Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 8.
Helena, Elena
17°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.10.2018, 00:05 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Horor neďaleko Bratislavy: Psychopat týždeň znásilňoval susedu v byte, to však nebolo všetko

149 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ivanko42lv
27.10.2018 12:41 | |
+6 -0
Reagovať
Recidivista,násilník,nevypocitatelny sadista dostane za otrasný čin 7 rokov,odsedí si polovicu...welcome in absurdistan
dzsamila1
18.10.2018 21:52 | |
+10 -3
Reagovať
Ona týždeň nikomu nechýbala????
sigu2
18.10.2018 22:23 | |
+5 -2
Pise sa ze partner dotycnej si myslel ze isla k matke na navsevu...a v tej dobe asimobaja mali minusovy krdetit ...
old-dodo
18.10.2018 23:14 | |
+12 -0
Ozaj a kto mal pred 20 rokmi už mobil? Ja som si prvý kúpil v roku 1997 a keď som si ho doniesol na dielňu, tak sa mi všetci rehotali, že načo mi to bude? Vtedy nás vo firme bolo 180 a mobil mal len majiteľ firmy a jeho zástupca.Ani signál Globtel nebol ešte vtedy na dielni.Keď som im prorokoval, že o dákych 5 rokov budú behať s mobilmi malé deti, tak si ťukali po hlavách, že som sa asi zbláznil.
Brblosko1
18.10.2018 20:15 | |
+47 -1
Reagovať
Po prepustení dať ho bývať k tej sudkyni
old-dodo
18.10.2018 22:20 | |
+0 -12
Tak Tebe ešte nedošlo, že sa to stalo pred 20 rokmi a on dostal len 7 rokov? Do do riti nemáš ani kalkulačku, keď si to nevieš zrátať na prstoch?
old-dodo
18.10.2018 23:16 | |
+1 -5
Mínuskári! Rozumiete pojmu-pred dvomi desaťročiami, ako sa píše v článku?
poluciana
18.10.2018 17:54 | |
+25 -2
Reagovať
Už len preto je psychopat lebo ho adoptovali vyznamne cirkevne osobnosti. Ale 7 rokov no ozaj veľa
Americano150
18.10.2018 15:04 | |
+72 -1
Reagovať
Ktosi v staroveku,nejaký filozof povedal,že právo by malo byť jednoduché,aby mu porozumel jednoduchý človek.....A čo máme dnes? Právo plné právnických kľučiek,spory vlečúce sa desaťročia,procesné chyby na základe ktorých sa zločinec dostane na slobodu a potom zdúchne,rôzne sadzby za rovnaký trestný čin, podľa toho ako.....veď viete....,to všetko majú na svedomí Nedotknutelní a nemá to konca kraja.Tretí pilier moci ale poriadne poškodený a zvetralý.Otázku dal opäť ktosi v staroveku:Kto ustráži strážcov.Nestráži ich nikto robia si oni čo chcú a najhoršie je to,že spoločnosť tým trpí. Nikto ich nekontroluje,iba ich svedomie a to mnohí z nich nemajú .Súdny systém treba zreorganizovať,ale impulz majú dať politici a všetci vieme,akých politikov máme..Pomaly niet z čoho vyberať...čert ako diabol sa hovorí....
milanin7777
18.10.2018 12:53 | |
+111 -2
Reagovať
Agresívny psychopat, ktorý vo väzení strávil 24 rokov, poďakoval sudkyni za zhovievavosť, keď ho pred dvomi desaťročiami za šokujúce násilnosti poslala do basy len na sedem rokov. A je to tu! Takúto " zhovievavú " sudkyňu treba POTRESTAŤ za napomáhanie zločincovi. Že nemajú sudcovia ŽIADNU trestnú zodpovednosť za svoje " súdenie", to je výsmech do tvárí všetkým občanom Slovenska! Takéto súdnictvo treba ZMENIŤ a také zhovievavé sudkyne kántriť, ako škodnú v revíre, teda vyzliecť z talára a dať do basy, medzi jej klientov ! Možno by jej to pomohlo v orientácii, kde je sever a koho treba trestať - nie ochraňovať za zločiny, ktoré spáchali. PREČO sudca nenesie žiadnu zodpovednosť za svoje KONANIE a rozhodovanie?!
Infineon1
18.10.2018 12:51 | |
+33 -38
Reagovať
To by si ta neukojena skrata Nicholsovova konecne uzila...
banka32
18.10.2018 12:42 | |
+48 -1
Reagovať
Ta mali 2x o b e s i t na námestí a svätý pokoj
ZOLLINO96
18.10.2018 12:37 | |
+12 -13
Reagovať
jasny liberal
Antisumrak
18.10.2018 18:12 | |
+7 -2
Skor obraz tradickej neokonzervativbej zatuchnutosti- muz ako pan nad poddajnou zenou, ved i rust legalne mozu zmlatit zenu, ked " neposlucha"- teda neni muzovi po voli... Kuffov ideal tento chlapik- pravy muz
SamoSamuel
18.10.2018 12:28 | |
+5 -14
Reagovať
Moja suseda 101 dalmatoncov
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prognóza horúčav
Počasie na v záver leta pritvrdí: Teploty sa vyšplhajú na 34 stupňov Aktuality.sk
(ilustračné foto).
Muž z Nemecka ubodal na železničnej stanici dvoch ľudí: Riešil osobné vzťahy
(ilustračné foto).
V Afganistane nastal výbuch v sobášnej sieni: Predstavitelia rátajú s obeťami
Žilinským
Žilina a Slovan naďalej víťazia: Mladík Bernát najlepším strelcom súťaže
Požiar už zničil
Na španielskom ostrove vypukol nový požiar: Evakuovali luxusný hotel
V nadstavenom
Foto
V šlágri kola sa body delili: VAR zničil nádeje Citizens
Milionára kvôli
Milionára kvôli videu so sexi ženami zavalila kritika: On si z toho nič nerobí, posiela ďalšie zábavné video
Pre pochybenie
Neobvyklý nález medzi banánmi: Pracovník skladu našiel 75 kíl kokaínu
Peter Kleščík
Trenčín otočil zápas v Trnave: O výhre rozhodol nešťastný vlastný gól
Na snímke pohľad
Vplyv globálneho otepľovania na Aljašku: Nezvyčajné prejavy počasia budú pokračovať
29-ročný Karar
Z basy už živý nevyjde: Muž chcel sexovať so svojou susedkou († 21), po odmietnutí nastal masaker
Na snímke
Vrásky na tvárach organizátorov OH: Nebezpečné baktérie vo vode
Po protestoch
V Moskve vyšli ľudia opäť do ulíc: Na viacerých miestach sa konali tiché protesty