Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
6°C  Dážď so snehom  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2018, 13:14 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Tragédia v Nitre: Zápasník MMA na priechode zrazil mladú Luciu († 27)

190 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
maxbrain
10.10.2018 13:14 | |
+3 -0
Reagovať
Gilotinu...
ovca_beeee
9.10.2018 23:26 | |
+16 -4
Reagovať
mne taký podobný hajzl!k ala majster sveta vybil zub ... trebalo by ich pozatvátať spolu so zmagoretými tetami policajnými prostitútkami nekromankami turbo ZDERU hh ... a spolu sa na cele môžu kopačkovať hh ... hh beeeee
Weisseengel
10.10.2018 20:03 | |
+2 -0
tak tak...!--chyba tu slusne spravanie sa jeden voci druhemu--slusnost---pomoc ----charakter----tu je vsetko zle.............................................
Weisseengel
9.10.2018 22:52 | |
+17 -3
Reagovať
A kedze podla vas je primitivnost - slusna jazda a DAT chodcovi na prechode prechodcov --tak potom je to naozaj na slovensku INE ako vsade v normalnych europskych statoch a naozaj tazke vysvetlit niekomu ako ste vy---mily pan samsebou83..--co mi vadi na slovensku a slovakoch....!!!!!!!!!!!-----za rychlu jazdu--a smrt nevinneho chodca
old-dodo
9.10.2018 22:50 | |
+8 -12
Reagovať
Mohol by mi dať niekto link na nehodu za posledný polrok, čo nejaký chodec zahynul mimo priechodu.Načo do ri-ti chodíte cez priechod? To je najnebezpečnejšie miesto na cestách.
samsebou83
9.10.2018 22:32 | |
+1 -11
Reagovať
Kedže tieto primitívnosti trápia Vás, ale Mňa nie, iba a len preto ma nazývaťe "ty oposum sprostý"? to používate zakaždým takýto obdobný lacný žargón konverzácie len na internet.diskusiách ,či aj v realite poviete okoloidúcemu pánovi "ty sprostý,ososum"?
Weisseengel
9.10.2018 22:45 | |
+14 -2
samozrejme ze nepouzivam --len tym ktorym to slabo pali alebo vöbec--!--najviac mi vadia tyto novodoby svalnaty soferi --ktory sa rutia cestami --necestami --najlepsie 300 km/h---(akoby boli na okruhu formuly )---a nie na civilnych cestach..!!!-proti tym mam tiez velke vyhrady --(pretoze taky ma tiez raz skoro doma zvalcoval na prechode --takze preto ta moja averzia a hnev----......möj mily...Slovensky vodici patria k najhorsim v europe...!!!!--vies si to predstavit..!--taky maly ale zato velmi agresivny---neslusny a nedisciplinovany --!--tym si myslys ze spravime dieru do sveta a budeme oblubeny..!!!!--Ani doma u nas nie --!!!!--preto tak aj vypadame --vsetci nevynimajuc ani mna..!!!--ako blbci sme --!--a korunovany..zato co sa tu deje a aku mame demokraciu--a zakony--!!!!-VSETKO na HO--....-mily möj tak je to......................................
Weisseengel
9.10.2018 22:25 | |
+16 -1
Reagovať
samsebou83---a este nieco--kazdemu slovakovi bolo ublizene v 89 v divokej privatizacii---aby si VEDEL..!!!!!!--Preco niekto nedostal NIC a niekto ako Rezes celu fabriku...!!!!!!-To tebe akoze nevadi alebo co ..!!!!--kazdemu slusnemu slovakovi vadia tieto nespravodlive veci co sa diali a co sa deju na slovensku..!!!!!!-kazdemu pracujucemu slovakovi je UBLIZOVANE v podobe malych a neludskych a neeuropskych vyplat...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--Preco mlady ludia utekaju za pracou do zahranicia --co..!!!!!?????????????????????--No preco asi..!!!!!--
samsebou83
9.10.2018 21:54 | |
+5 -8
Reagovať
Weise angel, môžem sa slušne opýtať čo máš všeobecne,proti Slovensku, Slovákom,ako takému? niekto Vám odtadiaľto ublížil, niekto okradol , alebo ČO,Vám je ? Keďže prakticky všetky príspevky z nicku "weisengel"sú mierené jediným smerom?
Weisseengel
9.10.2018 22:21 | |
+14 -4
Co mam proti slovensku..?????--Co by som mala ..--vsetko ako kazdy slusny clovek ...osoba..!!!!--Nedodrziavanie zakonov--korupcia--skandaly--vrazda novina janka kuciaka--a jeho snubenice---prechmaty---a a rozkradanie slovenska ---!!!!--prepojenie politickej spicky s mafianmi vadalom a podobne---!!!kde sa topia eurofondy co maju byt vyuzite na budovanie slovenska --tak sa tu stavaju len sukromne vila nasich politikova podnikatelov --vid siroky na bahamach..neplatenie dani---mam este pokracovat--!---a este vrchol vsetkeho je a su MALE PLATY slovenskych robotnikov..!!!!--Ty oposum sprosty...!!!!!--je toho este malo e dost..!!!!------mam este pokracovat este to nie je koniec co mi vadi na slovensku a slovenskych politikoch--zakonoch a napr aj umeni.....
Weisseengel
9.10.2018 21:36 | |
+31 -3
Reagovať
zapasnik--neandertalec --Co si mysly ze sedi v tanku a vsetci musia pred nim uskakovat ---lebo on nemöze ist podla predpisov --on je predsa zapasnik..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Weisseengel
9.10.2018 21:26 | |
+43 -3
Reagovať
Drzost niektorych slovenskych soferov nema OBDOBU...!!!!!!----na slovensku tam vsetci jazdia ako zmyslov zbesily a nedavaju nikomu na priechode pre chodcov prednost...Ale len co pridu do rakuska a Viedne tak su cely PO-SRATY a vsade davaju a vsetkym ODRAZU prednost---!!!!!--Poznam to zijem tu a vidim ako sa tu spravaju slovenski vodici a ako na slovensku...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--HANBA IM....!
Weisseengel
9.10.2018 22:31 | |
+6 -1
pardon zila som--(bohuzial teraz som v cechach)----
Gerard31
9.10.2018 20:16 | |
+64 -4
Reagovať
ja som na Slovensku ešte nevidel luxusné auto aby dalo prednosť chodcom, alebo aby išlo v obci 50 km/h (možno v zápche)
Weisseengel
9.10.2018 21:34 | |
+19 -3
presne---aj zato vinim slovenskych politikov ze sa spravaju benevoltne k takymto zakonom --ako je zakon o zrazeni chodca na prechode pre chodcov..!--keby boli tvrde tresty --Odrazu by sa spravali ako baranki alebo ako ked pridu do viedne---pomaly a disciplinovane...len aby nedostal od rakusanov pokutu--!--tak to je.....
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
ONLINE: Zasmradil a zdúchol, odkázala Dankovi Cigániková Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 17 min
Sme rodina chce podporiť zastropovanie dôchodkov Aktuality.sk
Návrh Smeru-SD chce po novom podporiť hnutie Sme rodina.
pred 27 min
Orbánove cesty súkromným lietadlom nebude riešiť imunitný výbor Aktuality.sk
Imunitný výbor maďarského parlamentu odmietol riešiť priemérove cesty súkromným lietadlom.
pred 30 min
Policajti obvinili 15 ľudí, ktorí chválili Hitlera a nenávideli Židov i Slovákov Aktuality.sk
Obvinení sa spolčili a založili skupinu Hornozemskí bojovníci.
Hapal má počas
Hapal má stanovený jasný cieľ: Povedal to na plné gule!
2012: Na tejto
Foto
Martin išiel na túru, pri hrade naňho čakalo prekvapenie: Šťastie, že ich mal v čom odniesť!
(ilustračné foto).
Black Friday: Veľký deň výpredajov, alebo klamanie zákazníkov? Na toto by ste si mali dať pozor
(ilustračné foto)
Príbuzní poslali dievča spať inde, lebo dostalo menzes: Krutý koniec!
Lucie Vondráčková
Koľko tá žena znesie? Vondráčková sa po rozchode a kritike filmu dočkala ďalšieho poníženia
Slovenský
Jakeš sa po roku teší na Dakar: Slová, ktoré hovoria za všetko!
Resocializačné
Trnavská župa podala žalobu na Čistý deň: Kraju nechce vrátiť požičanú budovu
Policajtku
Policajtku chuligáni bili a kopali na zemi: Okoloidúci sa len pozerali a... Toto sa naozaj stalo?!
Foto
Žena schudla desiatky kilogramov: Nikdy by netipovala, že sa jej to podarí vďaka tomuto
Smutní rodičia 79
Škola terčom únoscov: Zobrali desiatky detí, učiteľov aj riaditeľa!
Tina zo seriálu
Tina zo seriálu Som mama bude rodiť: Takto to v pláne rozhodne nebolo, drsná facka v nemocnici!
Béla Bugár
Poslanci Most-Híd dodržujú koaličnú dohodu, na hlasovanie o Dankovi neprídu