Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 25. 8.
Ľudovít
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2018, 07:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Nepomýľte si jedlý šafran s touto rastlinou: Smrteľne jedovatá rastlinka rozkvitla v Tatrách

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
AAPINO
9.10.2018 08:23 | |
+7 -18
Reagovať
žeby jedovatejšia ako to Fico? snáď žartujete, súdruhovia
Feroo338-1
9.10.2018 08:19 | |
+20 -4
Reagovať
Ano videl som ich kvitnut, bolo ich vela, ale nesiril by som paniku. Ako deti sme ich kedysi trhavali a kedze sme ich nejedli, tak sa ani nikto z nas neotravil, tak nesirte zbytocnu paniku.
chochlik.p
9.10.2018 08:07 | |
+16 -5
Reagovať
Niesom si istý tak preto sa radšej spýtam. Nieje náhodou zakázané šafran trhať?
Feroo338-1
9.10.2018 08:16 | |
+8 -11
Nauc sa lepsie citat, tento clanok sa pise o Jesienkach ktore sa na safran len trochu podobaju.
chochlik.p
9.10.2018 11:15 | |
+10 -2
Ja viem o čom sa tam píše. Je tam ale spomenutý aj šafran tak som sa slušne spýtal toď vše.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Z Hričovského kanála vytiahli auto s mŕtvolou Aktuality.sk
Macron ešte pred
Spoločný záväzok lídrov G7: Urýchlená pomoc krajinám postihnutým požiarmi v Amazónii!
Barbora
Mamička Švidraňová sa zmenila na sexi dračicu: Po rozchode radikálna zmena, je za ňou nový chlap?
Viacerí poslanci
V Barcelone evakuovali známu pláž: Nebezpečný nález z druhej svetovej vojny!
Nešťastie sa
Smrteľná nehoda v obľúbenom letovisku: Zrážku helikoptéry a lietadla na Malorke neprežilo päť ľudí
Mahrezovci
Foto
Mahrezova manželka sa musela zblázniť: Nebezpečná jazda nakrútená na video
Reynaldo sa
Mladík sa nechal ostrihať prvýkrát po pätnástich rokoch: Na takú obetu by sa podujal len málokto!
Igor Matovič
Matovič pritvrdzuje: Ak Jankovská ostane vo funkcii, nie sme právny štát
Na mieste
Tragický objav v Hričovskom kanáli: Z Váhu mali vytiahnuť auto s bezvládnym telom
Natália si
Šampión MMA Attila Végh ukázal luxusné bývanie: Nad posteľou má nevšedný darček
Slovenský
Famózny úspech: Otčenáš sa stal majstrom sveta v letnom biatlone
Polícia nasadila
Nepokoje a potýčky v Hongkongu vrcholia: Polícia nasadila na demonštrantov vodné delá
Záchranári mali
Záchranná akcia v Žiarskej doline: Muž skončil mimo turistického chodníka, padal 150 metrov!