Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.09.2018, 11:15 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Vulgárna ženská z BMD tento raz ukázala viac, než chlpatý rozkrok: Boris Kollár neodolal!

190 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
andydul
4.11.2018 15:36 | |
+4 -2
Reagovať
Ja sa teda Alex verejne zastanem. Niekoho udivuje, v akom outfite sa tam ukázala? Nič v zlom, ale ja som si pozrel fotografie outfitov, ktoré tam prezentovali modelky a musím povedať, že v takom voľačom by sa asi žiadna normálna žena na verejnosti neukázala. Celé BMD je len úbohá akcia pre snobov a Alex tam prišla vyjadriť svoj názor - a podarilo sa. Všetkých pobúrila svojím chlpatým telom a outfitom! No mňa rozhodne nie. Dokonca je to aj vulgárne? Pubické ochlpenie že je vulgárne? Tak to tu máme na svete miliardy vulgárnych ľudí. Alebo jeho ukazovanie na verejnosti? A ak sa odstráni z patričných miest, tie miesta sa už na verejnosti ukazovať môžu a nie je to vulgárne? Celá táto xenofóbna spoločnosť je podľa mňa chorá. A riadne. Rád by som videl Alex oblečenú vo vkusných šatách, má totiž pekne tvarované dlhé štíhle nohy a peknú postavu, doslova modelkovskú. To by asi utíchli pobúrené reakcie a možno by ani nikomu nevadilo, že má chlpaté nohy, podpazušie a rozkrok. Mne to rozhodne nevadí, ako to nevadilo naším otcom a dedom na svojich manželkách. Alex sa mi páči aj ako žena, aj ako osobnosť, ktorou rozhodne je.
Qazqaz
31.10.2018 19:01 | |
+7 -14
Reagovať
Slovak nie je prislusnik naroda..je to nadavka😂..TO CO ROBI..JE PERFORMANCE...RECESIA..VYJADRENIE NAZORU..BUD NIEKTO S TYM SUHLASI ALEBO NIE..rozhodne to nie je na nadavky osocovanie nenavist xenofobiu..ako tu nejaka obmedzena chudera mota zidov do toho...iq hovna!!..a ako to tu predvadzate..Komu sa to nepaci nech sa na to nepozera..
Qazqaz
31.10.2018 18:54 | |
+7 -15
Reagovať
Fajna je stihla..lizol by som ju aj pekne zozadu oprel...Slovaci je...ti..strcte si svoje ubohe slovenske nazory do slovenskej osratej riti...Slovaci hlupaci😂😂😂
tomthanks
31.10.2018 19:05 | |
+15 -2
A ty si tupý ko kot ! Píš po rumunsky a nepoužívaj náš jazyk, ani reč ty De Ment!
Weisseengel
27.9.2018 22:39 | |
+31 -6
Reagovať
Pan kollar nehanbite SA..!!!!!???????????????????????????????????????????????????--je mi z vas aj vasich dcer zle----
Qazqaz
31.10.2018 18:56 | |
+2 -14
Z teba je zle..ty tupelo slovenske...
tomthanks
31.10.2018 19:07 | |
+9 -3
Qazqaz je riadne tupý ko Kot ! 🎃
Qazqaz
31.10.2018 19:32 | |
+2 -9
Tupy ko..t je tvoj otec..a tupa pi..a..je tvoja,stetka mater
Qazqaz
31.10.2018 19:35 | |
+2 -11
Vase odpovede su menej ako vasa osrata rit..slovaci tupaci😂😂
tomthanks
31.10.2018 21:11 | |
+7 -1
Zdochny ty žeb rák ! By si sral magi v kockách, len ťa volakde stretnúť ty hnoj špinavý. Radšej zostaň tam v riti v Anglicku a na Slovensko ani nechoď, lebo ťa niekto prejde s tatrovkou. 🎃
15miro01
27.9.2018 15:05 | |
+38 -0
Reagovať
Na Slovensku každa čo ukaže dierku alebo bradavku je celebrita..potom aj ta slovenska "kultura" tak vyzera...
250918
27.9.2018 11:08 | |
+34 -1
Reagovať
tá ženská okrem chlpov nemá nič. Ani cici, ani rici....ale chlpy má výstavné.
mirandus
27.9.2018 10:14 | |
+52 -2
Reagovať
mne by otec skôr oči zakryl, aby som ju nevidela a tento sa s ňou aj s dcérami odfotí...milujúci otecko, vidno, že ich nevychováva, len zoberie sem tam vyvetrať
Golda.Silverstein.Cicmanova
27.9.2018 10:27 | |
+20 -1
to bol vychovny pocin, aby dcery vedeli, co ich caka, ked zacne puberta
mirandus
27.9.2018 10:42 | |
+9 -0
tie dve nevyzerajú, že by potrebovali takúto prednášku :) už na to prišli hádam aj samé...inak zaujímavá teória, že otecko zoženie pre dcéry názorné ukážky :D
bobor5
27.9.2018 10:56 | |
+2 -4
mirandus, čo iné ako máš ty by si mohla vidieť?
mirandus
27.9.2018 11:20 | |
+2 -0
len som reagovala na Goldu a niečo mi napadlo, to je všetko
ibapravda3
27.9.2018 10:03 | |
+29 -2
Reagovať
Ide zima tak si nechala riadnu baranicu. Inteligenciu ukazovať nemôže lebo rozum nemá.
Weisseengel
27.9.2018 09:28 | |
+36 -0
Reagovať
tu nejde o recesiu ci zabavnu sou...!!--toto je len jeden hnusny VULGARIZMUS--!!!!aj jej to povedzte aku mame o nej menku......
Weisseengel
27.9.2018 09:27 | |
+24 -3
Reagovať
A este nieco mily slovaci..!!!!--toto cudo by som sa stavila ze nie je slovenka--ale jedno rozdrapacne zidovca zijuce na slovensku----co nerobi --ukazuje nehanebne svoj rozkrok ako bachnuta na hlavu --a smeje sa z vas.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!---co vsetko si u slovakov möze dovolit..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!---
Golda.Silverstein.Cicmanova
27.9.2018 10:28 | |
+5 -13
ja som tiez Zidovka a zarastam podobne ... a co vy Slovenky, nemate chlpate?
Weisseengel
27.9.2018 22:34 | |
+10 -1
len tolko ze slovenky sa takto hnusne nepredvadzaju ---za prve --!!!!-A za druhe kazia dobre meno pravym slovenkam ---vies !!!!--To si chodte ukazovat do tel avivu svojimm--!!!ty krasavica..!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Jankovská býva v polmiliónovom byte napísanom na synov Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Americký
USA sú pripravené uvaliť na Turecko ďalšie sankcie: Ultimátum
Karel Gott († 80)
Začal    boj o   miliardové dedičstvo: Dva týždne po smrti Gotta († 80) sa prejavila pravá povaha zaťa
Domča odohrala
Foto
Cibulkovej návrat na scénu: Tenistka sa predsa len ešte tento rok objaví na kurte
K strašnej
Dom hrôzy v Považskej Teplej! Syn našiel obeseného Petra († 57) a dobodanú Ľubicu († 54): Brutálna poprava pre sex?
Kto sa má báť
Toto sú tváre kauzy Gorila: Kontroverzná nahrávka im môže zruinovať život, kto by sa mal báť?
Vyšetrovateľ
Bývalý šéf vyšetrovateľov Gorily zodpovedal dôležitú otázku: Čo znamená únik nahrávky pre vyšetrovanie
Korintský prieplav
Cez Korintský prieplav prešla doteraz najväčšia loď: Uf, to bolo tesné
Projekt Eurovea 2
Prvý slovenský mrakodrap: Eurovea Tower zatieni všetky výškové budovy v Bratislave
accident with bus
Autobus plný pútnikov sa zrazil s osobným autom: Pri nehode zahynulo najmenej 35 ľudí
SHMÚ upozorňuje
Znečistené ovzdušie zabíja vo veľkom: V Európe zaznamenali viac ako 400-tisíc predčasných úmrtí
Novinárka zomrela
Pred dvoma rokmi zavraždili na Malte investigatívnu novinárku: Dráma priamo pri jej pamätníku
Za generálneho
Interpol má staronového generálneho tajomníka: Kam zmizol jeho predchodca?