Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 16. 7.
Drahomír
23°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.10.2018, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Predavačka skritizovala na Facebooku slovenské zákazníčky: Ľudia na nej nenechali ani nitku suchú

344 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zuj-muj-chuj
1.11.2018 10:33 | |
+5 -0
Reagovať
Tá predavačka mala, teda vlastne - má pravdu! Ja tiež, kým som si neskúsil tento job, som mal o fungovaní obchodu ako takého rôzne priam bizarné predstavy, asi ako Hurvínek o válke. :) Ako som sa zamestnal sám ako predavač, hneď som všetko videl v inom svetle. Týmto nechcem povedať, že nech si to ide každý skúsiť! Nie... Stačí sa len odosobniť, dať bokom svoje vlastné ego a pozrieť sa na to aj očami toho druhého. Moja Babi mi vždy vravievala: Ak sa chceš o niekom v niečom vyjadriť, vždy sa na to díval aspoň štyrmi očami. Žiaľ, egoizmus v dnešnej dobe je na vzostupe, každý vidí len seba, a potom sa čuduje, že v opačnom garde nevidí zas jeho nikto. Pritom byť chápavým k druhým, a rešpektovať druhých, je aj v našom záujme, pre naše vlastné dobro...
laura.st
31.10.2018 17:34 | |
+7 -0
Reagovať
Chýba nám slušnosť a úcta k ľudom a ich práci , pokial viem ,že nestihnem nakúpiť do záverečnej ,tak tam nejdem ,nepôjdem si topánky a oblečenie kupovať a skúšať 15-20 minút pred zatvorením ,ved mi je to jasné ,že nestíham ,iné je ísť zaplatiť odloženú a vybratú vec a odísť z obchodu za 1-2 minúty. Všetci by si mali uvedomiť ,že sa to týka každej predajne, pošty, a nechodiť tam pred záverečnou ,lebo firmy a podnikatelia nikomu 15 minút ani pred ani po prac. dobe neplatia . Trpezlivosť dôjde skor-neskor každému, odpozorujeme si chovanie zakázníkov a podľa toho sa aj chováme, nebudem plytvať energiou na človeka,ktorého už poznám a viem ,že nič nekúpi, že na všetkom hľadá chybu a tržba žiadna :)
pokecajuska
9.10.2018 08:35 | |
+15 -0
Reagovať
Celý život som pracovala.ako zdravotná sestra stávalo sa často,že už som bola oblečená v civile počitač vypnutý a ja na odchode vždy niekto dobehol s vyplazeným jazykom,chcel len zdravotnú kartu,alebo potreboval recept,prípadne dôležité výsledky,pretože si robil predoperačné vyšetrenie nikdy som sa netvárila naštvano bola som vždy ochotná,empatická.....do obchodu nechodím pred zatvorením tak neviem sa vyjadriť Trošku tolerancie s každej strany.....ľudia buďme ľuďmi
roland46
4.10.2018 12:15 | |
+12 -25
Reagovať
Tyča, prečo sa odbavuje na zákazníkoch, zákazníčkach? Len ona je jediná s takým problémom na svete? Tak nech si nájde iné zamestnanie, tyča! Ale veď je to ženská, ktorá asi nevie čo so sebou. Nech sa sťažuje u zamestnávatela.
Kindig
4.10.2018 17:49 | |
+13 -3
Kokos ktorý sa odbavuje na predavackach nie je jediná na svete a to sa netýka len predavaciek.Kokos ktorý sa ľúbi spacirovat po nak.centrach a nevie čo od samoľúbosti že je kokos.Precitaj si ten článok niekoľko krát za sebou a pochopíš že si naozaj kokos.
zuj-muj-chuj
1.11.2018 10:35 | |
+0 -0
Tých 46 v nicku je výška tvojho EQ a IQ? Asi...
1admiralka
4.10.2018 11:45 | |
+18 -30
Reagovať
Citujem,,..... a tie predavačky musia preto ťahať nadčas, za ktorý im nikto nezaplatí? " Nemusia ..môžu odísť...ako ste majiteľov naučili tak ich aj máte.Že si zákazník neváži predavačky ?Nuž teda začnite sa usmievať ,byť ústretové ,milé,ochotné ..lenže nie vy ste neochtné,drzé ..lebo vás zle platia ,robíte nadčasy..ale ja ako zákazník čo s tým mám spoločné???
zuj-muj-chuj
1.11.2018 10:40 | |
+2 -0
Necituj a radšej používaj vlastný rozum, ak teda nejakým ovšem disponuješ. Vieš, tu platí, aký požičaj, taký vráť! A ja už tento job robím pár rokov, tak sa nečudujem vôbec. Lebo, čo niektorí jedinci dokážu v obchode, tak to je mnoho ráz na pakáreň! To nie je o zlom plate, zlý plat je len výhovorka pre takých, čo je o nich aj tá známa pesnička Jáá jáá, jenom jáááá! A usmievať sa na silu, tak to je to parketa tak možno pre nejaké vytreté preafektované babenky, čo si ešte len málo prešli toho v živote. Nebudem z ďaleka sám, že z takých syntetických úsmevov mi je proste na grc...
Hotentot289
4.10.2018 09:38 | |
+68 -9
Reagovať
typický slovenský národ, zákerný a podrazácky, p. Maroš, chcela by som vidieť ako vy a vám podobný pracujete bez odmeny alebo nezaplatení nadčasov a nakoniec, ktorá matka ide nakupovať o 22:00 do potravín, keď sa má venovať v tej dobe deťom, áno stane sa, že niečo zabudne, ale nepromenáduje sa po obchode, vezme rýchlo čo treba, veď aj predavačka je len človek a nie robot, väčšina ste ako poslanec Sulík, aj on potrebuje teplé rožky na raňajky, tak otroci nekecať a makať, to je tiež jedno z hesiel slovenského národa, skúste si len raz predávať v obchode 12 hodím denne
TestBugatti
4.10.2018 04:50 | |
+51 -7
Reagovať
Keď je obchod otvorený do 18-tej, tak prídem narýchlo tak o 17:45, nakupujem svižne a maximálne tak 5 minut....a to už šikovné predavačky maju podlahu davno čistučkú...:)))
benynka
4.10.2018 00:21 | |
+72 -5
Reagovať
pravdupovediac nejdem pár minút pred záverečnou do obchodu ktorého služby nutne nepotrebujem...zdá sa mi to nevhodné, iná vec je v obchode s potravinami, aj keď tiež si myslím že ľudia majú doma zásoby
zaneta.knizna
3.10.2018 23:18 | |
+22 -35
Reagovať
Prečo nekritizovala aj mužov zákazníkov? V tom obchode nakupujú len ženy a mužom je vstup zakázaný? Nerozumiem.
zuj-muj-chuj
1.11.2018 10:42 | |
+0 -0
Ty už radšej sklapni...
xyz1950
3.10.2018 22:28 | |
+24 -94
Reagovať
vsak ked sa jej nelubi praca nech da vypoved a nech ide robit nieco ine, nikto ju tam predsa nedrzi, tam su dvere mozes ist, na tvoje miesto caka dalsi kopce ludi. a ked je otvaracia doba do 21:00 tak je do 21:00, potrebuje utriet podlahu, tak nech si rano privstane nabehne do obchodu a potom otvori, aj tak ich otvaraju o 09:00 takze co ma co vylehovat do 08:00?
Kindig
3.10.2018 23:30 | |
+70 -5
No ďalší génius ale jej pracovná doba je tiež len do 21hod. Ty pracuješ zadarmo ak áno zamestnam ta. Preto je na kazdom druhom obchode oznam že hľadáme predavačku a keď dá výpoveď tak len s dvojmesačnou výpoveďou lebo je kopec ľudí na úradoch čo pracovať nechcú
Hotentot289
4.10.2018 09:41 | |
+27 -6
a čo keby si to robil TY, šikovník slovenský, tiež nemusíš vylihovať , ale choď vytierať podlahy do obchodov a potom mel pántom, nič o tejto práci nevieš, len kritizovať
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
More
Kde v EÚ je kvalitná voda na kúpanie v mori? Eurostat zverejnil rebríček Aktuality.sk
Elizabeth Hurley
Foto
Elizabeth Hurley ukázala svoje prsia v plnej paráde: Šteklivá fotka hore bez
Novozvolená
Foto
Dobrý výsledok pre Európu, skvelý pre Nemecko: Osobnosti reagujú na novú šéfku Európskej komisie
Float Plane
V Kanade sa zrútil hydroplán so 7 ľuďmi na palube: Tragická bilancia
Hráč Sharks Joe
Viaceré hviezdy a legendy v NHL stále bez zmlúv: Na kontrakt čaká aj Daňo
Londýnsky
V Londýne mal vyrásť nový mrakodrap: Starosta výstavbu zakázal
Dieťa pohrýzol
Nevídaná rodinná tragédia! Husky napadol novorodenca: Dieťatko († 3 týž.) prehralo boj o život
Kittel
Veľký rival poriadne prekvapil: Nečakané slová na adresu Petra Sagana
Zákazníčka sa
Žena sa pokúsila zaplatiť hračkárskymi kreditkami: Skolabujete, keď uvidíte jej telefón!
Ursula von der
Je to definitívne: Ursula von der Leyenová sa stane prvou ženou na čele Európskej komisie
Gabrielle si
Foto
Diváci si mysleli, že je to súčasť programu: Krásna cirkusová akrobatka sa zrútila z 11 metrov!
Poznáte hity
Kvíz
Kvíz len pre skutočných fanúšikov: Otestujte sa, ako dobre poznáte TOP hity kapely IMT Smile
Andrej Danko
Danko sa zúčastní na pochode Hrdí za rodinu: Rázne vyjadrenie o adopcii detí homosexuálmi