miss universe, tak je blbost hodnotit nakrajsiu zenu vseobecne. ak uz niekto chce vyslovvit ten 100 % subjektivny nazor, tak kazdu rasu hodnotit osobitne, ale tu zasa natrafime na obvinovanie z rasizmu a podobne nezmysly...
Overitas
19.10.2018 07:35 | |
+34 -1
Reagovať
Je pekná, ale netvrdil by som najkrajšia. Krása je individuálna, preto sa minú blondínky, čierne, ryšavé, chudé, oblejšie...takmer všetky.
ferko54321
19.10.2018 06:57 | |
+48 -4
Reagovať
Ak tak najkraksiu zenu ma kazdi z nas doma.
montaznapaka
19.10.2018 09:49 | |
+8 -4
no ,to by ani rozvody neexistovali mojko!!DDD
DanielsDan
19.10.2018 05:42 | |
+15 -25
Reagovať
Aziatky sa neholia to zaprve. A za druhe s***ia. O vypatlanosti ani nebudem pisat. Ako take jelita konverzacia s nimi 0 bodov. Ked vidim aziatku tak mi je zle.
olo-olo
18.10.2018 22:48 | |
+13 -13
Reagovať
zaujímavá rasa
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Štátna tajomníčka
Kočnerova Threema: Policajti zasahovali u štátnej tajomníčky Jankovskej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hmm, i'm need
Foto Kvíz
Priradíte slávne celebrity k ich súrodencom? Otestujte sa v kvíze
Moderátorka
Moderátorka Andrea Belányiová odhalila tajomstvo krásy: Na krémy s jednou zložkou nedá dopustiť
Slováci prišli
Druhé výročie vraždy Kuciaka († 27) rozpútalo vášne: Vojna o Námestie SNP!
Pútavé video
Vysoké Tatry, ako ich pozná len veľmi málo turistov: Dvojica zachytila skutočné čaro slovenských veľhôr!
Britský tenista
Murray sa po návrate snaží dostať do formy: Šťastie skúsi na Nadalovom turnaji
Dannette Giltz sa
Foto
Žena si myslela, že má obličkové kamene, pravda ju odrovnala: Ako jej toto mohlo uniknúť?!
Hamza bin Ládin
Potvrdené! Americký minister obrany: Syn Usámu bin Ládina Hamza je mŕtvy
Útočník PSG
Neymarov odchod z PSG sa komplikuje: Parížania odmietajú jednu ponuku za druhou
Donald Trump.
Plán Trumpa kúpiť Grónsko okomentoval aj Kremeľ: Reakcia Ruska hovorí sama za seba
Barbora
Aj po rozchode šťastná: Herečka Barbora Švidraňová prežíva lásku, akú predtým nepoznala
Bývalý ghanský
V minulosti prekonal mŕtvicu: Zomrel bývalý ghanský reprezentant († 40)
Neuveriteľné,
Neuveriteľné, čo sa dialo na diaľnici v Bronxe: Okoloidúci nechápavo čumeli a hneď vyťahovali mobily