Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.10.2018, 22:46 | Šport | Futbal

Diskusia: Slovensko remizovalo so Švédskom: Dočasný tréner Tarkovič neskrýval smútok

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
minibond
17.10.2018 09:14 | |
+5 -0
Reagovať
Ešte raz ku Kozakovi,však neumrel len ukoncil pracovný pomer ako každý iný.Ide sa ďalej...
luky032
17.10.2018 07:48 | |
+6 -2
Reagovať
Lobotka ťahal loptu dopredu a Hamšík dozadu.Hamšík sa prirýchlo zbavuje lopty.Kto iný ma potiahnuť loptu a obísť protihráča ,ak ne záložník
Jerdna
17.10.2018 07:30 | |
+4 -1
Reagovať
Už som si myslel , že dočasný tréner odstúpil.
bubu282
17.10.2018 06:20 | |
+7 -3
Reagovať
Viete čo sa mi veľmi páči ? Koľko je tu odborníkov a trénerov.
Nourciteee
16.10.2018 23:56 | |
+23 -11
Reagovať
Sabo-opakovane slabota, neisty a zmatkar. Skriniar- ked ma loptu tak to s***i golom. Rad sa alibisticky lopty zbavuje ale tak ze spoluhraca stavia do rizika. Skrtel-moze byt i ked rokmi zacina byt neisty. Hancko a opakovane Satka mladi chalani vyborne. Hamsik este je dobry i ked zlate casy ma za sebou. Lobotka s Rusnakom najlepsi v tomto zapase. Najma Rusnak konecne ukazal umenie. Mak, Kuco, Hrosovsky- zostante doma. Z Gregusa sa da vykresat nahradnik. Bero a Mraz na zaciatok v acku o.k. Ale komu ten Nemec lize gule, tak to je zahada. Ze by este aj Tarkovicovi?
Anji
17.10.2018 00:00 | |
+5 -7
Súhlasím myslím ze zostava mohla začať so striedajúcim ale čo už aj remíza potesi
Galko
17.10.2018 05:11 | |
+8 -9
Este k tomu Nemcovi .Je to Kozakov kon. A ako povadal Tarkovic s Janom robil pat rokov ,cize ho nemoze podrazit. Dobre ze skoncil ,lebo Nemec by nas este trapil do roku 2020 a mlady by boli odstaveni.
Galko
17.10.2018 05:18 | |
+4 -5
Treba progres aj v obrane Skrtel nam odfajcil postup,Hubocan nema rychlost na krajneho obrancu ale Lozak ma svoju hlavu. Som zvedavy na tie jeho zajtrajsie dristy !!!
Anji
16.10.2018 23:47 | |
+5 -2
Reagovať
Xaero02 každý hrá dobre tam kde je aj podporený spoluhráčmi to je môj názor
xaero02
16.10.2018 23:49 | |
+3 -9
Durica chýba obrane, Skrinarovi vyhovovalo byť v pozicii ako pred stoper.
FANUSIKSK
16.10.2018 23:36 | |
+18 -5
Reagovať
Sabo,Mak slabota a Škriniar sa musí vyvarovať toľkých chýb ,v Barce by hral 10 minút a dovidenia,pre naše mužstvo dať gól-zázrak a neviem kto to zmení ???
Anji
16.10.2018 23:40 | |
+14 -3
Mak nemal ísť sám na bránu mal prihravat asi mu to nedošlo striedajúcim by som dala šancu o niečo skor
xaero02
16.10.2018 23:41 | |
+4 -6
no je to individuálne, napriklad Umtiti robí v Barce kiksy ale vo FRA na MS hral dosť dobre, Canavaro hral vybornve ITA v Reale katastrofa, Skriniar hrá dobre v Interi.
Trubadur0001
16.10.2018 23:21 | |
+28 -9
Reagovať
Dnes to bolo dobré pekný futbal hrali , vyzerali tak uvoľnene že sa aj bavili futbalom ( mne sa dnešný výkon Slovákov celkom pozdával )
Anji
16.10.2018 23:28 | |
+13 -7
Aj ja si myslím ze to bol lepší zápas ako sobotu šance sme mali škoda ze sme nepremenili ale neprehrali sme
44mann
17.10.2018 06:17 | |
+8 -3
Aj ty by si sa bavil mať milióny niektorého z tých pokerovaných...
saMoO9
16.10.2018 23:05 | |
+21 -40
Reagovať
babraci... chodte do matere neda sa na vas kukat
MM85
16.10.2018 23:28 | |
+23 -13
Kuká kukučka ty manták.tak načo sa na nich pozeráš?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru paneláka v Prešove – 6. decembra 2019
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Jeho telo niekoľko hodín predtým doviezlo z Británie lietadlo.
Páchateľa útoku z Londýna pochovali v Kašmíre: Jeho telo priviezlo lietadlo
(lustračné foto)
Česko sa vyhrážok Washingtonu nebojí: Od digitálnej dane neplánuje ustúpiť
Zachránený psík bol v opatere riaditeľky ZŠ Mukačevská.
Foto
Prežil výbuch plynu aj požiar: Hasiči zachránili život psíkovi z prešovského paneláku smrti
Robert Lewandowski
Lewandowski má nastrelené na rekord Bundesligy: Bude to však mať ešte náročné
18-ročný Jonty Bravery sa na súde priznal.
Foto
Tínedžer zhodil chlapca z vyhliadkovej plošiny: Priznávam vinu, áno, som vinný
Košický arcibiskup Bernard Bober na archívnej snímke z decembra 2018
Košický arcibiskup Bober odslúži v Prešove sv. omšu za obete výbuchu: Veľká prosba na Slovákov
Stály predstaviteľ SR pri OSN v Ženeve Juraj Podhorský.
Skvelý úspech slovenského diplomata: Stal sa podpredsedom Rady OSN pre ľudské práva
Na snímke zľava Erik Lamper, Ivan Ďatelinka, Dávid Šoltés.
Šláger kola muselo rozhodnúť predĺženie: Barani zvíťazili, na belasých strácajú už len tri body
Premiér SR Peter Pellegrini, ministerka vnútra SR Denisa Saková, v strede v pozadí ministerka zdravotníctva SR Andrea
Aktualizované 5324
Zásadné rozhodnutie premiéra po tragédii v Prešove: Pellegrini posiela milión eur!
V Prešove pomáhajú aj profesionálni vojaci a príslušníci Vojenskej polície.
Foto
Na mieste tragédie pomáha aj armáda, minister vysvetľuje: Prečo neboli použité vojenské vrtuľníky
SPD hlasovala proti ukončeniu koalície s CDU/CSU.
Napäté chvíle v Nemecku: SPD hlasovala proti ukončeniu koalície s CDU/CSU
Košice triumfovali nad Zvolenom.
Košice natiahli sériu víťazstiev na päť, Michalovce vybuchli s Miškovcom