Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 25. 4.
Marek
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.10.2018, 08:18 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Enrique Iglesias sa nemôže sťažovať: Nečakane úprimné slová o sexe s Annou Kurnikovovou

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
martina3451
11.10.2018 23:03 | |
+5 -7
Reagovať
Konečne by sa mal priznať, že je homosexuál a deti im vynosila náhradná matka.
britanica
13.10.2018 16:34 | |
+2 -2
Aj Enrico má súrodencov dvojičky,otec ich má s inou ženou.
a258
11.10.2018 15:58 | |
+7 -4
Reagovať
erik nekric hop,kym nepreskočis.Aj ine pary mali sex,-deti,-a dnes si nevedia prist na meno.Ziaden sex neriesi vztah,-ba prave naopak.Lepidlom na vztah nie je ejakulat,-ale cosi ovela hlbsie,ako pud.drzim palce,Alan.-
Rockerinka
11.10.2018 16:48 | |
+4 -6
a258 Zisti si kolko mnoho rokov su spolu tito dvaja a potom mudruj.Laska aj sexik riesi vztah a deti v tomto pripade tiez.Su TOP.
grmbolec
11.10.2018 10:05 | |
+33 -3
Reagovať
už dva roky som neprepol na markízu .zvykol som pred prácou pozriet teleráno. raz tam rozoberali čo je nákladnejšie decko alebo pes . u mna skoncili
zinaida1
11.10.2018 12:31 | |
+17 -3
Tak,to je sila. Totálny úpadok. Choré.
zinaida1
11.10.2018 10:02 | |
+35 -3
Reagovať
Tu by mi vôbec nevadilo,keby ste napísali,že krásna a krásny. Lebo oni obaja sú krásni.
Alpacream
11.10.2018 09:54 | |
+13 -8
Reagovať
preco si ju nevzal za manzelku!?
Vasniia
11.10.2018 13:03 | |
+9 -9
Lebo ju m i l u j e Okrem toho,naco apiere,ked je vsetko uplne jasne.A ver,ze aj svadba bude,ked budu dvojicky vacsie.Krasna rodinka.Krasna fakt.
Darlene111
11.10.2018 14:21 | |
+7 -5
Vsak oni manzelmi su,neznamena ze ked si ona nezmenila meno ze niesu manzelia,mali malu tajnu svadbu iba so svedkami
Kladivo69
11.10.2018 09:50 | |
+33 -5
Reagovať
Dnes je tehotenstvo chorobou, je moderne sa lutovat. V minulosti mali zeny viac deti a vsetko bolo v poriadku. Vsetko je to v hlave. Odkaz pre precitlivene damy - ano, mam zenu aj deti.
kralovna-beatrix
11.10.2018 10:09 | |
+11 -19
jaaaaj zase sa vytahuje minululost ked treba. a kedysi sa dokonca fajcilo v bytoch, deti od 6 rokov pracovali a voda bola cistejsia.
1959okuliare
11.10.2018 09:05 | |
+34 -6
Reagovať
Len sa pozrite na cigánov ? Cigánky rodia od 13 - ich , 14 - ich rokov , poznám prípad , 24 ročná cigánka bola so mnou na pôrodníckom oddelení a už bola po 9- tom pôrode. Ale žeby ona alebo jej muž strácali po narodení dieťaťa, teda po pôrode chuť na sex , tak to sa teda nedá povedať.
1959okuliare
11.10.2018 08:48 | |
+47 -21
Reagovať
KONEČNE JEDEN ROZUMNÝ ČLÁNOK. Aj keď ja osobne nie som za to, aby sa intímnosti prepierali na verejnosti, ale už mi išli na nervy tie účelové LGBT ohlupujúce články o tom, ako ide po narodeni dieťaťa sexuálny život dolu vodou. Keby to bola pravda, ĺudia by v minulosti , ( nie tak dávno) nemali 10 aj 12 detí. Práveže po pôrode , po šestonedelí je najväčšia chuť na sex , viem to podĺa seba, tiež mám deti.
kralovna-beatrix
11.10.2018 10:07 | |
+7 -12
tak ked ty si to tak mala, tak to tak asai aj je u vsetkych :DDDD
1959okuliare
11.10.2018 12:31 | |
+12 -4
kralovna- beatrix ..... vieš, na čo som chcela svojim príspevkom poukázať? Že tieto nezmyselné a vymyslené články , ktoré sú medializované na žiadosť LGBŤ - ákov, že ako už ženy pôrode nemajú chuť na sex , SÚ NEPRAVDIVÉ. Všetko je také isté, ako predtým , len s ešte väčšou chuťou . BIOLOGICKY , AJ FYZIOLOGICKY SA VŠETKO DOSTÁVA DO NORMÁLU ešte skôr, ako trvá šestonedelie. Len oni chcú rozvrátiť morálku a myslenie hlavne mladých ĺudí a médiá sú na to najlepším zdrojom. Niet väčšieho šťastia na svete, ako mať svoju vlastnú fungujúcu rodinu a vydarené deti. A keď sa už povedzme aj ten manžel nevydarí, zostanú Vám aspoň deti , ktoré zakrátko dospejú a máte zázemie a môžete sa tešiť na vnúčatá.Čo nie každému je dopriate.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto.
Akú farbu áut Slováci uprednostňujú? Jedna výrazne vedie Aktuality.sk
Brock McGinn
Postupujúca osmička je už známa: Padol aj obhajca z Washingtonu
Na stavbe sa
Smrteľná nehoda na stavbe: Pád výťahu neprežilo 11 ľudí
Alex a June
Foto
Idylka na záhrade? Keď zbadáte, čo sa deje kúsok za ich hlavami, nemenili by ste ani náhodou
John William King
Popravili člena gangu belošských rasistov: Vykonal jednu z najohavnejších vrážd v Texase
Vo Vladivostoku
Ostro sledovaný prvý summit: Prezident Putin pricestoval na stretnutie s Kim Čong-unom
Dobré fondy EÚ – cesta medzi Prešovom, Bardejovom a Gorlicami
Foto
Djokovič rozbil za jeden zápas tri rakety: Moje výbuchy na kurte ma mrzia!
Katarína tvrdí,
Obeť z ChaChaLandu vypovedala na polícii: Katarína otvorila svoju trinástu komnatu
Gustáv Husák
Škandál v Najväčšom Slovákovi: Husáka nechcel nikto obhajovať, RTVS pristúpila ku kontroverznému kroku
Skupina
Krviprelievanie na Srí Lanke: Zarážajúce podrobnosti o samovražedných atentátnikoch
K nehode došlo
Vlado († 19) a Peťo († 23) našli smrť na koľajisku: Mladíkom sa stala osudná skratka
Kapoty vozidiel
Bratislavskí šoféri zažili nemilé prekvapenie: Takto najlepšie zmyjete piesok zo Sahary