Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.10.2018, 17:28 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Toto je už vojna! Rytmusovi po poslednom statuse od Dary rupli nervy: Čo od nás chceš?!

168 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vandenboss
29.10.2018 17:11 | |
+1 -0
Reagovať
No takto...nečítal som dopodrobna tú ich mediálnu komunikáciu ale v podstate ide o to že za prvé nahrávajú médiám aby si vďaka nim mohli takto zvyšovať sledovanosť,za druhé sorry ale nechápem prečo sa konečne už od seba neodstrihnú.Je jedno či to spraví Dara či on ale viac to rozpitváva asi Dara...ženy toto nemá cenu si stále vracať minulosť či?Ja za seba hovorim že čo sa stalo.stalo sa ideme ďalej.A nie som určite sám no nie?
Darafans
9.10.2018 21:29 | |
+16 -3
Reagovať
Rytmuskovi se to zase trochu popletlo v tom jeho egomozku. Dara tím co napsala, po něm rozhodně nic nechtěla. Jeho reakce je úplně zbytečná a přehnaná. Proste ze sebe zase udělal blbce a Dara se opět zachovala jak se sluší a patří. Tak jako vždy, Dara je proste žena s velkým Ž.
DRDAMDIDAM
9.10.2018 19:57 | |
+12 -1
Reagovať
Prečo jej ten nervorupnutý lezie do profilu? A napísala na neho niečo zlé?
Golda.Silverstein.Cicmanova
9.10.2018 17:17 | |
+6 -2
Reagovať
Raprik Patrik Vrbus Rytmovsky
ro.bo.595
9.10.2018 15:18 | |
+22 -11
Reagovať
Darina shadzuje len samu seba. Ci uz na tom zalezi co Rytmus vymazal ,ci nevymazal . Myslim ,ze posledny status Dary bol neprimerany ,ked napisala : Ja na 8 oktober nikdy nezabudnem a stale si ho budem pripominat . To je ako vyzva ,ked opustis sucasnu priatelku ,ja som tu. Rytmus pise na socialnych sietach o sebe a svojej laske a pokial to jeho fanusikovia kvituju ,je to v poriadku ,no Dara zabrda do tohto jeho noveho vztahu ,co je uplne nefer. Dara je krasna zena a nemala by problem si najst partnera a zabudnut na to co bolo.
kralovna-beatrix
9.10.2018 14:52 | |
+30 -3
Reagovať
inak nikto to tu este nespomenula ale ked Vrbo v 8/2011 ohlasil rozchod so svojou manazerkou po 6 rokoch, tak tiez uz boli vraj od seba niekolko mesiacov a dovody rozchodu boli skoro rovnake ako s Darou a tiez akoze planovali rodinu a tiez sa akoze v dobrom rozchadzali, len sa odsudzili. A 2 mesiace nato uz bola laaaaaaaska NAJVACCAAAAA s darinkou rolincovou. takze chlapec ma svoju vztahovu osnovu a tej sa drzi :DDDD
india521
9.10.2018 14:26 | |
+29 -2
Reagovať
Kapacita mozgu nulová... smutná bilancia dnešných pseudoumelcov vytvorených z mentálne posahanych deviantov pre mentálne pošahanych pseudonovinarov a spodiny ludstva
pavol7
9.10.2018 13:56 | |
+31 -6
Reagovať
..Darinka by sa mala zamysliet aj nad sebou ci sa aj ona nezachovala niekedy kedysi davno k niekomu tak ze sa mu zacala uplne vyhybat a bola rada ked sa jej myslienky na tu osobu vymazali ale pritom ta osoba ju mala velmi rad/a aj ked tam cosi nezzmyselne zaskripalo co fakt nemalo cenu.. ..aj mne to pride prekvapujuce od Rytmusa ktory ludom v poslednom case tlaci mudrosti do hlavy ktore sa naucil od Majka Spirita a cita si tie knihy kde sa pekne pise - k tomu dodam ze on tomu este celkom dobre nechape a nezmenil sa vobec ale sa obycajne pretvaruje ..a len sa mu to paci lebo je to mudre - on to vsak nie je.. Ja by som sa na jeho mieste vyjadril co mi zacalo chybat ze slubenu lasku do konca zivota nedokazal udrzat ? ..srandicky ? ked niekoho lubim alebo som ho/ju lubil tak nerobim veci ako Rytmus ..a ze co od nas chces ?! Ved Dara nechce vobec nic len nepochopila preco si uplne vsetko vymazal - samozrejme tyka sa to aj malej Loly ktora ho brala a mala ho rada - to neboli usmevy len tak pre nic za nic ..Rytmus mudrlant o zivote a vadi mu a lutuje svoju minulost ! RYTMUS TY BY SI ALAGICOVU BEZ DARY ROLINCOVEJ teraz sa pekne posad lebo zblednes svojou zlobou - NIKDY NESTRETOL A NIKDY BY SI NEPOVEDAL ZE SI NASIEL TU PRAVU SKUTOCNU LASKU !!! ..rytmus aby ti to karma podobne nespocitala
pavol7
9.10.2018 14:03 | |
+7 -5
..tak dik niekomu za prvy lajk ;D
gigi5
9.10.2018 14:18 | |
+13 -13
pavol, co je na tom, ze Rytmus vsetko vymazal? Je to predsa jeho vec, co urobi so svojou minulostou. Proste urobil hrubu ciaru za svojou minulostou, a venuje sa iba sucasnosti. Robit okolo toho takyto cirkus uz vyse mesiaca.....Tato obstarozna nula robi vsetko pre to, aby sa na nu nezabudlo. A je jej evidentne jedno akym spôsobom na seba upozornuje.
pavol7
9.10.2018 14:48 | |
+4 -5
..pan Gigi5 mate 60rokov a TY sebe potom ako hovoris ked urazas niekoho do obstaroznych ? ..Dara je moderna zena a podla vsetkeho sa citi plna zdravej energie a PODOBNE TO BUDE AJ UMNA ANI JA SA NIKDY NEVZDAM ;D ..gigi5 a ty si co robil v jej veku uz si zostarol ? ach ano uz si mal v 30tke tlste brucho a ta neopisatelna jedovitost atd atd... proste spravanie sa k niekomu komu slubis svoj zivot a lasku bla bla bla ako Rytmus srandicky jednoducho smutne spravanie :( ..podla vsetkeho logickeho Dara ma tisicky fanusikov ktori ju beru a pre nich robi rozhovori hoci aj do bulvaru ked maju zaujem alebo ona ma cas ..jak ti to este vysvetlim ;D ..pozri mne je jedno co vymazal Rytmus zo svojho zivota a nikde nepisem aby sa do minulosti vracal ale ako mudrlant o zivote nejak prepadol o laske skoda slov........... ;DD
UFOLOG777
9.10.2018 12:50 | |
+31 -5
Reagovať
Co na to? Sama zistila, koho mala pri sebe. Vsetci ju na to upozornovali, ale ona verila ciganovi. Ved karma funguje. A nezastavam si afektovanu Daru. Len by mohol byt viac chapavý.
250918
9.10.2018 12:41 | |
+19 -2
Reagovať
tomu nerozumiem. Rytmajs pozerá každý deň na jej profil a číta si čo tam ona zavesí??? akoby o tom inak vedel??? Tak načo sa s ňou rozchádzal, ked si ju neustále pripomína?mal ju vymazať totálne a hotovo. alebo to robia novinári?
mojnazor
9.10.2018 13:18 | |
+11 -13
Nepozera isto jej profil. Staci mu,ze je den co den na titulkach a nieco mu odkazuje cez bulvar. Trapna baba.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Bödörovci majú väzby aj na ľudí blízkych Mostu–Híd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Kočnerov dom
Zlé správy pre Kočnera do basy: Toto obvineného podnikateľa vôbec nepoteší
Policajt Peter
Sučka Gwen patrí v polícii medzi najväčšie hviezdy: Nezvestných hľadá už aj bez povelu
Fico bol
Slovensko má menšinovú vládu: Na koho hlasoch visí koalícia?!
Dve ropné
Najhoršia ropná kríza za posledné roky: Stojí Irán na pokraji vojny?
Príťažlivý model
Tomáš je nový sexi Mister Slovenska: Dámy, tento fešák je práve voľný!
Most Rialto
Dvaja Česi vystrájali nahí v Benátkach: Za svoje správania zaplatia mastnú pokutu
Hasičov
Veľké ochromenie dopravy v Nemecku: Kvôli búrkam lietali stromy, strechy a odpadky
Edward Snowden
Bývalý spolupracovník amerických tajných služieb prezradil priveľa: USA na neho podali žalobu
Košický župan priniesol dobré správy: Prinesie nám Hongkong 10-tisíc pracovných miest?!
Na satelitnej
Američania zistili presné miesto štartu iránskych dronov: Štartovalo ich viac ako 20
Guggenheimovo
Polícia zatkla už druhého muža kvôli krádeži záchodu za milión: Predmet ale stále nemajú
V izraelských
Netanjahuova politická budúcnosť je neistá: Kto ho porazil v predčasných voľbách?