Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.10.2018, 13:41 | Šport | Cyklistika

Diskusia: Sagan komunikoval vo Veľkej Británii s fanúšikmi: Neuveríte, čo všetko ich zaujímalo

33 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zaneta.knizna
6.10.2018 10:45 | |
+1 -3
Reagovať
Inak zhodou okolnosti už cca vyše týždňa počúvať od Jana Cinu ako spieva pieseň od Monserat a je úžasný a teraz už je Monserat mŕtva. Tu video: https://www.youtube.com/watch?v=H3AeoyKJXR0
zaneta.knizna
6.10.2018 10:46 | |
+1 -3
Omylom som napísala sem príspevok,patrí pod úmrtie Monserat.
jofo1952
5.10.2018 18:26 | |
+4 -18
Reagovať
šagan bol, je a aj bude len do počtu na TOUR, On jedine pár etáp vie vyhrať, Už sa mu to blíží koniec, Hápeš?
jastarec
6.10.2018 08:53 | |
+4 -1
ty si konec...ale sloní.
rovnodomov1
5.10.2018 17:01 | |
+15 -4
Reagovať
Článok je o tom, čo fanúšikov zaujímalo, nebola tam otázka o jeho súkromí??? Prečo by mal rozprávať o svojom synovi a o budúcnosti s ním ??? Je to jeho súkromie!!! Slovensko zviditeľnil ako športovec, kto má právo riešiť jeho rodinu a súkromné záležitosti???
Callas61
5.10.2018 18:07 | |
+5 -4
Precitaj si to , pochop to a potom komentuj!
Trubadur0001
5.10.2018 17:00 | |
+8 -4
Reagovať
Úspech Peťa na Miláno San Remo by som si ja osobne želal to by bol tretí Saganov monument a to by už zaváňalo cyklistickou nesmrteľnosťou . A potom profil trate v Yorkshire to bude vojna najlepších klasikárov sveta ( že by to vyšlo znova ) už sa neviem dočkať novej sezóny
jofo1952
5.10.2018 18:29 | |
+3 -9
šagan a cyklistická nesmrtelnosť?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????­????????????????????????? a potom FROOME ?????? ten ako???
morskavllnka
5.10.2018 21:58 | |
+5 -0
jofo1952 ako Frome? veď ten ani na MS nešiel :-)) a prečo? vieš?
miruska1971
5.10.2018 22:25 | |
+4 -0
jofo, zas málo otáznikov, nabudúce ešte pridaj :-)
jastarec
6.10.2018 09:06 | |
+3 -2
jofo...nesmrtelný priimitív.....
Callas61
5.10.2018 14:41 | |
+6 -12
Reagovať
Zaujimave, o synovi ani zmienka. Nepridelil mu ziadne miesto v jeho buducnosti. Ide sa venovat mnohym veciam, ale jeho syn tam nie je.
Trubadur0001
5.10.2018 16:32 | |
+12 -4
otázka znela ,,, Aké sú tvoje ambície vo zvyšku tvojej športovej kariéry ? a odpovedal !!! Callas prosím neparazituj na súkromí iných
zaneta.knizna
5.10.2018 16:34 | |
+8 -14
Všetko je mu prednešie čo vynáša - teraz momenátálne kniha. Čo tam po synovi, čo tam po bývalej manželke- pošle peniaze a nech sa matka stará o jeho syna, aj ona nech si niečo kúpi a nech bude ticho. On predsa zarába a dáva peniaze. Ale to nie je otec, len ploditeľ. Otec je s rodinou, v dobrom aj zlom, otec dáva čas rodine, dáva čas pre syna a pre matku, hrá sa, rozpráva, ale hlavne je s nimi. Raz, keď bude starý alebo možno ani nemusí zostarnúť sa môže pozerať na výpis z bankového účtu na internete, ale bude sám ako kôl v plote, syn vyrastie a on mu bude ako cudzí človek z fotiek alebo videozáznamov. Ale peniaze sú prednejšie a hlavne vyžmýkať nemúdrych fanúšikov, nech platia a poriadne veľa.
jofo1952
5.10.2018 18:26 | |
+2 -10
trubadur, Ty si hovorca šagana???????
jofo1952
5.10.2018 18:30 | |
+3 -14
On nemá syna, Aj to mu musel urobiť Cawendish
elviska27
5.10.2018 21:56 | |
+5 -1
Zaujímavé, je najma to, že práve naše média si vybrali z toho rozhovoru,len čo ich zaujalo, ale v rozhovore s fanušikmi spomenul aj syna.
morskavllnka
5.10.2018 22:04 | |
+9 -1
zaneta.knizna ty asi fakt s nimi žiješ, on nie je povinný rozoberať zo súkromia nič..to len tebe jeho súkromie nedá spať prosím ťa pekne už si naštuduj čo slovo súkromie znamená dobre:-) Nik sa ho na súkromie nepýtal a vieš prečo? Lebo pre jeho fanúšikov nech žijú kdekoľvek je jeho súkromie jeho súkromím... Ale na to aby si to pochopila Ti chýba inteligencia a elementárna slušnosť ale čo už s tebou oháňať sa láskou k blížnemu a moralizovať to Ti ide ale máš upratané pred vlastným prahom? Alebo Ti stačí zhrešiť a oľutovať? Kde Ti berieš, že sú preň prednejšie peniaze? Hm? Callas61 nemá povinnosť trúbiť do sveta to ako sa mieni starať o syna a ako s ním bude tráviť čas ty to robíš?? Dávaš vyhlásenia do sveta ako sa staráš ako s budeš starať o svoje deti? On chce pre svoje dieťa v prvom rade súkromie a nie aby ho už v tomto veku každý naháňal a zaujímal sa čo , kde kedy robí a ak Ti to chýba Peter ma na FB stránku napíš mu súkromnú správu ..............
zaneta.knizna
5.10.2018 23:12 | |
+1 -8
Morskavllnka prečo viac riešíš diskutérov ako článok? Prečo vytýkaš diskutérom ich názor, je to ich názor a nie tvoj. Pozri sa na seba čo stváraš ako útočiš na diskutérov, ako kopeš do kresťanstva. Ani ja, ani iný diskutér nie je predmetom témy, ale tebe to nevadí. Píšeš, čo on chce, odkiaľ vieš? Povedal ti to? A, keď máš niečo proti diskutérovi, prečo nenapíšeš do súkromnej správy, ale potrebuješ kopať do diskutérov a predvádzať sa pred fanúšikmi? Máš zo seba dobrý pocit? Uvítam, keď nebudeš v diskusií riešiť, urážať iných diskutérov. Rovnako budem rada, keď nebudeš spomínať môj nick a navážať sa. Dosť bolo. A hlavne ty povedz čo si - kresťanka, ateistka alebo čo?
Trubadur0001
5.10.2018 23:59 | |
+5 -1
Žanetka vodu kážeš víno piješ ( Tak potom aj ty reaguj na článok a neparazituj na rodinnom súkromí iných a po druhé fanúšikovia Sagana majú právo na teba a tvoje komentáre reagovať ( keď sa ich vo svojich príspevkoch snažíš zosmiešňovať priam urážať ,,, kto fandí nebodaj si kúpi dres,knihu Sagana je nemúdry,,, hlúpi fanúšikovia )
morskavllnka
6.10.2018 11:47 | |
+4 -1
zaneta.knizna na rozdiel od teba riešim článok a tebe a Callas61 som len položila otázky nie ja som tu tá ktorá rieši všetko dokola ale vy:) a hlavne riešite súkromie Petra, píšeš, že je to tvoj názor nuž tak trošku pouvažuj :-))A nie nepíšem čo on chce to naopak robíš ty :-) mimochodom do nikoho nekopem to robíš zas ty a ani sa neprevádzam nepotrebujem to, keďže diskusia je verejná a ty si predsa stojíš za svojim názorom neviem prečo by som Ti mala písať súkromné správy od razu ide o tvoje súkromie? Hm už teda vieš čo to slovo znamená? neviem kde som kohokoľvek urazila:-) Moje príspevky sú bez akej koľvek invektívy na rozdiel od tvojich, nenavážam sa do teba zas na rozdiel od teba a ani Ti denno denne nelustrujem profil ako ty mne.-)))) A na záver mala by si vedieť, že na to kto akú vieru alebo nevieru vyznáva sa nemáš právo pýtať jednak je to súkromie, jednak viera sa preukazuje jej praktizovaním a nie vnucovaním keď verím ja musíš aj ty to už s niečim hraničí, ani zamestnávateľ nemá právo sa ťa pýtať na tvoju vieru a už vôbec nie cudzí anonym :-) Takže nie slovu súkromie si opäť neporozumela:-) A ja s Petrom nežijem to len pre upokojenie tvojej duše ale poznám ho aj ako človeka nie len ako športovca a napriek tomu si nedovolím nakoľko rešpektujem jeho súkromie a vážim si jeho postoje i jeho talent a to čo dokázal a ešte dokáže v športe i mimo neho.
zaneta.knizna
6.10.2018 12:45 | |
+1 -4
Morskavlnka napísala si toto: Ale na to aby si to pochopila Ti chýba inteligencia a elementárna slušnosť ale čo už s tebou oháňať sa láskou k blížnemu a moralizovať to Ti ide ale máš upratané pred vlastným prahom? Alebo Ti stačí zhrešiť a oľutovať? /napísať niekomu, že chýba inteligencia je maximálna drzosť a urážka/. Po ďalšie ja som si teba ani nijakého diskutéra nevšímla a nereagovala - začala si vždy ty prvá. Akonáhle niekto na mňa reaguje, zvyknem si kliknúť na jeho profil, profil je vec verejná a budem si klikať zakaždým, aby som vedela s kým diskutujem. Môžem sa každého opýtať na jeho vieru, ja nie som zamestnávateľ, tak ako ty útočiš na moju vieru a vždy podpichneš. Jedno je isté, katolíčka nie si - si buď protestantka alebo jehovistka tí tak útočia na katolíkov, tvoju vieru som chcela vedieť preto, aby som vedela čo si kto si, keď už ty vieš, že ja som katolíčka. Tak povedz rovno, že si jeho známa - potom je normálne, že ho brániš. Máš ho rada ako športovca a známeho a kľudne môžeš rešpektovať jeho názory, je to tvoja vec. Máme právo vyjadriť aj kritiku a nesúhlas voči Peťovi, len fanúšikovia to nevedia pochopiť. To máš ako s hudobnými skupinami, niekto ich obdivuje a niekto ich nemá rád - je to vždy záležitosť vkusu a výberu. Inak mám pocit, že ty stále vidíš chyby len na mne a ja zase vidím chyby na tebe. Nemá to cenu riešiť. Nečuduj sa, ak nebudem na teba vždy reagovať, lebo jednoducho nemá to zmysel a cenu.Ahoj.
morskavllnka
6.10.2018 13:54 | |
+4 -1
Ach jaj zaneta.knizna prepáč ale elementárna slušnosť a inteligencia Ti chýba to nie je urážka ale konštatovanie, no môžem Ti sem dať copy@ tvojich príspevkov kde si urážala kde koho, ja nikde neútočím na tvoju vieru ja konštatujem , že človek ktorý vyznáva určité hodnoty danej viery sa nimi má riadiť a nie vystatovať sa nimi oháňať sa nimi hoď kameňom ak si bez viny si? A na otázky o viere kohokoľvek to je tá základná elementárna slušnosť sa právo pýtať nemáš, a ja svoju vieru nosím v srdci a žijem podľa nej vážim si ju a konám dľa jej prikázaní no rešpektujem vieru každého iného človeka vieš:) Ja som nenapísala, že som jeho známa, poriadne si prečítaj tu vetu. Milujem ľudí ktorí tvrdia pravda je len jedna no je to tá moja a ty nám to tu dokazuješ každý deň:-)máš právo aby sa Ti Peter ako športovec nepáčil to áno, ale nemáš právo rozobrať jeho súkromie na to právo nemáš. Nie ja na tebe chyby nehľadám, ja Ti len píšem to s čím s tebou nesúhlasím a snažím sa ťa niečo naučiť a to je rešpekt voči súkromiu a voči ľuďom , životu , prírode i sebe samému. Inak ja nemám problém s tým , že som len dokonale nedokonala žena , človek , ktorý robí aj chyb vieš lebo to je tá slobodná vôľa, ktorú sme od najvyššieho dostali, no každú chybu sa snažím napraviť a každú jednu si priznám to je ten rozdiel medzi nami :-)ja budem len rada ak nebudeš reagovať.-) takto zvyknú ukončiť diskusiu ľudia ktorým došli relevantné argumenty ale nevadí , je to v poriadku maj nádherný víkend ..............
zaneta.knizna
6.10.2018 14:14 | |
+1 -1
Morskavlnka vyhrala si. Máš vo všetkom pravdu.
lafatadellapalude
5.10.2018 14:36 | |
+13 -5
Reagovať
bože vy dvaja podomnou kšlite nato poupratujte si pred vlastnym prahom ja mam dve vysoke a bike to doziahnem po prvu zatačkujr to jeho volba je v tom dobry nechajte ho...mozno ani ten hozchod s katkou nebola jeho vina
Callas61
5.10.2018 14:43 | |
+7 -4
Podla tvojich vyjadreni by som ti nepriznal ani jednu vysoku skolu.
norja
5.10.2018 14:16 | |
+6 -16
Reagovať
Nemohli by ste dať fotku, kde sa tvári ako mysliaci človek? 😀
jan.stevek
5.10.2018 14:29 | |
+6 -15
Morja nemá čím myslieť tak takú fotku nemôžu dať ve´d má len základnú školu.
jaguar77
5.10.2018 14:34 | |
+13 -3
on nie je nobel , nepotrebuje mysliet , ale pedalovat .
karolina322
5.10.2018 14:37 | |
+15 -2
A co by si si ty vybral,keby si mohol? Mat zakladku a miliony na ucte,ktore si si poctivo zarobil,nikoho si neokradol,nic si nesprivatizoval. Alebo 3 vysoke a zit s hypotekou.
jofo1952
5.10.2018 18:28 | |
+2 -14
Karolinka, Peniaze nie su všetko, Pozri sa aký má šagan Harakter, Hápeš?
kwaker07
5.10.2018 20:18 | |
+9 -0
kukni sa na seba
jastarec
6.10.2018 09:10 | |
+2 -0
Vrchný osiierač jofo a "Harakter".
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ukrajinský historik Vitalij Ohijenko.
Holodomor bol pre Sovietov laboratóriom, v ktorom zistili, že môžu prakticky všetko (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
PRIŠLA O DOMOV: Naďa v čase explózie bola v práci a je rada, že si zachránila život.
Pri tragédii v Prešove vyhasli ľudské životy: Naďu zachránilo, že bola v práci
Na snímke futbalista ŠK Slovan Bratislava Andraž Šporar.
Má Šporar zajačie úmysly? Jeho odpoveď na priamu otázku mnohé naznačuje
Close-up of a Judge's Gavel
Už je známy termín pojednávania so šéfredaktorom časopisu Zem a Vek: Odsúdia ho za hanobenie národa a rasy?
Shooting a gun
Kauza zastreleného starčeka sa vracia na prvostupnňový súd: Oslobodí Gejzu aj tentokrát spod obžaloby?
mama Tatiana
Foto
Svetový vynález Slováka pomohol ťažko chorému Tomáškovi: Vďaka unikátnej klávesnici povedal mame prvé slová
Herec Oldo Hlaváček
Hlaváček po smrti Potokárovej († 27) prehovoril o situácii v divadle: Otvorená kritika
Marek Hamšík.
Návrat pod Vezuv: Hamšík sa v Neapole rozlúči s fanúšikmi!
Štefan Harabin (62)
Štátna volebná komisia potvrdila: Štefan Harabin môže kandidovať
V Texase nastolili nový režim: Odteraz vodičov kontrolujú už aj zvieratá
V Texase nastolili nový režim: Odteraz vodičov kontrolujú už aj zvieratá
Najsmutnejší údel: Hasiči z bytovky vynášajú mŕtve telá.
Šéf prešovských hasičov Goliaš to povedal na rovinu: Pri prestavbe domu porušili predpisy!
Petra Vlhová.
Vlhová doplatila na vynechanie pretekov: Vo Svetovom pohári ju predbehla Ledecká
Vzdeláva sa: Karin sa rozhodla pomáhať ľuďom v ich smútku.
Karin Majtánová pomáha druhým prekonávať žiaľ zo smrti blízkeho: Smútková terapia mi zmenila život