Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.10.2018, 08:15 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Podpredsedníčka SaS Kiššová sa vydala za sponzora strany: Pozrite, aká z nej bola krásna nevesta

143 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
semirpk
30.10.2018 20:35 | |
+4 -3
Reagovať
Zlatokopka, nech si to užije, aj ten starý penis, ktorý bude žužlať.
73Milan73
16.10.2018 07:02 | |
+1 -0
Reagovať
Neskutočne dôležitá správa z politiky.Až po tento hlúpy článok som sa dostal,keď som podľa názvov jednotlivých výtvorov tzv.novinárov pozeral jednotlivé články v politike,bez povolenej debaty.Ani som ich nečítal,načo?Nedá mi však nespomenúť jednu udalosť a to je tlak na Danka,aby zverejnil svoju diplomovku.Každý občan by mal mať možnosť prečítať si ju.Iný bývalý politik,dnes jeden z kandidátov na funkciu prezidenta,Mikloško,odchádzal z politiky tiež s vysokoškolským titulom a nikoho nezaujíma,prečo sa k tomu priznal až keď končil v politike,naviac to nikoho z novinárov nezaujíma ani dnes.Asi preto,že ten patrí do toho správneho politického tábora.Pritom,začiatkom deväťdesiatych rokov bývalý mládežnícky denník Smena uverejnil jeho vysvedčenie zo strednej školy a čuduj sa svete,trojky a štvorky v ňom mali prevahu.A tak je namieste otázka,či jeho vysokoškolský diplom nie je podporený a podopretý poriadnou sumou peňazí.
utocnik33
15.10.2018 12:02 | |
+7 -3
Reagovať
rodinný klan ,šňupanie ,LGBTI,nedávno kandidujú za nich dvaja moslimovia - konec
Alf12345
15.10.2018 05:34 | |
+8 -9
Reagovať
Koľko lesieb nas,rala. V SAS hetero? Že jej nie je hanba. Aspoň drogy, aby ju nevysupli.
Antisumrak
15.10.2018 06:03 | |
+8 -6
Droguje tvoj teply brat Pelle
alibaded
14.10.2018 22:21 | |
+40 -8
Reagovať
milióny dokážu aj zatvrdnutú riadne starú dievku zlomiť! :)
werner1
14.10.2018 21:45 | |
+30 -13
Reagovať
Teda ten si vybral, tak tupú babu musel dlho hľadať.
pavol.kumpan
14.10.2018 22:06 | |
+8 -17
Zato ty si ostrý :)))
vanns
14.10.2018 20:14 | |
+21 -29
Reagovať
Boskovič ju bude bozkávať od rána do večera - dobre si vybral, peknú, mladú, inteligentnú. Musí sa teraz držať za mladého
Antisumrak
14.10.2018 19:51 | |
+17 -56
Reagovať
Je to skvela inteligentna zena, ne jak socky z kotlebosmeru
Bankok
14.10.2018 19:07
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
pavol.kumpan
14.10.2018 16:47 | |
+38 -70
Reagovať
Jana Kiššová je pre mňa čestná žena s charakterom. V politike takých ľudí už veľa nie je. Želám im všetko dobré
poluciana
14.10.2018 18:29 | |
+20 -39
Ja ju osobne poznám a chcem jej poslať aj blahorečenie k svadbe.
macheTTe
14.10.2018 18:29 | |
+19 -6
dobre si zabil.....
Bankok
14.10.2018 19:05
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru paneláka v Prešove – 6. decembra 2019
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Zachránený psík bol v opatere riaditeľky ZŠ Mukačevská.
Foto
Prežil výbuch plynu aj požiar: Hasiči zachránili život psíkovi z prešovského paneláku smrti
Robert Lewandowski
Lewandowski má nastrelené na rekord Bundesligy: Bude to však mať ešte náročné
18-ročný Jonty Bravery sa na súde priznal.
Foto
Tínedžer zhodil chlapca z vyhliadkovej plošiny: Priznávam vinu, áno, som vinný
Košický arcibiskup Bernard Bober na archívnej snímke z decembra 2018
Košický arcibiskup Bober odslúži v Prešove sv. omšu za obete výbuchu: Veľká prosba na Slovákov
Stály predstaviteľ SR pri OSN v Ženeve Juraj Podhorský.
Skvelý úspech slovenského diplomata: Stal sa podpredsedom Rady OSN pre ľudské práva
Na snímke zľava Erik Lamper, Ivan Ďatelinka, Dávid Šoltés.
Šláger kola muselo rozhodnúť predĺženie: Barani zvíťazili, na belasých strácajú už len tri body
Premiér SR Peter Pellegrini, ministerka vnútra SR Denisa Saková, v strede v pozadí ministerka zdravotníctva SR Andrea
Aktualizované 5164
Zásadné rozhodnutie premiéra po tragédii v Prešove: Pellegrini posiela milión eur!
V Prešove pomáhajú aj profesionálni vojaci a príslušníci Vojenskej polície.
Foto
Na mieste tragédie pomáha aj armáda, minister vysvetľuje: Prečo neboli použité vojenské vrtuľníky
SPD hlasovala proti ukončeniu koalície s CDU/CSU.
Napäté chvíle v Nemecku: SPD hlasovala proti ukončeniu koalície s CDU/CSU
Košice triumfovali nad Zvolenom.
Košice natiahli sériu víťazstiev na päť, Michalovce vybuchli s Miškovcom
V Prešove pomáhajú aj profesionálni vojaci a príslušníci Vojenskej polície.
Tragický výbuch plynu v bytovke na prešovskom sídlisku: Polícia začala trestné stíhanie
Luka Modrič.
Foto
Real Madrid podporí ekologickú konferenciu: Zabudnite na bielu, prichádza zelený balet