Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.10.2018, 11:00 | TOP Čas

Diskusia: Muž si prezeral Google mapy, vtom spoznal svoju manželku: Expresná žiadosť o rozvod!

99 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
hornfe
10.11.2018 19:21 | |
+0 -0
Reagovať
To so už čítal.Chlap bol následne 3 dni na spitý mol....že sa mu podarilo zbaviť toho strašidla
sudan
13.10.2018 08:21 | |
+2 -8
Reagovať
som prekvapena, ze si to vobec mohol niekto dovolit,a j ked je to Street Wiev..lebo je to urcity zasah do sukromia a zneuzitie sukromia inej osoby..nemala by ich dotycna zazalovat?
zaphod
13.10.2018 09:34 | |
+10 -0
Az mi slzicka ukvapla. POdme sa vsetci byt za ochranu sukromia ubohej ublizenej osoby, ktora neurobila nic zleho okrem toho, ze sa na ulici muckala s frajerom a o pocity svojho manzela sa vobec nestarala.Urobila si z manzela handru, napriek tomu, ze mu slubila vernost a ked ju frajer omrzel, kludne s manzelom zila dalej.Za tu vsetku lasku si veru nezasluzila, aby ju niekto odfotil na ulici.
zaphod
13.10.2018 10:34 | |
+0 -1
prebohaziveho "bit". toto sa mi este nestalo, prepacte
Weisseengel
12.10.2018 20:40 | |
+4 -4
Reagovať
nikto nema co robit len googlit kto -kde s kym je --vsak..!!!-Vy id-io-ti..!!!!!!!!!!!!!!!--Normalny clovek nema dövod na neveru a spekulanti nech doplatia na svoju vypocitavost..!----
Gringo
12.10.2018 19:02 | |
+10 -0
Reagovať
Ja som na street view s kamarátmi na rannej kávičke na terase.
Dexius
12.10.2018 18:13 | |
+2 -1
Reagovať
Karma je ***
Jerry_BA
12.10.2018 18:25 | |
+3 -2
Karma je zdarma
jaguar77
12.10.2018 15:41 | |
+8 -19
Reagovať
s kym mam debatovat na aktualitach ,ked je vam luto dat mizernych 3,60 ?
medovka62
12.10.2018 17:16 | |
+7 -2
:-) :-) :-) vážne sa zamýšľam nad tým, že si to zaplatím...:-)
dunciii
12.10.2018 18:01 | |
+3 -5
Ja to strasne potrebujem toto citat cest vinimkam a plus za to platit ja osobne nedam ani za nivy cas euro ci kolkk stoji aj bezdomovec moj na bajkalskej co mam predava novy cas dsvam mu prachy a cas nech nejakej ovce preda :-)
medovka62
12.10.2018 18:23 | |
+3 -4
duncii, tu je téma o aktualitách a nie o bulvári...napokon majú pravdu...prečo by mali poskytovať informácie zadarmo? môžeme byť radi, že si články môžeme prečítať bez poplatkov...koľko iných médií už sú spoplatnené?
hornfe
10.11.2018 19:24 | |
+0 -0
Dunčiii Štúrovci by nad Tebou zaplesali od radosti :-)
jaguar77
12.10.2018 14:59 | |
+30 -16
Reagovať
jednoduca otazka . Mate radi Fica a jeho Smer ? Ja nie !
milan5321
12.10.2018 15:05 | |
+29 -9
zla otazka jaguar.skus tuto:ludia,preco furt volite smer a tym automaticky aj pana Fica? :))
gakisova
12.10.2018 15:10 | |
+16 -16
jednoduchá odpoveď.:lebo je medzi tou scurvenou bandou ako jednooký medzi slepými.Poznáš niekoho kto nekradne a nezbíja?
medovka62
12.10.2018 15:23 | |
+10 -4
nepatrí to do tejto témy, ale súhlasím s vami
Jerry_BA
12.10.2018 18:26 | |
+7 -2
Milan oni volia sudruha Fica
Intermediary
12.10.2018 18:39 | |
+8 -6
Ak nevymenia Pelegriniho tak s Ficom ďaleko nepovezú. Ozaj, a koho zabil Sulík, Matovič, Hlina? A čo ukradli?
milan5321
12.10.2018 18:40 | |
+7 -2
Jerry.myslim si,ze hviezda pana Fica pohasina.sucasny predseda vlady sa zda byt dnes okceptovatelnejsi,ako sucasny predseda smer-u.pritom je naozaj fuk,ako ho oslovis.ale v jednom mas 100%-nu pravdu.je to komunista rétorikou,chovanim a aj arogantnym vystupovanim.presne to posledne ho stalo flek.uspesne prevzal druhe husle,s ktorými moc spokojny nie je.cim skor sa s tym zmieri,tym lepsie pre neho.ja som sa napr.dnes musel zmierit s tym,ze ocne kvapky,bez ktorých nedam ani ranu,zdrazeli o viac ako 34%.
milan5321
12.10.2018 14:58 | |
+9 -2
Reagovať
asi nam vznikla nova podskupina skupiny "parohac".neviem sa rozhodnut,ci to bude ITparohac,alebo Googleparohac.pokus o srandu.teraz trochu vaznejsie.co je lepsie?dozvediet sa pravdu,alebo zit v sladkej nevedomosti?ak ste v pozicii,ze váhate,ci mate ukoncit manzelstvo,je to fakticky oslobodzujuca sprava,ktora de facto rozhodne za vas.ak prezivate sukromny raj a odrazu sa vam ruzove farby zmenia na cierne,je to osobna tragedia.nech uz dotycny mal akykolvek vztah s betarkou nevernicou,IT technologia mu zasiahla do zivota.to je ale len zaciatok.caka nas nastup umelej inteligencie,ktora si nas osedla ako dromedárov.uz vidim,ako nejaka poondena krabica mi rano bude kecat,co si mam dat na ranajky.ale bude to bud ona,alebo ja,kto pomasiruje z baraku.zeby som to bol nakoniec ja,kto zatiahne za kratsi koniec?no,ved uvidíme.ta doba uz riadne klope na dvere.davam tomu tak 5 rokov :))
Mr.Sporty
12.10.2018 14:44 | |
+5 -5
Reagovať
Keby nechcela tak sa neprizná..s prekrytou tvárou na fotke nemusela...ale asi jej to aj možno padlo vhod...alebo to bol typ ktorý jednoducho nevie klamať :)
DRDAMDIDAM
12.10.2018 18:28 | |
+12 -1
Pusti si zábery z autíčka a zistíš, že ju bralo aj z boku počas jazdy okolo nich. Ja byť tou "poškodenou", tak poviem, že cudzinec odpadol a že mu dávala prvú pomoc :)
kurdzaa
12.10.2018 14:36
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Intermediary
12.10.2018 18:33 | |
+14 -7
A ked sa prebudí tak toho nacistického tajtrlíka pošle do riti!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ukrajinský historik Vitalij Ohijenko.
Holodomor bol pre Sovietov laboratóriom, v ktorom zistili, že môžu prakticky všetko (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Lucia Ďuriš Nicholsonová (v popredí vpravo) a predseda strany SaS Richard Sulík. V pozadí zľava Branislav Gröhling,
Nezaradených poslancov je viac ako vo väčšine klubov: Najviac ich odišlo z SaS
Nie sme jediní, komu sa skoré vstávanie nepáči: Psík sa rozhodol s budíkom zatočiť po svojom
Nie sme jediní, komu sa skoré vstávanie nepáči: Psík sa rozhodol s budíkom zatočiť po svojom
Caroline Kennedy počas krstenia lietadlovej lode.
Caroline Kennedyová pokrstila lietadlovú loď pomenovanú po svojom otcovi: Rozbila o ňu fľašu
Kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára.
Halák nevychytal Bostonu víťazstvo, Chára sa dotiahol na legendárneho Yzermana
BEZ ŠANCE: Statici tvrdia, že bytovka už nebude obývateľná.
Foto
Obrazy skazy z Prešova: Pohľad na vnútro zdemolovanej bytovky vami otrasie
Tento prístroj pomôže pacientom s chorými cievami.
V nemocnici v Michalovciach majú prístroj za 1,3 milióna eur: Pacienti sú už na druhý deň späť v aktívnom živote!
Joshua má späť svoje opasky.
Foto
Joshua má späť svoje tituly: V odvete už nezaváhal a Ruiza zdolal na body
Ďalší letecký útok na Sýriu si vyžiadal 20 obetí: Medzi nimi je aj osem detí
Požiar vypukol v nedeľu večer.
Požiar v hlavnom meste Indie si vyžiadal 43 životov: Ďalších 16 museli hospitalizovať
Dušan Mičunek: V Talente sa prebojoval až do semfinále.
Dušana Mičunka z Talentu dostala povodeň na dno síl: Prečo mu pred nosom všetci zatvárajú dvere?
ZRANENÝ: Marek má poranenú krčnú chrbticu a časť ľavej ruky.
Marek vyviazol z bytovky smrti po svojich: Šťastná zhoda okolností mu zachránila život
Nepatrí medzi tých, ktorí o sebe radi hovoria. Svoju prácu, hobby či poslanie mu do života priniesla náhoda.
Leonardovi nepovedia inak ako Disco Leo: Do šoubiznisu sa dostal vďaka retiazke