Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2018, 14:25 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Slovenský fotograf opísal hororový pôrod partnerky: Najhoršie chvíle môjho života!

55 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pumpi9
11.10.2018 14:19 | |
+19 -1
Reagovať
predpokladám, že mala kamošku z TO, ktorá rodila do vody, bo tam v pôrodnici istého času sa takto dalo rodiť, ale pod dohľadom lekárov a nie takto. Ale "modelka" Deniska už zabudla odkiaľ je a chce byť vo všetkom svetová. Som rád, že moja manželka mi dala 4 krásne deti prirodzene v slovenskej pôrodnici.
puntik2000
10.10.2018 07:21 | |
+50 -4
Reagovať
Toto sú tie moderné výmysly. Ohroziť život matke aj dieťaťu bez lekára iba s dulou, len aby zaujali. A Atlas Šiška ... dovi-dopo!
Kaleenah
11.11.2018 18:24 | |
+4 -0
O fakt? Poznam x pripadov, ktore sa stali priamo v porodnici a na cisarak uz bolo neskoro. Segra tam hororovo rodila tiez, 2 dni, maly nasledne 2 dni v inkubatore. Spickova porodnica. Ak by sa narodil v beznej okresnej, pravdepodobne by ho nemali ...
zahradka1
10.10.2018 06:32 | |
+2 -9
Reagovať
ja ale nikde nevidím, že by rodili doma.....v zahraničí pôrod vedie na to vzdelaná zdravie. sestra
Weisseengel
9.10.2018 21:41 | |
+7 -13
Reagovať
No mözu byt radi ze sa Islande vsetko dobre skoncilo---!--na slovensku by som si taka ista neveru nebola.............................................................slovensko sa sprava voci slovakovi ako mzla macocha--ba co este horsie....
prasiak58
9.10.2018 19:21 | |
+6 -5
Reagovať
apgar skore 0...
moonday36
9.10.2018 21:40 | |
+14 -8
Co si...minule sa jedna baba na Konikovi rozplyvala,ze porodila doma, odhryzla si pupocnikovu snuru, zjedla placentu, ustami odsala, vysetrila ho, a malo Apgar 15...prepleskla muza, ze ju ma hned nahu s krvavym dietatom odfotit a ihned zdielat na FB 😉si strasne nevzdelany
Kladivo69
9.10.2018 18:09 | |
+13 -5
Reagovať
Ta Atlas? No doobre, aj tak sa da. Moderny porod, moderne meno. Mozno aj toto dobre dopadne
mikky9654
9.10.2018 17:09 | |
+33 -5
Reagovať
ake poučenie z toho plynie?ak chcete zabiť dieťa pri domacom pôrode tak chodte na island
pavol.kumpan
9.10.2018 16:35 | |
+23 -2
Reagovať
Želám rodinke veľa zdravia :) Hlavne že to dobre dopadlo...
jarinkavisnova
9.10.2018 16:15 | |
+51 -6
Reagovať
To je tak,ked su porody podla You Tubu navodu amyslia si,ze porod doma je to uzasne a naco lekarov ?
tabatas
9.10.2018 16:19 | |
+42 -5
ja som si podla navodu na You Tube skusala nakreslit obocie,ale nedopadlo to dobre,a co taky porod ,esteze, ked som rodila ja,nebol internet
Rockerinka
9.10.2018 16:26 | |
+16 -5
Predstavujem si-Ja zacinam rodit,no a muz zatial so sampanskym v ruku Googli,co robit v prvej faze porodu a neskor priklada rodicke monitor z aplikacie na mobile...Do buducnosti normalna zalezitost.
girl321
9.10.2018 16:08 | |
+56 -7
Reagovať
porod sam o sebe je ta najprirodzenejsia vec takze tie reci o "prirodzenom" sposobe do vody (nie sme delfiny), doma s dulou, a v hypnoze si nechajte .....
mikky9654
9.10.2018 17:11 | |
+25 -8
asi by si si mala prečitať štatistiky kolko žien a detí zomrelo doma predtým ako sa začalo rodiť v nemocniciach
girl321
9.10.2018 17:22 | |
+18 -4
mikky9654 - asi by si si mal znova precitat co som napisala a zamysliet sa
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Lukáš Pauschek
Odchovanec belasých sa dočkal: Pauschek má šancu hrať opäť za Slovan
Z Brooklyna si
Foto
Brooklyn Beckham výberom frajerky prekvapil: Našiel si kópiu mamy
Spevák Karel Gott
Bolestivé tajomstvo bývalej milenky Karla Gotta († 80): Čakali spolu dieťa?!
Erik Černák
Foto
Keď je treba, Černák zhodí rukavice: Som hráč, ktorý sa musí aj pobiť
Karel Gott († 80)
Kráľovské príjmy po Gottovej († 80) smrti: Rodina bude dostávať miliónové tantiémy
Zoltán Andruskó
Andruskó, obvinený z vraždy Kuciaka († 27), chce vypovedať: Čo vie na súčasných ministrov?!
Mimoriadne teplo
Predpoveď počasia vás rozhodne poteší, teploty vyskočia: Vracia sa k nám leto?
El Chapo si
Podrobnosti o 8-hodinovej mafiánskej prestrelke v Mexiku: El Chapovho syna vyslobodil jeho starší brat
Ženícha považujú
Foto
História sa opakuje po dvoch storočiach: Napoleon Bonaparte sa oženil
Spevák Samuel
Spevák Tomeček môže byť na seba právom hrdý: Je z neho doktor
Boli postavené
Pretrhnuté priehrady na rieke Sejba boli postavené bez povolenia: Zadržali najmenej troch podozrivých
(ilustračné foto).
Autobus v KDR mal problémy s brzdami, vošiel do priekopy a vznietil sa: Hlásia najmenej 30 mŕtvych