Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
-2°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.10.2018, 21:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Muž sa kvôli susede nemohol dostať do vlastného bytu: Nahral si ju na video, jej život sa ocitol v troskách

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
250918
19.10.2018 08:44 | |
+4 -0
Reagovať
aj my máme na vchodových dverách magnetický "kľúč". ani ja nepoznám všetkých, ktorí chcú ísť do vnútra. tak nepúšťam. a je mi jedno či je biely, alebo čierny.Už sa nám stalo, že sa po dome potulovali cudzí ľudia (aj niečo ukradli), lebo susedia kašlú na to a keď si otvárajú svojim kľúčom, vpustia aj toho, kto práve prichádza. Vtip je v tom, že ani odísť sa nedá bez kľúča. Takže je zbytočné ísť za niekým, kto nie je doma.
johans
18.10.2018 22:23 | |
+38 -10
Reagovať
nepochopil som to celkom dobre, ako fungoval ten systém vstupu do budovy.. ale mi je celkom jasné, že tá pani, resp. slenča sa nedopustila žiadneho priestupku, pretože dbala len o svoju bezpečnosť, v krajine, kde sa to hemží asociálmi a psychopatmi, tak sa jej niet čo čudovať.. a tá spoločnosť čo ju vyhodila z práce, sa správala ako mimovládky.. úplne zvrátené.. slušní ľudia nemajú nárok na svoju bezpečnosť
Andrej93
19.10.2018 00:29 | |
+13 -0
Mala zavriet dvere a ten chlap by sa bez kluca do budovy nedostal ! A kedze sa uz do tej budovy dostal a ona si mysli ze je nebezpecny tak by sa mala dostat co najrychlejsie domov a zavolat na policii. Keby to bol biely chlap tak mi verte ze sa takto spravat nebude ! Ale na druhej strane ten chlap jej mal ukazat kluce a hotovo, ale mozno bol urazeny tak preto.
Alpacream
18.10.2018 22:00 | |
+32 -9
Reagovať
ludkovia, zvykajte si, na clnoch po mori k nam prichadzaju nove moresy..take, ake ste este nikdy nezazili. stazovat sa mozete na lamparni.
teplejhnis
18.10.2018 21:57 | |
+19 -7
Reagovať
hnus ten úd
666444
18.10.2018 21:14
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
lDlOT
18.10.2018 21:13 | |
+45 -20
Reagovať
A to nie je rasizmus, keď čierny _huj zničí z pomsty život bielej žene, lebo sa nechcel preukázať na výzvu? Ja taktiež sa musím preukazovať, keď vstupujem do budovy a ochránca objektu má podozrenie! Dokonca musím strpieť buzerovanie policajtov, lebo si myslia, že Loóóóvaák s loóóóvenským pasom nemôže byť vlastníkom auta so zahraničnou registráciou, iba zlodejom! Toto nie je rasizmus, či skôr fašizmus, keď zisťujú vlastníctvo automobilu viac ako 6 hodín na slnku bez vody a dokonca ani nedovolia nič z auta vybrať, aby to náhodou nebolo kradnuté?!! Na oplátku, teraz by som ničil existenciu tomu iniciatívne aktívnemu čiernému rasistovi!
666444
18.10.2018 21:18
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kočner je na sankčnom zozname USA, zmrazia mu účty Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Milan Škriniar padá na zem v súboji o loptu.
Inter nezvládol zápas proti Barcelone, Škriniar skončil v Lige majstrov
the cross necklace on hand
Mráz si vybral svoju daň: Šesť migrantov na severe Grécka zomrelo na podchladenie
Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov s americkým náprotivkom Mikeom Pompeom
Úsmevy vystriedali drsné slová: Pompeo varoval Lavrova pred zasahovaním do volieb v roku 2020
Slovenský premiér Peter Pellegrini a generálny tajomník OSN António Guterres počas stretnutia v New Yorku
Pellegriniho prijal generálny tajomník OSN: Čas sa kráti, vyhlásil premiér po stretnutí
Švédska aktivistka Greta Thunbergová
Brazílsky prezident má aktivistku Gretu v zuboch: Kvôli tomu, čo vyriekla, ju nazval faganom
Shadow and gun
Muž zavraždil deti († 15, † 16) svojej partnerky: Ďalším výstrelom rozhodol o svojom osude
(ilustračné foto).
Kázne s radikálnym obsahom sa mu stali osudnými: V Bulharsku odsúdili imáma
Lionel Messi.
Dočkáme sa vôbec slávneho El Clásica? Derby medzi Barcelonou a Realom je opäť ohrozené
Pred budovou ostravskej Fakultnej nemocnice horia sviečky.
S vrahom z Ostravy ako posledná hovorila sestrička: Z toho, čo jej povedal, naskakujú zimomriavky
Peter Handke si preberá z rúk švédskeho kráľa Karla XVI. Gustáva Nobelovu cenu za literatúru.
Foto
Spôsobil nevídaný rozruch: Nobelovu cenu za literatúru si prevzal kontroverzný Rakúšan
Marek Hamšík na krste svojej druhej knihy
Postup Neapola v Lige majstrov sledoval aj Hamšík: Lomcovali mnou emócie a chvelo sa mi srdce
Mogadišom otriasol samovražedný útok.
V somálskom hlavnom meste vypukli boje: Ozbrojenci zaútočili na prezidentský palác