Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 16. 11.
Agnesa
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.10.2018, 16:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Proroctvá Sibyly mátajú ľudí dodnes: Z predpovede konca sveta dostanete zimomriavky

206 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
olavaz
23.10.2018 17:06 | |
+0 -0
Reagovať
Vo svätom písme sa píše,že by to malo byť v zime,deň sviatku nejakého veľkého svätca,ale či je to pravda?
papier412
22.10.2018 15:56 | |
+13 -0
Reagovať
Príde doba, že z tisícky dievčat jedinej panny nebude, pretože ženy panenstvá svoje už pred zasnúbením mužom iným za zlato a víno dajú. tie sú dnes nazývané zlatokopky, čo pre peniaze idú do postele, a stačí keď si len vypije a už nohy rozťahuje.
papier412
22.10.2018 16:03 | |
+5 -1
však sa im hovori zlatokopky, sibila napísala, že pre zlato prídu o panenstvo, pre zlato pre peniaze. Zlatokopky nie sú len mlade ženy ale aj staré dôchodkyne, seniorky. každá žena v každom veku ma veľmi rada peniaze, čím ich ma viac tým lepšie, aj cez postel ku nim príde.
stastny_otecko
22.10.2018 16:43 | |
+5 -1
papier412 dnes uz aj panenstvo zeny predavaju. niektore zinkasuju aj milionik.
stastny_otecko
22.10.2018 16:44 | |
+2 -1
papier412 nejaka zoznamka to zabespeci.
ovca_beeee
22.10.2018 15:30 | |
+1 -8
Reagovať
aj sáám osobne pán kriminálnik LIPŠIC bude vo veľkom návrate ... prednášať spoza mreží ako martýr systému samého seba chyteného v sebe samej osobe a sám osobne z cely 😅 OVCIAM v HÚŠTINE SR s.r.o. ... ako sám pocítil na vlastnej koži -_- ako chutí jeho samotná aplikácia v dokonalej predstave fungovania právneho ŠTÁTU na planéte X v snívaní 1 ch uja z inej planéty hh ... ala PADNI KOMU PADNI a je z TEBA BAMBI high level 😅 ... hh beeeee
TeZo11
22.10.2018 15:06 | |
+8 -0
Reagovať
Vo vašej redakcii asi bola "osobne", lebo tam vám máta statočne:-)))
Lothus
22.10.2018 12:54 | |
+2 -0
Reagovať
Toto je aktualne proroctvo: https://www.youtube.com/watch?v=-5-FWCHJhEY
pravdaa
22.10.2018 08:06 | |
+5 -12
Reagovať
..kúp si stádo svíň a môžeš do nich pchať ten svoj nevymáchaný k...t ty tupec! a strč si do zadku aj toho tvojho kolara
stastny_otecko
22.10.2018 05:38 | |
+4 -24
Reagovať
boris naozaj obdivuhodny clovek drzim mu palce. aj ja by som chcel este splodit zopar deticiek. takze hladam mamicky. asi som moc narocny. chcem aby sa dokazali o seba postarat. o deti sa dokazem bez problemov. vlastne v kanade ak clovek malo zaraba, dostava rodinne pridavky na dieta okolo 600$can mesacne. takze deti vlastne zivi stat. akurat im treba venovat svoj cas. to povazujem za najkrajsie straveny v zivote. mamicky by tiez mohli prispiet urcitym podielom.
scotts
22.10.2018 07:29 | |
+15 -2
preco urcitym podielom? aj mne by sa pacilo, ak by ma zivili celym podielom. a sybila ma pravdu, zeny uz chodia v nohaviciach a chlapi v sukniach. videl som na vlastne oci. farar na pohrebe chodil skutocne v sukni.
stastny_otecko
22.10.2018 05:33 | |
+8 -11
Reagovať
ak by sa moje predpoklady potvrdili a slovaci by sa viacej venovali oplodnovaniu, tak casom obsadia celu eu.
stastny_otecko
22.10.2018 05:31 | |
+10 -9
Reagovať
vyhladal som na google chlapa s max detmi. vedie dzinchis chan odhad 1000 az 2000. jeho potomkovia tvoria 0.5% ludi na svete. kade chodil tade oplodnoval. takze borisko vyhrn si rukavy.
robert_0987
22.10.2018 09:40 | |
+5 -3
Netvoria nič. Rusi ich na poli kulikovom na golovu rozgromili!! To sú iba tvoje vlhké sny:-D
stastny_otecko
22.10.2018 05:31 | |
+3 -10
Reagovať
nech zije boris, nech zije postel. bezpecny, monogamny, heterosexualny sex je silnym stimulatotom imunitneho systemu. uzivajte si dotyky a zvuky, iskry aj lavu a poskytujte to iste. strana 154 miniencyklopedia prirodnej liecby igor bu kovsky. aspon ludia prestanu navstevovat lekara a vszp sa stane znova ziskovou.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Marián Kuffa
Komentár Ľubomíra Jaška: Kuffa dostal po nose v najvyšší čas Aktuality.sk
Švédsky futbalista Marcus Berg (uprostred) sa teší po strelení gólu v kvalifikačnom zápase F-skupiny EURO 2020 Rumunsko
Švédi postúpili na ME, Španieli i Dáni uštedrili súperom debakle
Karel Gott s manželkou Ivanou pred Trenčianskym hradom.
Vdova Ivana Gottová po pohrebe nabrala sily, aby to povedala: Nečakaný list prezidentovi Zemanovi
Road trip
Dvaja mŕtvi po nehode: Auto po šmyku narazilo do stromu
olívijská dočasná prezidentka Jeanine Áňezová (vľavo) s novovymenovanou ministerkou zahraničných vecí Karen Longaricovou
Nové vedenie robí poriadky: Bolívia vyhostí všetkých venezuelských diplomatov
Pápež František
Veľmi odvážne slová! Pápež František sa prvýkrát nahlas zastal homosexuálov
Na snímke argentínsky futbalista Lionel Messi.
V prípravnom dueli Brazília - Argentína padol iba jeden gól, Messi nepremenil pokutový kop
Poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa Roger Stone
Vinný vo všetkých bodoch! Z Trumpovho poradcu Stonea sa vykľul chronický klamár
Ľudský Ken Rodrigo Alves.
Foto
Ďalšia zvrátená operácia ľudského Kena: Falošné tehličky sú preč, nadbytočný tuk presunul inam
Na snímke zo samostatného nájazdu po predĺžení vľavo Marek  Mašlona (Dukla Ingema Michalovce), vpravo Andrej Košarišťan
Východniarske derby rozhodli až nájazdy, Slovan Bratislava zvýšil svoj náskok na čele tabuľky
Pohľad na plamene z explózie vo vojenskom muničnom sklade
V muničnom sklade na Ukrajine došlo k výbuchom: Neprežili dvaja ľudia, štyria sa zranili
Bolívijská dočasná prezidentka Jeanine Áňezová
Dočasná prezidentka Bolívie sa nebabre: Drsný odkaz Moralesovi
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini so sviečkami pred SOŠ techniky a služieb na uctenie si pamiatky obetí
Foto
Štátny smútok sa skončil, Slovensko si uctilo 12 obetí tragickej nehody: Bolestivé zábery