Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2018, 06:26 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Veľký objav archeológov: Nové zistenie o tragickom konci Pompejí

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
heeh
17.10.2018 16:43 | |
+0 -0
Reagovať
Uzasny objav.ja som nasiel staroveke mesto v lese a nemam ani titul.heh
nelka42
17.10.2018 09:57 | |
+1 -2
Reagovať
chudaci archeologove tak sa pomyliť-D keby sa boli opytali tych čo prežili boli by presne vedeli kedy a o akej sa to presne stalo a nemuseli mrhať tolkym časom a peniazmy čo za to pobrali-DDD
marekgo74
17.10.2018 08:14 | |
+16 -1
Reagovať
Tak toto veľké zistenie ma hlboko zasiahlo. Bolo to teda skoro o dva mesiace pozdejšie a teraz sa mi zrúti celý svet... :-)
St.Peter
17.10.2018 10:20 | |
+2 -0
Robotník je si konal svoju povinnosť, zápisky do stavebného denníka.
250918
17.10.2018 07:42 | |
+15 -2
Reagovať
a tak je to so všetkým. ak niečo nie je exaktná veda, všetky tvrdenia sú položené na vode. Ľudstvo sa klame samo.
grmbolec
17.10.2018 07:21 | |
+14 -6
Reagovať
Archeológovia tvrdia, že staroveký robotník zanechal v jednom z domov tohto mesta, ktorého pozostatky ležia pri Neapole, nápis vyhotovený dreveným uhlíkom tak staroveký robotník. čo ak to bol majster alebo patricij. ešte že nezverejnili originál výučného listu starovekého robotníka
44mann
17.10.2018 09:16 | |
+4 -0
A čo zákon o ochrane osobných údajov?
St.Peter
17.10.2018 10:18 | |
+5 -0
Vyzerá, že robotníci boli v tom čase gramotni.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Kráľovná Alžbeta
Rebríček pracháčov z kráľovského rodu: Alžbeta II. je bohatšia než zvyšok rodiny
Americký
Trump chce aj naďalej v Sýrii amerických vojakov: Pred kým budú chrániť ropné polia?
Nemecká
Nemecká ministerka má návrh bezpečnostnej zóny v Sýrii: Merkelová s ním súhlasí
Elephant Charge
Trápenie slonov v Afrike nemá konca: Desiatky z nich sa v krátkom čase vyhladovali na smrť
K nešťastiu došlo
Nešťastie v dome v Skalici: Chlapček (1) spadol z dvoch metrov do pivnice
Krvavý rituál
Muž zavraždil manželku pred očami ich dcéry: Súd rozhodol o jeho osude
(ilustračná fotka)
Vo Francúzsku prebieha súd s mimoriadne krutou vrahyňou: Svoju kolegyňu rozštvrtila a hodila do vody
Názory britského
Britskí poslanci to budú mať v najbližších dňoch ťažké: Zákon o brexite musia prijať za veľmi krátky čas
Desiatky
Amerika chce odoberať vzorky DNA nelegálnym migrantom: Koniec práva na súkromie?!
Maďarský premiér
Orbán o škandále primátora Győru: Je choré, ak si niekto natáča svoj sexuálny život
Ruský prezident
Putin odvolal šéfa poradného orgánu Kremľa: Dôvod mnohých zaskočí
Bývalý ukrajinský
Pri havárii vlastného vrtuľníka zahynul bývalý ukrajinský minister († 43)