Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 10. 12.
Radúz
5°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2018, 09:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Najväčší európsky pavúk žije aj na Slovensku: Aha, akú príšeru odfotil Martin na prechádzke!

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
clovvek
18.10.2018 09:03 | |
+1 -0
Reagovať
čiernobiela anketa ...otázka na ktorú asi nie každý vie odpovedať takto zjednodušene že ano, alebo nie ... mnoho ľudí sa nebojí pavúkovca (dlhý nohák - Pholcus phalangioides) , ale veľkých pavúkov s hrubými chlpatými nohami áno
Jerdna
17.10.2018 20:21 | |
+11 -14
Reagovať
Jedného som mal v trávniku, bola tam asi 3 cm diera. Strčil som do nej hadicu , pustil vodu. Pavúk sa vyplavil von a pristupil som ho !
leri33
18.10.2018 00:08 | |
+12 -6
to si fakt frajer....zobrať život tisíckrát menšiemu tvorovi...to bolo také ťažké ho dať do pohára a vyhodiť niekde v lese....
Romankokolmanko
17.10.2018 15:05
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
leri33
17.10.2018 13:47 | |
+10 -2
Reagovať
ten je v pohode, netreba sa ho obávať....
leri33
17.10.2018 13:49 | |
+27 -5
že príšera....veď je to príroda....niektorí ľudia sú oveľa vačšie príšery
doktor47
17.10.2018 13:32 | |
+9 -4
Reagovať
minulý týždeň sa potuľoval v našej záhrade ... fuj
babickaNemcovych
17.10.2018 12:34 | |
+20 -0
Reagovať
Nuž, vyzerá to tak, že sa s mojou arachnofóbiou budem musieť čo najskôr nejako vysporiadať.
marcela242
17.10.2018 12:29 | |
+13 -13
Reagovať
Fuuuuj,ja sa toho tvora štitim,brrr....Nechcela by som ho niekde zazrieť.
homunculus
17.10.2018 12:18 | |
+25 -2
Reagovať
Časom tu budú aj väčšie - privandrujú. A aj iná háveď, ako napr. škorpióny, čierne vdovy. Veď na Južnej Morave už je komár šíriaci Západonílsku horúčku, ktorá môže byť aj smrteľná pre deti a starších ľudí so slabšou imunitou.
Winnstone11
17.10.2018 10:47
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Jerdna
17.10.2018 10:26 | |
+37 -2
Reagovať
Pavúk nie je hmyz. Predpokladám, že pán z prírodovedeckej fakulty to tak nepovedal ale je to prekrútenie redaktora NČ.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Olda Bajer, CEO Mall Group
Čakajú nás obrovské zmeny. Veľa obchodov bude musieť skončiť (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Aj šimpanz si schuti zamaškrtil.
Foto
Z mikulášskej nádielky sa koncom týždňa netešili iba deti: Takto naplnil brušká bratislavských chlpáčov
Americká armáda vyšle do Európy 20-tisíc vojakov: Ide o najväčší presun za 25 rokov
Francúzsky prezident Emmanuel Macron (uprostred), ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) ukrajinský prezident
Ukrajina a Rusko sa dohodli na výmene zajatcov: Dôjde k tomu v symbolický deň
Slovenský hokejový reprezentant a kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára (vľavo) a hráč Anaheimu Ducks Ondřej Kaše.
Boston, Tampa i Washington s prehrami: Slováci nebodovali, Halák sedel na striedačke
Zásah NAKA v Trnavskom kraji.
Aktualizované
Veľké zatýkanie na západe Slovenska: NAKA zadržala skupinu podozrivú z vraždy podnikateľa († 57)
Zľava Volodymyr Zelenskyj, Angela Merkelová, Emmanuel Macron a Vladimir Putin.
Putin sa stretnutí so Zelenským: Popri zavádzaní prímeria by sa mali prijímať aj reformy
(ilustračné foto).
Lietadlo zmizlo z radarov tesne po vzlietnutí: Na palube bolo 38 ľudí
Foto
Martina Stümpel konečne videla v zápase oboch svojich chlapov: Jožko túžil hrať dovtedy, kým si zahrá so synom!
Ingrid s mamou Martou, troma deťmi a psíkom našli dočasné ubytovanie v prešovskom stredoškolskom internáte.
Mama troch detí Ingrid sa z výbuchu bytovky nevie spamätať: Ostali tam naše cennosti, fotky, spomienky
S týmito mužmi bol  Nikola večer v meste.
Mŕtvy mladík z námestia SNP: Nikolu († 22) videli s týmito mužmi
Plačková odišla do rodnej Čadce, kde smúti v kruhu najbližších.
Najsmutnejšie Vianoce Zuzany Plačkovej: Správa o smrti otca prišla krátko po jej veľkom úspechu
Premiér strávil so Svätým Otcom asi 40 minút.
Premiér Peter Pellegrini na návšteve vo Vatikáne: Príde pápež na Slovensko?