Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 14. 11.
Irma
3°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.09.2018, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Ani všetky peniaze sveta by mu nepomohli: Dcéru († 15) bohatého podnikateľa v lietadle zabila bageta

38 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tameka
27.9.2018 10:14 | |
+5 -0
Reagovať
V clanku pisu, ze jej otec hned injekcie pichol, ze ich mala vzdy pri sebe. Reakcia bola zrejme silna a boli v letovej vyske, ked samotne dychanie pre alergika moze byt problem. Ked vsak mam taku silnu alergiu, davam si sakra pozor na to, co jem. Na kazdej bagete su vypisane aj stopove prvky alergenov.
bandacenzorov
26.9.2018 23:57 | |
+13 -1
Reagovať
Ako obyčajne bulvárny a zavádzajúci nadpis. nezabila ju bageta ale alergia na semienka. Bageta zabila asi posledné bunky pisálka.
Takyjedenchlapec
26.9.2018 22:17 | |
+14 -3
Reagovať
Ked to dievca umieralo volalo na svojho otca ktory bol s nou v lietadle, oco pomoz mi , nemozem dychat ja zomriem, keby som bol nim a nieco take zazijem asi by som sa s toho uz nikdy nespamatal , to bola skutocna tragedia, smutne veru vskutku otrasna tragedia
onkelbob
26.9.2018 22:09 | |
+6 -4
Reagovať
mlada dievca co malo cely zivot pred sebou,stacilo keby malo v kabelke adrenalinove pero,ked viem ze som na nieco alergicky a mozem v najhorsom pripade na to aj zomriet neurobim bez toho pera ani krok...uplne zbytocna smrt
kamarat8
26.9.2018 21:49 | |
+7 -0
Reagovať
Celkom pekné dievča, život mala ešte pred sebou.
patrnciak
26.9.2018 21:25 | |
+6 -5
Reagovať
Clanok ako picca
goldenstar
26.9.2018 20:29 | |
+15 -7
Reagovať
Mne je skôr zvláštne, že taky boháč majiteľ hračkárskej firmy a kupoval bagetu na letisku a nesedel v Loungi.
666444
26.9.2018 19:32
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
sarcel45
26.9.2018 18:48 | |
+20 -10
Reagovať
Treba si dávať pozor naozaj...mala smolu ;( ja napríklad vypijem mlieko a ide ma poraziť oblečiem si niečo zo zlého materiálu a hneď mi to da telo pocítiť...je to nepríjemne a tu je ukážka že aj nebezpečné...
kendi00
26.9.2018 19:39 | |
+17 -9
Preco potom to mlieko pijes?
sarcel45
26.9.2018 20:38 | |
+8 -0
Kendi nepijem ho teraz už dlho som nevedel,že práve ono mi spôsobuje problémy...kadejaké tabletky mi predpísali,ale vždy to dopadlo tak,že po mesiaci až dvoch si telo zvyklo a neúčinkovali už...je to horor ak má človek problémy-alergie všetko sa mení,ale na druhej strane si takto uvedomiš,že k šťastiu nepotrebuješ toho veľa
balancer
26.9.2018 18:03 | |
+41 -24
Reagovať
Zbohatlíci a absolútni kre té ni . Len takého - ktorý pozná svoju alergiu môže napadnúť - kúpiť si nejakú fabrickú bagetu - a potom sa čudovať......
norja
26.9.2018 18:15 | |
+20 -15
Tebe niekto ublížil?
Gringo
26.9.2018 18:29 | |
+10 -15
Kre te ni sú socky, čo iba závidia a nedokážu sa o seba postarať.
balancer
26.9.2018 18:38 | |
+14 -9
Dáma a pán sú dyslektici ?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Pátranie
Rozvodnená rieka v Revúcej strhla tri ženy Aktuality.sk
Americký
Aktualizované
Trump má obavy: Nákup ruského systému S-400 Tureckom vytvára závažné problémy
(ilustračné foto).
Facebook bilancuje posledných 6 mesiacov: Odstránil viac ako 3 miliardy falošných účtov
Slow traffic to
Holandsko ako prvá európska krajina zníži rýchlosť na diaľniciach: Ide o vyššie záujmy
Na mieste pracujú
Aktualizované 653
Tragický večer v Revúcej: Rozvodnená rieka so sebou strhla 3 ženy, jedno telo našli
Členky ruskej
Rusko sa podriadilo verdiktu ESĽP a členkám Pussy Riot vyplatilo odškodné 37-tisíc eur
Premiér Peter
Tragická smrť 12 ľudí pri Nitre zasiahla celé Slovensko: Mimoriadne zasadnutie vlády!
Radosť hráčov
Obrovský trapas slávnej značky: Dresy Ruska vyrobila so zlou vlajkou
Bývalý bolívijský
Exprezident Morales deň po úteku z Bolívie pripustil návrat do vlasti, má len jednu podmienku
Lampard sa vrátil
Prídeš neskoro, tak platíš mastnú pokutu: Lampard je na hráčov Chelsea poriadne prísny
Trump privítal
Po napätí ani stopy: Trump privítal tureckého prezidenta Erdogana ako dobrého priateľa
Mohutné pne
Smutné správy z východu: Na hrebeni Belianskych Tatier vyčíňal orkán, škody sú fatálne
Na snímke gólová
Boženík si na Chorvátov verí: Sme dobre prípravení a zápas zvládneme