Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
9°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2018, 09:20 | Šport

Diskusia: Neprofesionálny prístup slovenských reprezentantov? V škandále má lietať tretina tímu!

172 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Hotentot289
18.10.2018 09:07 | |
+8 -0
Reagovať
načo je nášmu štátu takýto v úvodzovkách reprezentačný tým, nedokážu nič iné len prehrávať zápasy, ožierať sa ako ***, robiť zo seba machrov, brať ťažké prachy, nevedia vôbec čo je to športová česť a my im to platíme, radšej tie peniaze dajme pre detské domovy a títo páni, by už nikdy nemali reprezentovať Slovensko, v zahraničnom klube by makali ako fretky a držali hubu a krok
R418
18.10.2018 09:00 | |
+8 -0
Reagovať
Sportovci mali vzdy IQ 50%🤔
benu000
18.10.2018 07:01 | |
+13 -1
Reagovať
Toto je typické pre tzv. futbalistov nemajú morálku je to smutné a tréner nemá šancu s tým nič urobiť. Tam kde je dieťa jedného zo slovenských trénerov tam je pruser. Načo s nim v reprezentácii počítajú? "Vyhodiť ho,!!!!!
romansky1
18.10.2018 01:33 | |
+12 -0
Reagovať
asi dva roky do zadu bola afera tu v uk, anglicko prehralo pripravny zapas, hraci boli ubytovany v hoteli kde sa konala svadba, rooney zasiel dole do baru a zahral svadobnikom na klaviri a bol odfoteny s pivom v ruke na zapas proti spanielsku uz nemal kapitansku pasku
dotiahnutysifon
17.10.2018 23:03 | |
+16 -5
Reagovať
Vyhodit z reprezentácie na trvalo!!!
Anji
17.10.2018 17:27 | |
+4 -1
Reagovať
Rockerinka ja s tých nie som mňa to neláka pekných chlapov si pozriem ale nič viac ako by padlo tebe keby ti to niekto napísal iste by si rada nebola viem ako to chodí v baroch tiež som tam robila a chlapi nie sú tiež neviniatka aj keď sa tak niektorí správajú
sts11
17.10.2018 15:08 | |
+88 -3
Reagovať
A že Weiss nechýbal, ma vôbec neprekvapuje. A keďže ich bolo iba sedem, tak svoje Gečko radšej ani nevyťahoval...
Rockerinka
17.10.2018 17:03 | |
+28 -2
sts11 Chcela som napisat to iste,ze jasne ,ze spratek Weis tam bol aj s tymi jeho ch lpatymi teniskami hehe A neprekvapilo,ze Hamsik a Skrtel tam neboli.
Anji
17.10.2018 14:32 | |
+5 -13
Reagovať
Sonnyliston začínaš mať pri.... é reči to značí o tvojom charakter a morálke ukludni sa
gumball3
17.10.2018 14:24 | |
+64 -8
Reagovať
Ak sa tieto mena potvrdia, mali by v repre skoncit!
Lajci23
17.10.2018 14:54 | |
+9 -27
Ne neskoncia skoncis ty
luky030
17.10.2018 14:15 | |
+41 -10
Reagovať
Kto sleduje hru Hamšíka , výsledok je,že 90 % príhravok od neho je dozadu a tohto roku nebolo uňho vidno aby, ak má loptu obišiel aspoň jedného hráča,ten sa prirýchlo zbavuje lopty aj keď nemúsi ,už to ma v krvi .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná snímka.
Konšpiračné byty boli po celom Slovensku. Stretávali sa aj u vás ŠtB-áci? Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Maestro: Srdcia
Skutočný príbeh Karla Gotta († 80): Tajomstvo, ktoré sa jeho matka nikdy nedozvedela
Na snímke vľavo
Zranený futbalista Slovana Dávid Strelec: Už som po operácii!
Pavol Rusko
Obžalovaný exminister Pavol Rusko: Pred rozvodom som si našiel milenku
Miesto nešťastia:
Šialený vodič (17) peugeotu vrazil na chodníku do tínedžerov: Dievča vláčil pod autom
Máj 2019 -
Popálenej mamičke Marte robí radosť malý synček: Števkovia mi zmenili život na nepoznanie
Nepríjemný
Hviezda relácie Videostop v ohrození života: Infarkt za volantom!
Matteo Salvini
V Ríme sa zišli tisíce Salviniho sympatizantov: Žiadali demisiu vlády
Adrenalín: Palio
Toskánska Siena v lete žije drsnými pretekmi: Divoké dostihy v centre mesta!
Britský premiér
Aktualizované
Brexitová sága pokračuje: Johnson pošle Tuskovi list so žiadosťou o odklad
Vojenskú operáciu
Ankara odmietla tvrdenia Kurdov: Šíria nepravdivé informácie, aby sabotovali dohodu medzi Tureckom a USA
Prezidentka
Čaputovú pozvali do Japonska: Čo má prezidentka v pláne?
Jack Hughes
Jack Hughes s premiérovým gólom v NHL: V zápase skóroval iba on