Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2018, 13:14 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Tragédia v Nitre: Zápasník MMA na priechode zrazil mladú Luciu († 27)

249 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
maxbrain
10.10.2018 13:14 | |
+3 -0
Reagovať
Gilotinu...
ovca_beeee
9.10.2018 23:26 | |
+16 -4
Reagovať
mne taký podobný hajzl!k ala majster sveta vybil zub ... trebalo by ich pozatvátať spolu so zmagoretými tetami policajnými prostitútkami nekromankami turbo ZDERU hh ... a spolu sa na cele môžu kopačkovať hh ... hh beeeee
Weisseengel
10.10.2018 20:03 | |
+2 -0
tak tak...!--chyba tu slusne spravanie sa jeden voci druhemu--slusnost---pomoc ----charakter----tu je vsetko zle.............................................
Weisseengel
9.10.2018 22:52 | |
+18 -3
Reagovať
A kedze podla vas je primitivnost - slusna jazda a DAT chodcovi na prechode prechodcov --tak potom je to naozaj na slovensku INE ako vsade v normalnych europskych statoch a naozaj tazke vysvetlit niekomu ako ste vy---mily pan samsebou83..--co mi vadi na slovensku a slovakoch....!!!!!!!!!!!-----za rychlu jazdu--a smrt nevinneho chodca
old-dodo
9.10.2018 22:50 | |
+8 -12
Reagovať
Mohol by mi dať niekto link na nehodu za posledný polrok, čo nejaký chodec zahynul mimo priechodu.Načo do ri-ti chodíte cez priechod? To je najnebezpečnejšie miesto na cestách.
samsebou83
9.10.2018 22:32 | |
+1 -11
Reagovať
Kedže tieto primitívnosti trápia Vás, ale Mňa nie, iba a len preto ma nazývaťe "ty oposum sprostý"? to používate zakaždým takýto obdobný lacný žargón konverzácie len na internet.diskusiách ,či aj v realite poviete okoloidúcemu pánovi "ty sprostý,ososum"?
Weisseengel
9.10.2018 22:45 | |
+14 -2
samozrejme ze nepouzivam --len tym ktorym to slabo pali alebo vöbec--!--najviac mi vadia tyto novodoby svalnaty soferi --ktory sa rutia cestami --necestami --najlepsie 300 km/h---(akoby boli na okruhu formuly )---a nie na civilnych cestach..!!!-proti tym mam tiez velke vyhrady --(pretoze taky ma tiez raz skoro doma zvalcoval na prechode --takze preto ta moja averzia a hnev----......möj mily...Slovensky vodici patria k najhorsim v europe...!!!!--vies si to predstavit..!--taky maly ale zato velmi agresivny---neslusny a nedisciplinovany --!--tym si myslys ze spravime dieru do sveta a budeme oblubeny..!!!!--Ani doma u nas nie --!!!!--preto tak aj vypadame --vsetci nevynimajuc ani mna..!!!--ako blbci sme --!--a korunovany..zato co sa tu deje a aku mame demokraciu--a zakony--!!!!-VSETKO na HO--....-mily möj tak je to......................................
Weisseengel
9.10.2018 22:25 | |
+16 -1
Reagovať
samsebou83---a este nieco--kazdemu slovakovi bolo ublizene v 89 v divokej privatizacii---aby si VEDEL..!!!!!!--Preco niekto nedostal NIC a niekto ako Rezes celu fabriku...!!!!!!-To tebe akoze nevadi alebo co ..!!!!--kazdemu slusnemu slovakovi vadia tieto nespravodlive veci co sa diali a co sa deju na slovensku..!!!!!!-kazdemu pracujucemu slovakovi je UBLIZOVANE v podobe malych a neludskych a neeuropskych vyplat...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--Preco mlady ludia utekaju za pracou do zahranicia --co..!!!!!?????????????????????--No preco asi..!!!!!--
samsebou83
9.10.2018 21:54 | |
+5 -8
Reagovať
Weise angel, môžem sa slušne opýtať čo máš všeobecne,proti Slovensku, Slovákom,ako takému? niekto Vám odtadiaľto ublížil, niekto okradol , alebo ČO,Vám je ? Keďže prakticky všetky príspevky z nicku "weisengel"sú mierené jediným smerom?
Weisseengel
9.10.2018 22:21 | |
+14 -4
Co mam proti slovensku..?????--Co by som mala ..--vsetko ako kazdy slusny clovek ...osoba..!!!!--Nedodrziavanie zakonov--korupcia--skandaly--vrazda novina janka kuciaka--a jeho snubenice---prechmaty---a a rozkradanie slovenska ---!!!!--prepojenie politickej spicky s mafianmi vadalom a podobne---!!!kde sa topia eurofondy co maju byt vyuzite na budovanie slovenska --tak sa tu stavaju len sukromne vila nasich politikova podnikatelov --vid siroky na bahamach..neplatenie dani---mam este pokracovat--!---a este vrchol vsetkeho je a su MALE PLATY slovenskych robotnikov..!!!!--Ty oposum sprosty...!!!!!--je toho este malo e dost..!!!!------mam este pokracovat este to nie je koniec co mi vadi na slovensku a slovenskych politikoch--zakonoch a napr aj umeni.....
Weisseengel
9.10.2018 21:36 | |
+31 -3
Reagovať
zapasnik--neandertalec --Co si mysly ze sedi v tanku a vsetci musia pred nim uskakovat ---lebo on nemöze ist podla predpisov --on je predsa zapasnik..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Weisseengel
9.10.2018 21:26 | |
+43 -3
Reagovať
Drzost niektorych slovenskych soferov nema OBDOBU...!!!!!!----na slovensku tam vsetci jazdia ako zmyslov zbesily a nedavaju nikomu na priechode pre chodcov prednost...Ale len co pridu do rakuska a Viedne tak su cely PO-SRATY a vsade davaju a vsetkym ODRAZU prednost---!!!!!--Poznam to zijem tu a vidim ako sa tu spravaju slovenski vodici a ako na slovensku...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--HANBA IM....!
Weisseengel
9.10.2018 22:31 | |
+6 -1
pardon zila som--(bohuzial teraz som v cechach)----
Gerard31
9.10.2018 20:16 | |
+64 -4
Reagovať
ja som na Slovensku ešte nevidel luxusné auto aby dalo prednosť chodcom, alebo aby išlo v obci 50 km/h (možno v zápche)
Weisseengel
9.10.2018 21:34 | |
+19 -3
presne---aj zato vinim slovenskych politikov ze sa spravaju benevoltne k takymto zakonom --ako je zakon o zrazeni chodca na prechode pre chodcov..!--keby boli tvrde tresty --Odrazu by sa spravali ako baranki alebo ako ked pridu do viedne---pomaly a disciplinovane...len aby nedostal od rakusanov pokutu--!--tak to je.....
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Petro Porošenko
Komentár Zola Mikeša: Rozhodol majetok a povesť. Porošenko nemal šancu Aktuality.sk
Chelsea chce
Federálny súd jej zamietol sťažnosť proti opätovnému zadržaniu: Informátorka WikiLeaks odmietla vypovedať
Woman pointing
Foto
Malý chlapček našiel pod vankúšom zbraň, strelil si ňou do hlavy: Fatálne následky!
Americký raper
Foto
Predávkoval sa liekmi a mal 100 kíl: Eminem oslavuje 11 rokov totálnej abstinencie
Americký
Odmietajú podriadení plniť Trumpove príkazy? Americký prezident odpovedal jedinou vetou
Migranti často
Chceli sa dostať do Británie: V Lamanšskom prielive zadržali 36 migrantov
Autobus sa zrútil
Aktualizované
Autobus sa po čelnej zrážke s iným vozidlom zrútil do rokliny: Najmenej 25 mŕtvych
Petra Vlhová sa
Vlhová po návrate zo Srí Lanky: Slová, ktoré ani nepotrebujú komentár
Polícia zatkla
Horor na Srí Lanke neprežilo najmenej 31 cudzincov: Obete potvrdilo už 16 krajín
Haváriu neprežil
Krátko pred pristátím sa zrútilo malé lietadlo s 5 cestujúcimi: Tragická bilancia
Psa s menom Ježiš
Najbizarnejšia záchrana psíka rovno na Veľký piatok: Keď zistíte všetky detaily, pobaví aj vás!
Jadon Sancho
Nádherný gólový moment Borussie Dortmund: Učebnicová akcia na jeden dotyk
Conflict between
Nádejná svokra ponúkla žene 9-tisíc eur za rozchod s jej synom: Tento krok bude ľutovať do konca života!