Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2018, 11:00 | Šport | Cyklistika

Diskusia: Srdcervúce priznanie Petra Sagana po rozchode s manželkou: Strach o syna!

174 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
AlinkaM1411
10.10.2018 09:52 | |
+5 -11
Reagovať
Sagana nemusim,,,nevie sa vyjadrovať a ked má rozhovor pripadá mi ako pribrzdený
vychod.slnka
10.10.2018 09:12 | |
+4 -10
Reagovať
ešteže ti ho vychováva žena a rodina... je naoko dobré báť sa o deti, ale aby neskončili v tých osídlach, ktoré menuješ , je dobré sa mu aj venovať.. už keď vám ho krstil pápež, bolo jasné ako dopadnete..
lynch
10.10.2018 07:18 | |
+9 -18
Reagovať
Čo tým myslel, že tá žena by ho musela poslúchať? Že keď jej rozkáže, aby mu vyfajčila poriadne ftáka, tak mu ho vyfajčí, až ju napne z toho? Alebo keď jej rozkáže, aby mu jazykom dráždila anus, tak to bez reptania spraví? To by sa aj mne páčilo, mať takúto ženskú po mojom boku...
leri33
9.10.2018 23:55 | |
+19 -1
Reagovať
tak ja mu aj jeho byvalej prajem aby si zili svoje zivoty, tak aby boli hlavne oni stastni, ci spolu ci osobitne a hlavne, nech sa vedia rozumne dohodnut na vychove syna...to ako to s nimi je, je ich vec, nie su povinny o tom nikoho informovat, vysvetlovat ani obhajovat...Sagan je mozno taky prostejsi clovek...a mozno je to ovela vacsia prednost...ten to aspon niekam dotiahol...nie ako nasi studovani politici...cele Slovensko do muky
Adolfina666
9.10.2018 22:33 | |
+1 -5
Reagovať
Rozorvalo mi srdce fakt
kika151276
9.10.2018 22:13 | |
+19 -10
Reagovať
ja si myslim, ze sagan ide troska dole kopcom, po tom co sa rozisli s Katarinou. Nech uz medzi nimi bolo cokolvek, ale mali si to poriesit inac ako rozchodom....do duse ani jednemu nevisiet, ale peter sa asi tak troska aj pretvaruje ako sa mu ulavilo tym rozchodom....neviem, ale mne sa nezda dusevne vyrovnany a jeho vysledky to aj dokazuju....asi vsetka smola sa na neho dovalila za posledne mesiace.... tak nech je tak ako tak...vela stastia do zivota!
Adolfina666
9.10.2018 22:33 | |
+17 -17
Dobre že sa zbavil tej nosatej uzernicky
jan.stevek
9.10.2018 21:16 | |
+12 -39
Reagovať
nečudujte sa čo robí je to nevzdelaný chlapec ktorému stúpla sláva do sprostej hlavy a nevie čo má robiť .Rozbil manželstvo v cyklistike tochto roku nedosiahol žiadne víťastvo na pretekoch a jeho kariera padá na dno.Vyhrať pár etáp je slabá utecha na majsra sveta. Hamba.
medovka62
9.10.2018 21:30 | |
+32 -8
zrejme ty si vysokovzdelaný človek...ale zlý, neprajný, závistlivý...ak by si mal rozumný človek vybrať, s kým sa dať do kontaktu, tak berie určite toho nevzdelaného!!
elviska27
9.10.2018 21:33 | |
+24 -4
Ste si až moc istý, že Sagan rozbil manželstvo. Čo ked to bolo inak. A odkiaľ máte, že nedosiahol žiadne víťazstvo tento rok? Paris Roubaix Vám nehovorí nič, klasikársky monument, alebo 3 vyhraté etapy na TDF, dobojované v bolestiach atd.
motomotomoto1
9.10.2018 22:03 | |
+15 -3
ten neni vzdelany ani nahodou, inak by vedel aspon ako sa pise H A N B A. A o tom kto tu ma v skutocnosti sprostu hlavu a este aj slabe nohy :D neni treba dlho premyslat ze? Majster sveta na diskusii- vlastne ani to nie... :D :D
ferko54321
9.10.2018 20:08 | |
+37 -0
Reagovať
Tasko povedat co bolo medzi nim a Katku to vedia marne nadavat na jedneho druheho.Ked vsak vezmem do uvahy co chce pre dieta asik ako kazdy rodic len to najlepsie mu chce dat.Prajem obom stastie ci spolu alebo bez seba a malemu hlavne zdravie bo to je najviac
stastny_otecko
9.10.2018 19:49 | |
+8 -11
Reagovať
Peto by v pohode uzivil aj 10 babeniek
Adolfina666
9.10.2018 22:34 | |
+5 -12
No aaa nech ma ja mu prajem - lepšie ako tu uzernicku na krku
Ferda06
9.10.2018 19:46 | |
+16 -22
Reagovať
Peter, máš to po...é Ak sa nevrátiš späť k svojej rodinke, budeš o..ý a nebudeš už ani športovec, ani manžel a ani otec! Vrátiš sa späť ako bezdomovec spávať pod mosty a scípnuť ako pes? UVAŽUJ, pokiaľ nie je neskoro !
stastny_otecko
9.10.2018 19:50 | |
+6 -18
Ferda06 ty zijes na tejto planete? moze si lapit babeniek kolko chce, narobit deti kolko chce.
zaneta.knizna
9.10.2018 19:54 | |
+5 -14
Veľmi dobré si to vystihol, klikám plus.
Mudr.lantik
9.10.2018 20:33 | |
+9 -3
Pre pana ferdo to je strasne depresivne co pises.....sagan a bezdomovec.....
elviska27
9.10.2018 21:39 | |
+14 -4
Pozrite aj okolo seba, a nielen na Sagana a Saganovcov. Je smutné že sa rozišli, ale dakedy to takto chodí v živote. Aj bežný ludia sa rozchádzajú. Dieta trpí aj vtedy, ked žije s oboma rodičmi, ale vidí rodičov sa hádat a tak.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
Komentár Ľubomíra Jaška: Podvodníci s percentami sa vyšachujú sami Aktuality.sk
Malí fanúšikovia
Foto
Kozák si detskú kulisu na zápase náramne užíval: Musím ich pochváliť, boli tam emócie
Mike Pompeo
Rázne rozhodnutie: USA vyhostí dvoch kubánskych diplomatov
Hráči FC
Barcelona ašpiruje na luxusné prvenstvo: Španielsky majster očakáva miliardový príjem
Francúzsky
Macronova prekvapivá reakcia: Protesty žltých viest boli pre mňa veľmi prospešné
Hráči Slovana sa
Foto
Famózne víťazstvo v Európskej lige: Slovan zničil Besiktas Istanbul
Drony zasiahli
Česká firma po útoku v Saudskej Arábii: Náš motor nebol použitý!
Írsky premiér Leo
Žaloba ekológov neuspela: Súd dal za pravdu írskej vláde
Prezident Jair
Rakúsko potrestalo brazílskeho prezidenta: Obchodnú dohodu EÚ s Južnou Amerikou zablokovali
Recovering Little
Na Filipínach sa po 19 rokoch objavila nebezpečná choroba, diagnostikovali ju malému dievčatku
Denis Vavro
Vavrova premiéra s Laziom nevyšla, Arsenal zdolal Frankfurt rozdielom triedy
V Bolívii ľahli
Kto to zastaví?! V Bolívii len za posledný mesiac zhorelo územie s rozlohou Švajčiarska
Predseda
Juncker prekvapil: Ak budú splnené určité podmienky, nebudeme trvať na írskej poistke