Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
17°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.10.2018, 21:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Muž sa kvôli susede nemohol dostať do vlastného bytu: Nahral si ju na video, jej život sa ocitol v troskách

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
250918
19.10.2018 08:44 | |
+4 -0
Reagovať
aj my máme na vchodových dverách magnetický "kľúč". ani ja nepoznám všetkých, ktorí chcú ísť do vnútra. tak nepúšťam. a je mi jedno či je biely, alebo čierny.Už sa nám stalo, že sa po dome potulovali cudzí ľudia (aj niečo ukradli), lebo susedia kašlú na to a keď si otvárajú svojim kľúčom, vpustia aj toho, kto práve prichádza. Vtip je v tom, že ani odísť sa nedá bez kľúča. Takže je zbytočné ísť za niekým, kto nie je doma.
johans
18.10.2018 22:23 | |
+38 -10
Reagovať
nepochopil som to celkom dobre, ako fungoval ten systém vstupu do budovy.. ale mi je celkom jasné, že tá pani, resp. slenča sa nedopustila žiadneho priestupku, pretože dbala len o svoju bezpečnosť, v krajine, kde sa to hemží asociálmi a psychopatmi, tak sa jej niet čo čudovať.. a tá spoločnosť čo ju vyhodila z práce, sa správala ako mimovládky.. úplne zvrátené.. slušní ľudia nemajú nárok na svoju bezpečnosť
Andrej93
19.10.2018 00:29 | |
+13 -0
Mala zavriet dvere a ten chlap by sa bez kluca do budovy nedostal ! A kedze sa uz do tej budovy dostal a ona si mysli ze je nebezpecny tak by sa mala dostat co najrychlejsie domov a zavolat na policii. Keby to bol biely chlap tak mi verte ze sa takto spravat nebude ! Ale na druhej strane ten chlap jej mal ukazat kluce a hotovo, ale mozno bol urazeny tak preto.
Alpacream
18.10.2018 22:00 | |
+32 -9
Reagovať
ludkovia, zvykajte si, na clnoch po mori k nam prichadzaju nove moresy..take, ake ste este nikdy nezazili. stazovat sa mozete na lamparni.
teplejhnis
18.10.2018 21:57 | |
+19 -7
Reagovať
hnus ten úd
666444
18.10.2018 21:14 | |
+63 -23
Reagovať
Takže super, nič rasistické nepovedala a skončila ako rasista a bez práce, len preto že si čierny človek myslel, takto boli ludia súdení v časoch inkvizície.Takze multikulturalna rasová ideológia je fašizmus naopak, ale tentokrát na bielych.
lDlOT
18.10.2018 21:13 | |
+45 -20
Reagovať
A to nie je rasizmus, keď čierny _huj zničí z pomsty život bielej žene, lebo sa nechcel preukázať na výzvu? Ja taktiež sa musím preukazovať, keď vstupujem do budovy a ochránca objektu má podozrenie! Dokonca musím strpieť buzerovanie policajtov, lebo si myslia, že Loóóóvaák s loóóóvenským pasom nemôže byť vlastníkom auta so zahraničnou registráciou, iba zlodejom! Toto nie je rasizmus, či skôr fašizmus, keď zisťujú vlastníctvo automobilu viac ako 6 hodín na slnku bez vody a dokonca ani nedovolia nič z auta vybrať, aby to náhodou nebolo kradnuté?!! Na oplátku, teraz by som ničil existenciu tomu iniciatívne aktívnemu čiernému rasistovi!
666444
18.10.2018 21:18 | |
+36 -10
Takže Slovák bude pre západ vždy len menejcenny človek a máme to tu, farebni ľudia držia spolu a bieli sa žeru medzi sebou a to bude náš koniec.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Martin Kraščenič
Manželka šéfa volejbalistov, odsúdeného za podvod s DPH, si oplotila kus mestského parku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Počas rannej
Foto
Počas rannej špičky sa vykoľajil vlak: Zranilo sa osem ľudí
Záber tigra
Z chrámu v Thajsku zachránili 147 tigrov: Smutný koniec po troch rokoch
Marián Studenič
New Jersey so Studeničom zdolalo Boston, zahral si aj Ružička
Americký
Kim Čong-un pozval Trumpa na návštevu: Nečakaný odkaz amerického prezidenta
Bonnie a Clyde
Dražia veci Bonnie a Clyda: Kúpiť môžete pušku i hodinky, ktoré mal pri sebe v okamihu smrti
Izraelský premiér
V Izraeli sa začali predčasné voľby: Rozhodnú o politickom osude Netanjahua
Nešťastnou
Foto
Žena prehltla svoj diamantový snubný prsteň: Za všetko môže poriadne bizarná situácia
Dcéra Igora
Foto
Hrozivé priznanie dcéry slávneho hokejistu z Ruska: Za moju anorexiu môže otec!
Klávesák pred
Hudobník skupiny No name dojal všetkých prítomných: Zásnuby na prominentnej svadbe
Ako sa to stalo
Prehovorila mama chlapca (9), ktorý sa napichol na tyč: Desivé slová o záchrane Janka
Trojica
Najväčšie banské nešťastie na Slovensku opäť na súde: Odsúdia niekoho z týchto šéfov za smrť 20 chlapov v podzemí?
Policajti zverejnili štatistiku nehodovosti za toto leto: Búračiek je menej, postrachom ciest sú mladí vodiči