Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.10.2018, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Michal (16) vynikal v športe, v momente sa mu zrútil svet: Peklo po skoku do bazéna!

85 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermediary
14.10.2018 19:18 | |
+22 -25
Reagovať
Neznášam ľudí ktorí skáču do akýchkoľvek bazénov. Dokonca aj tam kde je to zakázané do očí bijúcimi nápismi. Netuším čo si tým sebe alebo okoliu dokazujú. Podľa mňa je za tým skrytý narcizmus a nafúknuté ego.
jozefbb
14.10.2018 18:10 | |
+62 -4
Reagovať
zivot je loteria, nikdy neviete, kedy a kde urobite v nom chybu, kto ju este neurobil neznamena, ze ju ani neurobi, patri toto tu napisane vsetkym vam mudrlantom a neomylnym chytrakom
jozefbb
14.10.2018 18:44 | |
+20 -3
aspon vidime minuskovanim, kolko tu mame spomenutych
clovek244
14.10.2018 16:25 | |
+22 -40
Reagovať
Športovec možno, ale veľký mysliteľ asi nebol
Do-mi-nik
14.10.2018 15:41 | |
+40 -5
Reagovať
Je mi ho ľúto, žiaľ aj také veci sa stávajú, hlavne musí mať oporu u blízkych a kamarátov a po čase zistí, že aj život na vozíku môže byť úžasný a skvelý...
Toty987
14.10.2018 15:41 | |
+39 -6
Reagovať
O mne hovoria, ze som bojko a paranoik. Ja som este nikdy neskakal nikdy nikam ani do vody. Vsetci moji kamarati skocili z 2m strechy aj 3x po sebe a ja ani raz. Autom tiez mam strach ist. A s niekym co sa neboji. Alebo ozaj nema skusenosti. Z okna horiaceho domu by som asi skocil, pokial by som mal vacsi strach z ohna. Sport neoblubujem. Hlavne nie kontaktny a na bicykli jazdim po chodnikoch. Ja som do ziadnej vody nikdy neskal, ani ucitelka na telesnej vychove ma nemohla dostat skakat cez tyc, alebo kozu. V praci ma tiez skoro vyhodili, ked som odmietol rizikovu pracu. Velakrat ma niekto na nieco nahovara a ja sa bojim. Hanba ze sa bojim mi nevadi. Uz som tak zvyknuty. Aj ked uz mu trochu adrenalinu dovolilo skocit prajem mu co najlepsie uzdravenie.
strasidlo31
14.10.2018 17:40 | |
+12 -22
Jesť sa nebojím ,že sa zadrhneš?
jozefbb
14.10.2018 18:38 | |
+9 -3
to mi pripomenulo realitu, ked vodic sa snazil uhnut babke, narazil do stlpa, ten sa zlomil a babku zabil
Intermedary
14.10.2018 15:26 | |
+26 -22
Reagovať
Preco sulik stale klame,ze s kocnerom nieje kamarat???Zrazu sa vsetci opozicnici,ako sulik,kollar a dalsi od kocnera distancuju!!!
Intermediary
14.10.2018 19:20 | |
+8 -4
Tak ak sa osem rokov s ním nestretol a žiadne kšefty pred ôsmimi rokmi spolu neuzatvárali, tak asi jeho kamoš nebude.
zaneta.knizna
9.10.2018 21:07 | |
+112 -7
Reagovať
Škoda chlapca, snáď sa stane zazrak a dostane sa z toho. Nesmierne škoda mladého človeka.
dariama
9.10.2018 19:27 | |
+12 -55
Reagovať
POrirodzený výber...
mediatel
9.10.2018 14:30 | |
+107 -6
Reagovať
V mladosti som si tiež pri hlavičke do bazéna do bazéna narazil hlavu o dno a moc nechýbalo skončím ako tento chalan, odvtedy skáčem už pre istotu len pupkáče a ritniače, ten zadok predsa znesie viac... držím chlapcovi palce nech sa s toho dostane... bohužiaľ sa učíme na vlastných chybách..
Intermediary
14.10.2018 19:22 | |
+6 -1
V profile máš, že sa venuješ extrémnym športom, tak ako?
mojnazor
9.10.2018 13:57 | |
+119 -3
Reagovať
Velmi smutne. 😢 Je mi luto mladeho chalana.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Odhŕňanie snehu na horskom priechode Šturec
Donovaly nebudú chemicky posýpať, vodiči môžu rátať s komplikáciami Aktuality.sk
Dobré fondy EÚ - Starý most v Bratislave
Zelenskyj označil otvorenie nového mosta za
Zelenskyj otvoril na východe Ukrajiny nový most: Považuje to za víťazstvo zdravého rozumu
Záber z pohrebu zavraždených malijských vojakov.
Masaker v africkom Mali: K zavraždeniu 30 vojakov sa prihlásil Islamský štát
Nový predseda Európskej ľudovej strany (EPP) Donald Tusk
Nový predseda Európskej ľudovej strany Donald Tusk: Som pripravený na boj
Bývalý predseda Slobodnej strany Rakúska (FPÖ) Heinz-Christian Strache
Kauza škandalózneho videa, ktoré Stracheho stálo krk: Zadržali tri osoby
Výbuch v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto si vyžiadal ľudské životy.
Sicíliou otriasla explózia v sklade s pyrotechnikou: Zomrela žena majiteľa a 3 zamestnanci
Známa herečka sa nahoty evidentne nebojí ani v pokročilom veku.
Carol z Krok za Krokom a jej 83-ročný muž sexujú ako diví: Nadržaní vďaka tomu, čo si pichajú do zadku
Coutinho sa trafil ozaj excelentne.
Excelentný priamy kop: Znovuzrodený Coutinho trafil ozaj parádne
Patrick Frazee strávi zvyšok svojho života vo väzení.
Foto
Patrick umučil a brutálne zavraždil svoju snúbenicu († 29): Strašné, kto sa tomu peklu prizeral
Princovi uškodilo priateľstvo s kontroverzným Epsteinom († 66).
Svetové médiá reagujú na najnovší krok princa Andrewa: Toto nemá v britskej monarchii obdoby
Kanadský premiér Justin Trudeau
Kanadský premiér Trudeau predstavil novú vládu, došlo v nej k viacerým zmenám
Michal Čajkovský.
Foto
Slováci v KHL o sebe dali vedieť: Čajkovský pozbieral 3 body, Hudáček vychytal víťazstvo