Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 24. 8.
Bartolomej
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.09.2018, 20:29 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: V Česku padol historický rekord: Hubár mal v krvi 8,83 promile, jeho slová vás odrovnajú

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mcmcmcmc68
9.1.2019 22:27 | |
+0 -0
Reagovať
Ja som bol schopný života keď som si vypil,taký čo nepije alkohol bol by z toho množstva napytí ,ale už je to minulost, neznášam alkohol
sikovny4l
25.9.2018 20:41 | |
+5 -15
Reagovať
Takže už nie len policajti zadržiavajú opilcov na 24 hodín, ale aj lekári pred operáciou. To sme sa to dopracovali, lekári nechceli ušetriť zdravotnej poisťovni faktúru za anestézu, ktorú by ušetrili, lebo hubár si ju dal v podobe alkoholu, to bola v minulosti jediná existujúca anestéza.
inkognito926
29.9.2018 05:37 | |
+9 -2
A ty si h1úpy od prírody, alebo sa len tak tváriš?
jozefbb
25.9.2018 17:27 | |
+13 -2
Reagovať
je to len cislo, kazdy organizmus je iny, ine zvladne, keby sa nezranil, prisiel domov a znova si hrkol, mal by mozno aj cez 10 a na druhy den by siel znova na huby
peterpeterson2
25.9.2018 15:50 | |
+44 -1
Reagovať
No a tie huby nejake nasiel? Ja s takymto promile, by som nenasiel ani ten les a nie to este nejake huby. ... 8.83 promile alkoholu v krvi? Skor to vyzera, ze nasli krv v jeho alkohole. No mozne je vsetko a aj to, ze tomu cloveku koluje v zilach Nemrznuca kvapalina. Co uz, ved ludstvo same ma tendencie posuvat svoje hranice.
Evie_g23
25.9.2018 14:50 | |
+5 -0
Reagovať
https://lordsofthedrinks.com/2013/05/02/the-mysterious-bac-scores/
Evie_g23
25.9.2018 14:44 | |
+34 -0
Reagovať
Verim tomu, moj otec bol alcoholic. Hned rano ako sa zobudil cely nervozny a triasol sa pokial si nevypil. Videla som ako dava do seba piva s borovickou a potom posobil uplne normalne..je to fakt sila na co si organizmus zvykne.
Fuxo888
25.9.2018 14:27 | |
+6 -20
Reagovať
Všetci dobre vieme že je to iba výplod. Musel piť aspoň dva týždne v kuse, jesť málo a potom by mohol mať tak max. polovicu s toho, o čom popisuje autor článku.
Marfia
25.9.2018 18:46 | |
+12 -0
Nemyslim si ze je to vyplod. Myslim si ze ten chlap pije stale a je "dobre vytrenovany", preto aj dokazal normalne existovat pri takom promile, aj ked toto by uz vacsina neprezila. Niekedy sa divis ze s niekym nepohne pol litra tvrdeho a tebe sa moce hlava po druhom poldeci.
matrix201
25.9.2018 11:47 | |
+8 -14
Reagovať
Neverím. Poznám príbeh ktorý sa stal pred pár rokmi dozadu. Chlap sa stavil v krčme, že vypije fľašu vodky na ex. Vypil ju a za chvíľu zomrel a namerali mu okolo 5 promile. Pri takom množstve ako píšu novinári NČ by bol už dávno ten dotyčný s 8,83 promile mrtvy. Skôr by som to odhadol na pokazený dreger.
Fuxo888
25.9.2018 15:15 | |
+9 -11
Osobne si myslím že mu zobrali krv a titulka 8.83 promile je len autorov výplod aby sme si to prečitali a brali to ako neskutočnú kuriozitu omg ;)))
vlku7027
25.9.2018 10:36 | |
+16 -2
Reagovať
neverim....................................ozratemu sa nikdy nic nestane
Nihilnovi
25.9.2018 08:58 | |
+15 -16
Reagovať
Čechúni len tak nezdochnú,zožerú aj starú skazenú pašteku a podia:to byla bašta!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto
Nie je zomieranie ako zomieranie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ursula von der
Von der Leyenová čaká na posledné nominácie na eurokomisárov: Kto ešte chýba?
(ilustračné foto).
V Prahe útočil muž s nožom v ruke: Hlásia dvoch vážne zranených
Na snímke
Čepelová spoznala súperku v 1. kole US Open: Sily si zmerá s Taiwančankou
Viac než polovica
Slovensko získalo lichotivé štvrté miesto: Patríme ku krajinám s najmenšou tvorbou odpadu
S Heidi sa
Chris a Heidi Powellovci si Slovensko zamilovali: Halušky milujeme, ale iba so slaninou
Mrazivé video
Mrazivé video z Brna: 13-ročný chlapec doplatil na nevšímavosť, vodič električky nestihol zastaviť
(ilustračné foto).
Ministerstvo zdravotníctva mení podmienky revízie úhrad liekov: Hrozí zvyšovanie doplatkov?
Na snímke vpravo
Foto
Volejbalistka Pencová sa vyjadrila na adresu slovenských fanúšikov: Bola som v šoku
Uruguajský
Krutá rana pre uruguajského prezidenta: Celý život bojoval proti fajčeniu, teraz sa lieči na rakovinu pľúc
Plánoval len
Foto
Otrasný zážitok českého potápača v Chorvátsku: Na dne mora našiel rastlinami prerastenú mŕtvolu
Ukrajinský
Volodymyr Zelenskyj udeľoval štátne občianstva: Získalo ho 11 cudzincov
John McGinn
Dočkali sa: Futbalisti Aston Villy vyhrali v Premier League po viac ako 3 rokoch