Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
6°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.10.2018, 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladá kráska nemôže mať sex: To, čo pri ňom zažíva, má od pôžitku ďaleko

36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bbrblo
13.10.2018 10:09 | |
+8 -1
Reagovať
Snúbenec to vyhral,ma priateľku a musí si lestit bambus.
xavier.deschamps
12.10.2018 14:59 | |
+6 -3
Reagovať
Don't worry darling. Aj niektori gayovia sa potrebuju ozenit:)
Jedon
12.10.2018 11:17 | |
+5 -1
Reagovať
nevadí,môže začať chľastať
harmy100
12.10.2018 07:42 | |
+4 -1
Reagovať
Treba si dat poharik dobreho vinka a uvolnit svaly...
moonday36
12.10.2018 00:50 | |
+37 -9
Reagovať
Neviem, asi uz som stara a pozeram na to inak, ale vztah, kde nefunguju postelove "hratky" stoji za houby...ked prestanu partneri spolu spavat, je to zaciatok konca...ako ale nazvat vztah, kde to nefunguje od zaciatku? Koma?
mam.pravdu
11.10.2018 22:56 | |
+36 -5
Reagovať
jak ze nemozu mat sex??? ved sex nie je iba bohapuste pichanie a hoblovanie. ta nech si cmulaju organy... nic lepsie ako poriadne vyzuzlany klitak.
U.S.Army.GoGoGo
11.10.2018 22:58 | |
+7 -17
a co bude mat z cumlania ked si n..e..z..a..y..e..b..e? a na p..i..c..i..s..k..u sa jej budu robit pavuciny?
U.S.Army.GoGoGo
11.10.2018 22:55 | |
+6 -10
Reagovať
chuda dievca teraz namiesto sexu musi robit chlapom fajku alebo henddžob a z najprijemnejsej cinnosti je len robota a strata casu. ja keby som bol na jej mieste tak si za to aspon necham platit...
SVKmike
11.10.2018 22:41 | |
+24 -5
Reagovať
A pre taketo pripady stvoril panbozko anal, oral, handjob, footjob :)
jaguar77
11.10.2018 22:43 | |
+21 -5
A zabudol si na zasuvku na 380 volt .
pavol.kumpan
11.10.2018 22:28 | |
+28 -7
Reagovať
Ja len toľko, prajem VICTORII nech je šťastná, nech im láska vydrží. Veď láska a kvalitný vzťah nie sú len o se.xe. O to viac sa môžu maznať a túliť, hľadať, objavovať...
mam.pravdu
11.10.2018 22:59 | |
+20 -3
.. az nakoniec najdu u viktorii druhu dierku a bude po probleme. a farmapriemysel zaznamena stratu z nizsieho predaja antidepresiv...
abvydavatelstvi
11.10.2018 22:14 | |
+32 -3
Reagovať
Oral muze delat ...a nemusi to tak prozivat a sebelitovat se .... Sebelitost, deprese a nejake uzkosti nikomu ke stesti nepomuzou ....Zivot se musi brat po te pozitivni strance a s humorem ....jinak si ho sami zneprijemnujete ..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Dobroslav Trnka
Komentár Ľubomíra Jaška: Dobroslav dobro neslávi, strápňuje sa Aktuality.sk
Novinárka zomrela
Pred dvoma rokmi zavraždili na Malte investigatívnu novinárku: Dráma priamo pri jej pamätníku
Za generálneho
Interpol má staronového generálneho tajomníka: Kam zmizol jeho predchodca?
SDF pre tureckú
V Sýrii pozastavili všetky operácie proti Islamskému štátu: Môže za to turecká ofenzíva?
Brexit with UK
Dohoda o odchode Británie z EÚ opäť neprešla: Výsledok ale označili za nečakane pozitívny
(ilustračné foto).
Dvojnásobný vrah utiekol do Prahy so zmenenou identitou: Tvrdý zásah polície
Americká vesmírna
NASA pošle na Mesiac ďalších ľudí: Nové skafandre im majú umožniť túto jednu vec
Európsky orgán
Európsky orgán práce sa stal realitou: Veľavravné slová Pellegriniho na slávnostnom otvorení
Banská Bystrica
Zápas ako na hojdačke: Barani sa s Ligou majstrov rozlúčili tesnou prehrou
Americký
Trump opäť šokoval: Turkom a Kurdom odporučil, aby sa hrali s pieskom
Russian railway
V zakázanej zóne na severe Ruska vysadili z vlaku troch amerických diplomatov: USA reaguje
Hadžjar
Marocký kráľ omilostil novinárku odsúdenú za nelegálnu interrupciu a mimomanželský sex
Posledná fotka
Mrazivé detaily Gottovho († 80) boja s rakovinou: Jeho lekárka prezradila úplne všetko