Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 14. 11.
Irma
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.09.2018, 11:05 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Spevák Gott píše svoje pamäti: Dramatické momenty z druhej svetovej vojny

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
abvydavatelstvi
28.9.2018 11:34 | |
+8 -10
Reagovať
KAZDY PISE PAMETI A NIKDO TONECTE .... nejvetsi bonus byl, kdyz napsal pameti Paroubek ...vydavatel mel velke oci, zaplatil milion korun .. a knihy se neprodavaly ....nechtel je nikdo ani v levnych knihach ...a nakonec je nikdo nechtel ani zadarmo ... PROC BY LIDE MELI CIST NECI CIZI PAMETI, KDYZ MA KAZDY DOST SVYCH PAMETI A ZAZITKU ....A PROC LIDE MAJI POTREBU PSAT PAMETI, PROTOZE NEMAJI CISTE SVEDOMI A POTREBUJI TO ZE SEBE DOSTAT ...
tabatas
28.9.2018 11:48 | |
+7 -11
preco by nemali pisat, ja som niekedy davno precitala pamate fr.herca Jean Marais "HISTOIR DE MA VIE",a to vo francuzstine z roku 1975,a ver,ze bolo co citat,dodnes si ju chranim ako oko v hlave, ma hodnotu, a casom bude mat este ovela vacsiu
bbrblo
28.9.2018 16:21 | |
+4 -1
Pekná rozprávka,to už je u Teba štandard.
teplejhnis
28.9.2018 11:18 | |
+5 -4
Reagovať
a ja že za vojny zašpíval okupantovi do mikrofónu
norja
28.9.2018 11:10 | |
+10 -2
Reagovať
už som myslela, že pamäti nebudú😉
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Polícia začala pre nehodu autobusu trestné stíhanie.
Starosta zverejnil mená obetí nehody autobusu pri Nitre Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Gerben Thijssen je po nehode na jednotke intenzívnej starostlivosti v stabilizovanom stave.
Strach o talentovaného cyklistu: Jeho stav je po hrozivej nehode veľmi vážny!
Peter Pellegrini prichádza na mimoriadne zasadnutie vlády.
Vláda rozhodla: Slovensko si uctí obete nehody autobusu pri Nitre štátnym smútkom
Takto totálne zdemolovány autobus vytiahli z priekopy.
Nehoda pri Nitre má mimoriadne tragické následky: Zverejnili mená obetí autobusu smrti
V pásme Gazy neustále eskaluje napätie.
Ignorujú prímerie: Militanti v pásme Gazy vypálili na Izrael najmenej päť rakiet
futbal
Foto
Pred dvoma rokmi bol neznámym bažantom, teraz sa derie do základu: Stopérom Valjent alebo Vavro?
Dopravné obmedzenia a zrážky medzi políciou a študentmi pokračovali.
Demonštranti už štvrtý deň paralyzujú život v Hongkongu: Úrady uzavreli školy
Luxusné auto, na ktorom jazdila aj Danglova žena, zhorelo.
Exkluzívne
Dangl po dlhom mlčaní prehovoril, prečo mu podpálili luxusné auto: Chceli zakryť stopy
Najvtipnejšie nedorozumenia: TOP 9 príbehov, kedy Česi nechápali, o čom tí Slováci točia
Miesto tragédie.
Zlatomoravská cesta zostáva uzavretá: Polícia začala trestné stíhanie
Na snímke slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá predstavila svoju knižku s názvom Tenis je môj život.
Foto
Oficiálny kanál zmapoval kariéru Dominiky Cibulkovej: Krásne video na rozlúčku
Oficiálna fotka kráľovskej rodiny z krstu Archieho, syna Harryho a Meghan.
Meghan a Harry porušia dlhoročnú tradíciu: Na Vianoce s kráľovskou rodinou byť nechcú!
Polícia v Hong Kongu použila nešetrné prostriedky: Krutý zásah polície voči tehotnej žene
Polícia v Hong Kongu použila nešetrné prostriedky: Krutý zásah polície voči tehotnej žene