Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.10.2018, 11:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Viera bola plná života, v žilinskej nemocnici sa jej obrátil život naruby: Padla z operačného stola a ochrnula!

33 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
rovnodomov1
5.10.2018 17:17 | |
+18 -1
Reagovať
Keď v nemocnici nezaplatíš, tak na to doplatíš. Zdravotníctvo je veľký biznis. Všetci pracujúci odvádzajú do zdravotných poisťovní nemalé peniaze, ale zdravotníctvo je stále v úbohom stave. Postavila sa za posledných 30 rokov nejaká nemocnica ??? Ale megabudov poisťovní je plné Slovensko !!! A štát chce prispieť hygienickými balíčkami ??? Výsmech !!! Sulík potrebuje zvýšiť plat poslancov, tak mu dajte tie hygienické balíčky.
doM693
5.10.2018 19:52
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
20.10.2018 22:27 | |
+1 -0
Vystihla si hlavny problem. Kedy uz konečne fico omedzi zisky poistovniam? Nikdy. Oni maju zisky ale platia za liecbu menej nez su naklady v nemocniciach. Jeden velky bordel. Zilinska nemocnica ma nove vedenie, ktore je naozaj schopne a robi zmeny. Vysledky pridu postupne.
rykman
5.10.2018 16:51 | |
+11 -0
Reagovať
bohuzial taketo veci sa deju v nasich nemocniciach castejsie ako by sa zdalo pani spadla na operacnej sale takze nemozu tvrdit ze si to sposobila sama alebo je to jej vina co v takychto pripadoch bezne robia teraz samozrejme rodine odkakuzuju vselijake frazy o lutosti a atd ale kto ide prevziat finacne odskodnenie to su ticho celokm logicky natahuju cas a ked sa ho bude rodina domahat odkazu ju na sud ktory bude trvat roky a medzi tym moze prist exitus a o to ide potom uz nebude poskodeneho bohuzial rodine nepomoze ani urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou ten je na dve veci na houbi a na nic pretoze ten len kontroluje co popisu lekari do papierov a nie skutkovy stav veci!
brno.m
6.10.2018 04:38 | |
+5 -0
Dobrého odborníka z chirurgie Žiline vyštvali a teraz tam ostali len ty klobáskový.Nech si spytujú svedomie čo pošpinili odborníka.V nemocnici v ktorej teraz pracuje je uznávaný,bol a je to odborník.
666444
5.10.2018 14:06
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
staramama45
5.10.2018 13:40 | |
+23 -6
Reagovať
To budu ty Ukrajinsky dovezeny lekari, lacna a dostupna pracovna sila, bohaci ako Fico pojdu do Rakuska.
ann.ka
6.10.2018 10:33 | |
+1 -3
A Kiska do Česka. Ten sa tiež vykašľal na našich doktorov. Prečo ti príde na um len Fico, keď to robí aj opačná strana?
revilo2000
5.10.2018 13:05 | |
+29 -8
Reagovať
Vy presstitúti z Nového Času.... tlačíte do nás "pravdivé a na 100% overené" informácie o Kočnerovi v jednom článku za druhým!!! ...prečo, ale nedovolíte diskusiu k Týmto článkom??? ...čoho sa bojíte vy neoliberáli??? 💩🚾👅
sam42
5.10.2018 12:58 | |
+29 -5
Reagovať
tak to moja priatelka dopadla este dobre.Tej pri operacii popapalili nejakym roztokom cele stehno dodnes tam ma jasvy a flaky ale v nemocnici tvrdili ze to ma alergiu na leukoplast.ked bola za chirurgom tak jej este vynadal ze sa stazuje.
magivkocke
5.10.2018 12:49 | |
+22 -14
Reagovať
Ešte stále vám nedošlo v čom spočíva EGO tejto slobodnej demagógie ? Skorumpovaní felčiari a ostatní prostitúti, pre ktorých ste utvorili koridor, sa nám títo lapidusi a ostatní prostitúti iba smejú do očí. A všetko iba pre utvorený koridor a hulákanie pre čErNoKňAžNíKa ....... !!!!!!!
mudra.zena
5.10.2018 12:37 | |
+45 -20
Reagovať
vazeni a to neviete ze ked idete na operaciu musite dat pred tym obalku aby vsetko dopadlo ok..... do buducna aby ste vedeli....
revilo2000
5.10.2018 13:06 | |
+15 -9
mudra.zena - hovoríš za seba?
ann.ka
6.10.2018 10:34 | |
+3 -0
Nuž, stalo ,sa to aj primárkinej dcére a tá iste obálku nemusela dať.
1NEZABUDKA62
8.10.2018 11:33 | |
+4 -1
ja som bola na operácii 4x,pokaždé bez obálky a hlavne vždy spokojná
mi.ka22
5.10.2018 12:28 | |
+29 -4
Reagovať
Dpc ju poznám to není možné do kelu to mi je ľúto 😥😥😥😥
Javr
5.10.2018 12:18 | |
+66 -5
Reagovať
Myslím, že dnes sa nikto nechce dostať do nemocnice. Ani kvôli tzv. hygienickému balíčku:) Výsmech pracujúcim!
ann.ka
6.10.2018 10:36 | |
+1 -4
Keď ste ho nemali, myslím ten balíček, tak ste všetko doradu kritizovali. Teraz ho máte a kritizujete aj tak. Tak isto vám vyhovie iba Kiska, keď bude vládnuť, ten všetko zariadi, ale pre svojich, ako aj s tým lietadlom, čo nalietal sám.
ann.ka
6.10.2018 10:37 | |
+0 -1
do radu
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
ONLINE: Po tragickej nehode pri Nitre hlásia 12 mŕtvych Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Alena Zsuzsová
Odklepnuté! Senát Špecializovaného súdu rozhodol o Alene Zsuzsovej a spol.
Zraneným osobám
Čierny deň: Ministri vyjadrujú ľútosť nad nešťastím, Lubyová pôjde aj za spolužiakmi obetí
Premiér Peter
Premiér Pellegrini zvažuje pre tragickú nehodu pri Nitre štátny smútok
Stane sa Arsene
Je rozhodnuté: Padla definitíva Wengerovho nového pôsobiska
Keď Max hodil
Foto
Pred 9 rokmi hodil do mora fľašu s odkazom: Z odpovede, ktorá mu teraz prišla, sa nevie spamätať
Ján Mečiar (48),
Jojkár Mečiar na maratóne v Aténach: Moderátor sa prekonal
Ministerka vnútra
Cesta smrti si vzala ďalších 12 životov: Ministerka Saková povedala vetu, ktorej sa všetci obávali
Bernardo Silva
Za jeden príspevok pokuta 50-tisíc libier, Silva sa bráni: Bol to len žart!
Na snímke
Aktualizované
Smrť na koľajniciach: Z Bratislavy nejazdia vlaky do Komárna, nehoda ovplyvnila aj MHD v hlavnom meste
Autobus sa
Na mieste nešťastia zasahovali aj vrtuľníky: Leteckí záchranári ratovali chlapca (15) s vážnymi zraneniami a muža (61)
Zidane sa
Foto
Črtá sa megaprestup leta: Real Madrid pripravuje 400 miliónov eur na jediného hráča
Diabetom trpí 380-tisíc pacientov: Ako rozpoznať cukrovku u dieťaťa?