Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.10.2018, 10:30 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Svadba princeznej Eugenie: Množstvo celebritných hostí a nevesta v úchvatných šatách!

Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Andrea zúfalo bojuje o svoju dcérku.
Rozvod manželov sa zmenil na zúfalý boj o dcérku, Andrea zverejnila prosbu o pomoc: Šokujúce rozhodnutie súdu!
Premiér Igor Matovič
Matovič sa obrátil na poslancov s dôležitou prosbou: Slovensko sa nachádza v najťažšej situácii
Kapitán Bostonu Zdeno Chára.
Neistota trénera Bostonu: Chárov odchod by sme znášali ťažko
Odberné miesto v Bardejove.
Problémy s testovaním a zmena na poslednú chvíľu: Dôležitý oznam ľuďom z Oravy a Bardejova!
Aktualizované
Máme ďalší rekord! Počet nových nakazených výrazne prekročil 2-tisíc
Herečka svoj zdravotný stav držala prísne v tajnosti.
Herečka Zuzana Kronerová vyšla s pravdou von: Mala som koronu a neprajem to nikomu!
Sagan obsadil v 11. etape 2. miesto.
Foto
Vzdal Peter Sagan boj o cyklámenový dres? Som na dne fyzicky, ale aj psychicky!
Novoročný duel Winter Classic a All Star víkend zrušili. (ilustračné foto)
Ďalšia rana pre športových fanúšikov: NHL ruší tradičný Winter Classic
Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik
Aktualizované
Špeciálnemu prokurátorovi Kováčikovi pozastavili výkon funkcie: Počas zadržania mal pri sebe 10-tisíc!
Bratislava - Sedem dvojčlenných odberových tímov hasičov sa z hlavného mesta presunulo na Oravu.
Na severe a východe začínajú pilotnú fázu hromadných testov na COVID-19: Ako sme pripravení na testovanie
V noci zo soboty na nedeľu sa vyspíme o hodinu dlhšie.
Zo soboty na nedeľu sa mení čas: Smutná predstava, čo Slovensko čaká po skončení jeho striedania
Kamil Kopúnek sa s Dominikou brali v auguste 2010.
Foto
Manželka Kamila Kopúnka o udaní za týranie: Keď ma zbil, utiekla som k mojim rodičom!