Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.10.2018, 19:43 | Šport | Motorizmus

Diskusia: Bývalý šéf Ferrari prehovoril: Stretávam sa so Schumacherom! A potom vyslovil tú vetu...

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jozefbb
13.10.2018 16:28 | |
+1 -13
Reagovať
On z vysoka serie na svojich fanusikov, nebyt ich, nebol by ani on, hanba jemu i celej jeho arogantnej rodine!
loose11
13.10.2018 09:12 | |
+18 -2
Reagovať
Ja si ho budem navždy pamätať ako zostrelil Damona Hilla, aby sa stal majstrom sveta.
jozefbb
13.10.2018 16:25 | |
+0 -4
a ja zase ako presiel mechanika
revilo2000
13.10.2018 08:36 | |
+14 -3
Reagovať
Ak by bol Shumacher, čo i len trošku v "lepšom" stave, tak by sa s tým hneď sami pochválili!!! Takéto zdržanlivé správy svedčia o tom, že je na tom stále rovnako zle (ak nie horšie), ako hneď po úraze!
Jerdna
13.10.2018 07:47 | |
+18 -2
Reagovať
Povedal iba toľko čo mu dovolili. Inak je viazaný mlčanlivosťou.
woodman1
13.10.2018 06:46 | |
+10 -2
Reagovať
Svetská sláva- poľná tráva...
revilo2000
12.10.2018 23:56 | |
+8 -16
Reagovať
Viete kto jazdil hneď za Sennom na okruhu v Imole v momente, keď vyletel z trate a zabil v zákrute Tamburello? ...Schumacher! ...žeby "Nezvratný osud", ktorý ho dobehol o pár rokov na to?
ovca_beeee
12.10.2018 22:29 | |
+7 -35
Reagovať
a zodratá OVCA beeeee v HÚŠTINE SR s.r.o. sa každodenne stretáva akurát tak s uniformovaným policajným terorom ala turbo ZDEROM hh ... hh beeeee
Pininfarina
12.10.2018 21:47 | |
+95 -6
Reagovať
Schumi je legenda !!! Veľmi mi je ho ľúto ... toto si fakt nezaslúžil ☝️ Zázraky sa však dejú ( niekedy ) ... dúfam , že sa mu ten zdrav. stav ešte polepší ... 🏎
tak.tik
12.10.2018 21:20 | |
+33 -8
Reagovať
toto som už volaďe čítal tak cca predpólrokom...
1959okuliare
12.10.2018 20:42 | |
+181 -10
Reagovať
Vy si neviete ani vo svojich najhorších snoch predstaviť , čo to je roky iba ležať, vegetovať, nemócť sa sám hýbať, nemôcť chodiť, nemôcť sa sám najesť, napiť a mnoho iných vecí. Mínusky mi nevadia, ale čo čakať od tak sprostej mládeže, česť výnimkám , ako je tomu teraz , v dnešných časoch ?! Tak degenerovaní ĺudia, ako sú teraz, to nebolo ešte v nedávnej minulosti nikdy.
musashi
12.10.2018 20:58 | |
+6 -86
Ty si úplne mimo.Tak ako si bola pred piatimi rokmi.Neopvazuj sa ako to robíš porovnávať stav M.S. so stavom niekoho z nás.Na to ma právo iba pan Boh.
1959okuliare
12.10.2018 21:13 | |
+93 -7
musashi .....si zdrogovaný alebo prašťený ? S kým ja porovnávam zdravotný stav Schumachera s niekým z nás ? Tak nelogické niečo, ako si zo seba vypotil, môžu len buď korunovaní hlupáci alebo chorí ĺudia z osobitnej školy, ktorí za svoj stav nemôžu.Je zrejmé, že moc rozumu si nepobral.
Pulo15
12.10.2018 22:33 | |
+53 -4
Veru tak, napísala si žiaľ jednu krutú pravdu, či sa to niekomu páči, alebo nie. Ja síce ešte nemám ani 30 rokov, ale vnímam to tiež takto a nesúhlasím s tým, čo sa tu deje, s touto dobou.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Obrazovka v press
Svetu hrozí katastrofa. V New Yorku už vystúpili Macron aj Čaputová, Trump ich prejavy ignoroval Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto)
Na Slovensko prišla rekordne nízka teplota: Teplo z minulého týždňa je preč
Humanitárna loď
Aktualizované
Štyri štáty EÚ sa dohodli na systéme prerozdeľovania migrantov: Ktoré to sú?
Jenny Wildeová sa
Dievčina dala číslo zmrzlinárovi: O pár mesiacov jej prišla správa, ktorú ani vo sne nečakala
Tím Európy sa
Laver Cup sa opäť presunie za veľkú mláku: Tu si zmerajú sily najväčšie mená svetového tenisu
Má len 4 roky
Má len 4 roky a prevalcoval svojho slávneho otca: Počas veľkej šou všetky oči spočinuli na ňom!
Bývalý skvelý
Aktualizované
Vincent Lukáč za mrežami! Legendárny hokejista a bývalý poslanec má veľký problém
Dangl má s novou
Herec Dangl priznal nespavosť: Čo ju spôsobuje a ako sa jej vyhnúť
Autoškola
NAKA urobila raziu v autoškolách: Za úplatky obvinila šesť osôb
Kedykoľvek má
Foto
Renée Zellweger prehovorila o svojom najväčšom relaxe: Vďaka tomuto je z Bridget Jones útle žieňa!
Americká
Foto
Blondínka chcela mať dokonalé nechty, prišli kruté následky: Teraz je rada, že vôbec žije!
David Puchovský
Foto
Americký štáb nakrúcal v Bratislave: Slovák v reportáži pred štartom zámorskej NHL!
Speváčka sa
Foto
Románik Miley Cyrus nevydržal ani 2 mesiace: Krach vzťahu, ktorý jej zruinoval manželstvo!