Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
9°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.10.2018, 08:18 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Enrique Iglesias sa nemôže sťažovať: Nečakane úprimné slová o sexe s Annou Kurnikovovou

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
martina3451
11.10.2018 23:03 | |
+5 -7
Reagovať
Konečne by sa mal priznať, že je homosexuál a deti im vynosila náhradná matka.
britanica
13.10.2018 16:34 | |
+2 -2
Aj Enrico má súrodencov dvojičky,otec ich má s inou ženou.
a258
11.10.2018 15:58 | |
+7 -4
Reagovať
erik nekric hop,kym nepreskočis.Aj ine pary mali sex,-deti,-a dnes si nevedia prist na meno.Ziaden sex neriesi vztah,-ba prave naopak.Lepidlom na vztah nie je ejakulat,-ale cosi ovela hlbsie,ako pud.drzim palce,Alan.-
Rockerinka
11.10.2018 16:48 | |
+4 -6
a258 Zisti si kolko mnoho rokov su spolu tito dvaja a potom mudruj.Laska aj sexik riesi vztah a deti v tomto pripade tiez.Su TOP.
grmbolec
11.10.2018 10:05 | |
+33 -3
Reagovať
už dva roky som neprepol na markízu .zvykol som pred prácou pozriet teleráno. raz tam rozoberali čo je nákladnejšie decko alebo pes . u mna skoncili
zinaida1
11.10.2018 12:31 | |
+17 -3
Tak,to je sila. Totálny úpadok. Choré.
zinaida1
11.10.2018 10:02 | |
+35 -3
Reagovať
Tu by mi vôbec nevadilo,keby ste napísali,že krásna a krásny. Lebo oni obaja sú krásni.
Alpacream
11.10.2018 09:54 | |
+13 -8
Reagovať
preco si ju nevzal za manzelku!?
Vasniia
11.10.2018 13:03 | |
+9 -9
Lebo ju m i l u j e Okrem toho,naco apiere,ked je vsetko uplne jasne.A ver,ze aj svadba bude,ked budu dvojicky vacsie.Krasna rodinka.Krasna fakt.
Darlene111
11.10.2018 14:21 | |
+7 -5
Vsak oni manzelmi su,neznamena ze ked si ona nezmenila meno ze niesu manzelia,mali malu tajnu svadbu iba so svedkami
Kladivo69
11.10.2018 09:50 | |
+33 -5
Reagovať
Dnes je tehotenstvo chorobou, je moderne sa lutovat. V minulosti mali zeny viac deti a vsetko bolo v poriadku. Vsetko je to v hlave. Odkaz pre precitlivene damy - ano, mam zenu aj deti.
kralovna-beatrix
11.10.2018 10:09 | |
+11 -19
jaaaaj zase sa vytahuje minululost ked treba. a kedysi sa dokonca fajcilo v bytoch, deti od 6 rokov pracovali a voda bola cistejsia.
1959okuliare
11.10.2018 09:05 | |
+34 -6
Reagovať
Len sa pozrite na cigánov ? Cigánky rodia od 13 - ich , 14 - ich rokov , poznám prípad , 24 ročná cigánka bola so mnou na pôrodníckom oddelení a už bola po 9- tom pôrode. Ale žeby ona alebo jej muž strácali po narodení dieťaťa, teda po pôrode chuť na sex , tak to sa teda nedá povedať.
1959okuliare
11.10.2018 08:48 | |
+47 -21
Reagovať
KONEČNE JEDEN ROZUMNÝ ČLÁNOK. Aj keď ja osobne nie som za to, aby sa intímnosti prepierali na verejnosti, ale už mi išli na nervy tie účelové LGBT ohlupujúce články o tom, ako ide po narodeni dieťaťa sexuálny život dolu vodou. Keby to bola pravda, ĺudia by v minulosti , ( nie tak dávno) nemali 10 aj 12 detí. Práveže po pôrode , po šestonedelí je najväčšia chuť na sex , viem to podĺa seba, tiež mám deti.
kralovna-beatrix
11.10.2018 10:07 | |
+7 -12
tak ked ty si to tak mala, tak to tak asai aj je u vsetkych :DDDD
1959okuliare
11.10.2018 12:31 | |
+12 -4
kralovna- beatrix ..... vieš, na čo som chcela svojim príspevkom poukázať? Že tieto nezmyselné a vymyslené články , ktoré sú medializované na žiadosť LGBŤ - ákov, že ako už ženy pôrode nemajú chuť na sex , SÚ NEPRAVDIVÉ. Všetko je také isté, ako predtým , len s ešte väčšou chuťou . BIOLOGICKY , AJ FYZIOLOGICKY SA VŠETKO DOSTÁVA DO NORMÁLU ešte skôr, ako trvá šestonedelie. Len oni chcú rozvrátiť morálku a myslenie hlavne mladých ĺudí a médiá sú na to najlepším zdrojom. Niet väčšieho šťastia na svete, ako mať svoju vlastnú fungujúcu rodinu a vydarené deti. A keď sa už povedzme aj ten manžel nevydarí, zostanú Vám aspoň deti , ktoré zakrátko dospejú a máte zázemie a môžete sa tešiť na vnúčatá.Čo nie každému je dopriate.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná snímka.
Konšpiračné byty boli po celom Slovensku. Stretávali sa aj u vás ŠtB-áci? Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke vľavo
Zranený futbalista Slovana Dávid Strelec: Už som po operácii!
Pavol Rusko
Obžalovaný exminister Pavol Rusko: Pred rozvodom som si našiel milenku
Miesto nešťastia:
Šialený vodič (17) peugeotu vrazil na chodníku do tínedžerov: Dievča vláčil pod autom
Máj 2019 -
Popálenej mamičke Marte robí radosť malý synček: Števkovia mi zmenili život na nepoznanie
Nepríjemný
Hviezda relácie Videostop v ohrození života: Infarkt za volantom!
Matteo Salvini
V Ríme sa zišli tisíce Salviniho sympatizantov: Žiadali demisiu vlády
Adrenalín: Palio
Toskánska Siena v lete žije drsnými pretekmi: Divoké dostihy v centre mesta!
Britský premiér
Aktualizované
Brexitová sága pokračuje: Johnson pošle Tuskovi list so žiadosťou o odklad
Vojenskú operáciu
Ankara odmietla tvrdenia Kurdov: Šíria nepravdivé informácie, aby sabotovali dohodu medzi Tureckom a USA
Prezidentka
Čaputovú pozvali do Japonska: Čo má prezidentka v pláne?
Jack Hughes
Jack Hughes s premiérovým gólom v NHL: V zápase skóroval iba on
V Barcelone vyšlo
Španielska vláda odmietla Torrovi žiadosť o začatie dialógu: Roldánová ho označila za "podnecovateľa" nepokojov