Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
28°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2018, 06:26 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Veľký objav archeológov: Nové zistenie o tragickom konci Pompejí

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
heeh
17.10.2018 16:43 | |
+0 -0
Reagovať
Uzasny objav.ja som nasiel staroveke mesto v lese a nemam ani titul.heh
nelka42
17.10.2018 09:57 | |
+1 -2
Reagovať
chudaci archeologove tak sa pomyliť-D keby sa boli opytali tych čo prežili boli by presne vedeli kedy a o akej sa to presne stalo a nemuseli mrhať tolkym časom a peniazmy čo za to pobrali-DDD
marekgo74
17.10.2018 08:14 | |
+16 -1
Reagovať
Tak toto veľké zistenie ma hlboko zasiahlo. Bolo to teda skoro o dva mesiace pozdejšie a teraz sa mi zrúti celý svet... :-)
St.Peter
17.10.2018 10:20 | |
+2 -0
Robotník je si konal svoju povinnosť, zápisky do stavebného denníka.
250918
17.10.2018 07:42 | |
+15 -2
Reagovať
a tak je to so všetkým. ak niečo nie je exaktná veda, všetky tvrdenia sú položené na vode. Ľudstvo sa klame samo.
grmbolec
17.10.2018 07:21 | |
+14 -6
Reagovať
Archeológovia tvrdia, že staroveký robotník zanechal v jednom z domov tohto mesta, ktorého pozostatky ležia pri Neapole, nápis vyhotovený dreveným uhlíkom tak staroveký robotník. čo ak to bol majster alebo patricij. ešte že nezverejnili originál výučného listu starovekého robotníka
44mann
17.10.2018 09:16 | |
+4 -0
A čo zákon o ochrane osobných údajov?
St.Peter
17.10.2018 10:18 | |
+5 -0
Vyzerá, že robotníci boli v tom čase gramotni.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Cena benzínu
Týždeň vo svetovej ekonomike: Pripravte si peňaženky, tankovanie bude bolieť Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
britskýtanker
Zadržanie tankera: Irán varoval Britániu pred stupňovaním napätia, Londýn zvažuje odvetné kroky
Koreňoústka
Foto
Invázia monštier z hlbín: Potápač vyzerá pri obrovskej medúze ako trpaslík! Varovanie pre turistov
(ilustračné foto)
SHMÚ varuje pred povodňami: Výstraha prvého stupňa v niektorých okresoch na severe Slovenska
Michal Truban sa vyjadril o dohode s KDH: Nie je o hodnotách, ale je signálom slušnej komunikácie
Hráči Žiliny.
Tréner Žiliny krotí vášne po víťazstve: Nerád rozprávam o spokojnosti
wildfire, forest
Vyše 1000 hasičov bojuje s lesnými požiarmi v Portugalsku: Vynútili si evakuáciu viacerých dedín
ŠŤASTNÍ RODIČIA:
Foto
Iveta Malachovská vydala jedinú dcéru: Úspešný ženích sa postaral o nezabudnuteľný moment
Predseda NR SR
Andrej Danko pritvrdil: Ak Smer-SD nepredloží návrh na zmeny vymáhania výživného, navrhnem to ja
Slovenka si užíva
Foto
Slnko, more a krivky v plavkách: Cibulková opäť na dovolenke
One day of Osaka
Teroristická hrozba v Egypte: British Airways aj Lufthansa zastavili lety do Káhiry
Búrka (ilustračné
SHMÚ varuje pred búrkami na väčšine územia: Výstraha prvého stupňa!
Na snímke vedúci
Začal sa Európsky olympijsky festival mládeže: Poteší každý cenný kov