Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 24. 8.
Bartolomej
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.09.2018, 06:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Odbory vyhlásili vojnu dopravnému podniku v Bratislave: Slovenskí vodiči majú horšie podmienky ako Ukrajinci!

159 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Vladimir22
28.9.2018 02:10 | |
+2 -0
Reagovať
čo sa týka platov.Prečo niekto sa má narobiť ako kôň a druhý sedí v kancelárii napr.a chce zarobiť viacnásobok toho prvého.čo ten druhý má 4 ruky 2.žalúdky alebo čo.A že má 5.vysoké školy/ Tak zaprvé nikto nikoho nenúti 20r.študovať a ked už je teda taký inteligentný tak nech svoj um využije pre blaho spoločnosti a nie na úkor ostatných.Vraj chceme vyššie platy-ano podľa skutočnej náročnosti.Aby bola spravodlivosť./Mam nový pc a neviem najsť otázniky atd....
Vladimir22
28.9.2018 01:58 | |
+2 -0
Reagovať
Len nadávajte alebo nadávajte po krčmách.Tak si privodíte akurát inkfart alebo žalúdočné vredy.Ja trochu to preženiem.Keby som bol politik a možno aj šef tiež by som kradol miliony.Viete prečo-.Lebo kde nieto kontroli tam je bordel a zlodejňa.A aj ty keby si mal možnosť kradnúť miliony a vedel by si že ťa nikdo nezavrie tak by si ich ukradol.Preto že napr.politikov má kontrolovať ten národ ktorému sa pod prisahou zaviazali služiť.A ked nerobia ako majú tam by mal ľud vyjsť do ulíc a domáhať sa nápravy,zodpovednosti a poriadku.Lenže väčšinu ľudí politika nezaujíma,radšej budú utekať otročiť za vydinou peňazí aj ked len 5.eur za deň.Jednoducho potrebujeme silných /na robotu/ a sprostých /aby nešli do ulíc ale do roboty.Ja vám toto sice nekážem lem píšem tak ako to ja vydím.
Creizi
23.9.2018 18:21 | |
+2 -0
Reagovať
Platy 3000 € na Slovensku - Boj začíná : https://youtu.be/WVNgZJhSJbQ?t=1963
1959okuliare
23.9.2018 11:41 | |
+16 -12
Reagovať
RECOIL101 .....MÝLIŠ SA. Moja kamarátka má napríkla 2 vysoké školy, z toho jednu ukončenú s červeným diplomom NA KARLOVEJ UNIVERZITE , jadrovú fyziku a tú druhú Komenského univerzitu a sama mi povedala, že bude voliť iba Kotlebu. Táto žena ovláda plynule 4 cudzie jazyky a robí prekladateĺku. Simultánne tlmočí v zahranicí a vidíš, sama povedala, že všetkých týchto oje * ávačov má plné zuby a bude voliť ĹSNS.
norja
23.9.2018 11:45 | |
+20 -8
...nič smerodatné, žiadne vzdelanie nezaručí rozumný pohlad na život...
1959okuliare
23.9.2018 11:54 | |
+8 -5
norja .....ale tak ako vysoké vzdelanie Ti nezaručí rozumný pohĺad na život, tak isto Ti nezaručí rozumný pohĺad na život ani NÍZKE vzdelanie, napríklad so základnou školou. Takže obe máme pravdu.
norja
23.9.2018 11:58 | |
+6 -3
1959- kde je alebo čo je pravda? Čo jedinec, to jeho presvedčenie. Čo je dobré pre mňa, nemusí byť pre iného. Asi tak.
bloodraven55
23.9.2018 11:40 | |
+23 -4
Reagovať
vážení, presne takto funguje zdravotníctvo pod smeráckymi manažérskymi riaditeľmi: bossing, šikana, vyššie platy pre nových zamestnancov ako pre dlhoročných, noví dokonca zvyčajne nemusia ani dodržiavať dochádzku a podobne. SLOVENSKO POTREBUJE GENERÁLNY ŠTRAJK A ZMENU VLÁDY!
Anonymný nick
23.9.2018 13:58 | |
+7 -2
To malo byt uz davno. Lenze Slovaci su divni narod a pretoto vsetko ide tak, ako to je: Sakova nahradila Kalinaka, Pelegrinni Fica, Lubyova Plavcana atd. atd..a tunel ide dalej. Do volieb sa urcite nic nezmeni, po volbach mozno tiez.
Creizi
23.9.2018 11:32 | |
+5 -3
Reagovať
Vodič Linkového Autobusu Nemecko – Nürnberg, Plat: Dohodou Krajina: Nemecko - nástupná mzda 12,09 € / hod brutto, od 9. mesiaca 12,30 € / hod brutto, od 12. mesiaca 12,60 € / hod brutto - príplatky: 25% nočná, 50% nedeľa, 100% sviatok - pracovný čas 167 hod / https://www.pracovne-ponuky.eu/inzerat-zahranicie-174010
Creizi
23.9.2018 11:38 | |
+6 -3
Hľadame dvoch vodičov autobusu na prepravu osôb linkovým autobusom Ponúkame: TPP mzda netto € 1800,- + nadčasy zamestnanecké výhody, 13 a 14 plat príjemné pracovné prostredie, malý kolektív, nové autobusy pomoc s nemčinou bezplatné ubytovanie prvé 3 mes. nie sme personálna agentúra. Práca je v Salzburgerland Základy nemčiny sú výhodou. Zamestnanecké výhody a benefity, bezplatné ubytovanie prvé 3 mesiace https://sk.jooble.org/práca-vodič-autobusu/V-zahraničí
Nevednuci
23.9.2018 11:56 | |
+7 -2
Vodiči, zostante na Slovensku...! Čo vám Creizi nepovedal je že vám v Norinbergu vyskočí plat po odpracvovaní 167 hodín aj s pár dňami nočných a sviatkov IBA 2200.-€ v hrubom..., ak ste bezdetní, budete v Nemecku zaradení do 4tej daňovej triedy a z toho platu vám zostane 1200.-€ v čistom ktoré dostanete na účet! Ak chcete bvývať na slobodárke v izbe 4x3metre a platiť za ňu 700.-€, zostane vám presne 500.-€ na jedlo, natankovanie auta (ktoré si musíte doniesť z SK ) a budete mať (ak sa vám auto nepokazí) na konci mesiaca 150.-€ ušetrených! To ste ešte nešli za mesiac rodinu na SK pozrieť ! Ej , máte to ale dobre na tom Slovensku!
Creizi
23.9.2018 12:09 | |
+5 -1
Súhlasím, treba sa ale aj inšpirovať od kolegov u našich susedov, zbierať skúsenosti. Inak je potrebné zvýšiť tlak na zamestnávateľov u nás, chce to silné a nekorupčné odbory.
Weisseengel
23.9.2018 11:16 | |
+36 -3
Reagovať
Ako si budete volit --tak sa budete mat slovaci..!--U vasich susedov rakusanov zarabaju vodici MHD 2500 eurov--narok na dovolenku--13-14 plat normalka---narok na lekara tak isto..!--slusny cestujuci --nove moderne autobusy---co by chcel kto viac..!!!-Musite si to doma vybojavat ako oni..!!!-Strajkovat ---volit inyh --co vam daju sancu na normalny zivot --nie tyto ako smer--sns--most --hid--!-To su len jedni hnusne nenazrate prasata....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andreas1370
23.9.2018 11:42 | |
+12 -6
Veď terajšia opozícia bola vo vláde a bolo krásne vidieť ako sa vedeli dohodnúť.. hádali sa ako malí sm)radi v škôlke o kocky
norja
23.9.2018 11:43 | |
+6 -3
vo velkej miere je nespokojnosť s mentalitou cestujúcich a tú len tak bezmení nič a nikto...ani boj
Duff01
23.9.2018 16:46 | |
+8 -2
Mr. Sulík,ako predseda NRSR vo vláde Radičovej,dal jasne najavo,že robotník,je pre neho odpad!Tento človek bez chrbtovej kosti,ktorý sa vychvaľuje,že on potrebuje na živobytie 5000eur,prepustil 90% robotníkov,aby mohol "svojim" dohadzovať kšefty min.5 krát tak draho,ako by stál pracovník na TPP. Tak sa pýtam,čo tu nabádate na aké volenie,koho?? Kotlebu? pozrite si,ako dopadol BB kraj počas jeho úradovania.....rodinkárstvo,kamaratšág,presne to isté,ako to bolo vždy u každej vlády,resp.politickej strany od roku 1989 !!! Takže,prosím,iná alternatíva tu neexistuje,nakoľko sa ešte nenarodila....treba generačnú výmenu,až potom ...MOŽNO !!
11pozaun11
16.1.2019 19:27 | |
+0 -0
Ja žijem v Rakúsku 3-roky v Bratislave som jazdil MHD od roku 1996-2011 u Bakiča,Tomeka,Kovačika a aj Sina a teraz točím Stadt-bus v Rakúsku a s tým platom je to pravda za základné hodiny s krátkym busom mam 3-krát viac ako slovenský šofér MHD nehovoriac keby som mal kľbák a nadčasy to by bolo ešte viac "chalani nedajte sa" držím vám palce.
Kyril
23.9.2018 11:01 | |
+15 -1
Reagovať
Tak to je PRASÁRNA najvyššieho rangu! A hlavne, že Nezrovnal chce dokončovať, aj nasledovné roky! Som zvedavý čo ho sa ešte v najväčšej dedine dočkáme?!!!
nl1992nl
23.9.2018 10:59 | |
+2 -13
Reagovať
A moj kamos ma 10000euro ale domov ani nechodi robi 24ky;d vy ste ako chlapi v posilke nie ja ale moj kamos zdviha;d tak zacina kazdy vety;d aj tu moj kamos zaraba moj kamos bol;dd
energo
23.9.2018 10:58 | |
+7 -20
Reagovať
Keď konkurencia dáva viac, tak sa zdvihnete a choďte k nej. Načo tu vyplakávate kvôli tomu?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Ako Fico, Kaliňák a Gašpar používali Kočnera proti novinárom (podcast) Aktuality.sk
Woman prisoner
Al-Káida tvrdí o zákerných pakistanských silách: Držíte nám našich blízkych
Dánska premiérka
Napätie medzi Dánskom a USA: O čom hovorila premiérka severskej krajiny s Trumpom?
Demonštranti
Demonštranti vytvorili 45-kilometrovú ľudskú reťaz: Mierové gesto v Hong Kongu?
Na snímke
Foto
Fantastický vstup Sloveniek do ME: V prvom zápase zdolali Španielsko
Vodca Kim Čong-un
Prekvapenie od Kim Čong-una: Vláda zriadila pre obyvateľov zoznamku, má to však háčik
EÚ prisľúbila
Grécko je po letných mesiacoch zaplavené migrantmi: Vo veľkom začali zamietať žiadosti o azyl
Zlaté Moravce
Zlaté Moravce vyhrali v Senici, v tabuľke sa dostali na 3. miesto
V mexickej
Foto
Namiesto tyrkysovej vody zostala iba popraskaná hlina: Obľúbené lagúny vysychajú
Na snímke sprava
Vzťah spečatia svadbou: Lyžiarka Vonnová a hokejista Subban sa zasnúbili
Záchranári
Foto
Búrku v Tatrách prirovnávajú k teroristickému útoku: Ľudia padali zo svahov, zasahovali ich kamene
(ilustračné foto)
Zistenie astronómov zaskočilo mnohých: Našli planéty, na ktorých sú lepšie podmienky na život než na Zemi
Slow traffic to
Chlapec (8) opäť nasadol do auta a zamieril na diaľnicu: Rútil sa neuveriteľnou rýchlosťou!