Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 24. 8.
Bartolomej
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.09.2018, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Seriál Naši čakajú zmeny, Garajová Schrameková neskrýva sklamanie: Veľavravné slová herečky

31 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
marcela242
23.9.2018 17:17 | |
+23 -4
Reagovať
Ten seriál tuším že dostal stopku na JOJke.Chválabohu.Ale do tej talentovej súťaže mi akosi Garajová nepasuje ako moderátorka.
ZAJO3
23.9.2018 15:55 | |
+30 -3
Reagovať
Už by mohla konečne začať moderovať, lebo zatiaľ tam nič nepovedala, len sa tam vyškiera
karolina322
23.9.2018 14:48 | |
+24 -7
Reagovať
chúďa, aká bola len nešťastná, keď ju v Inkognite hádajúci nespoznali.Ale obrátila to v humor, keď vraj išla z vysielania domov taxíkom,taká smutná, tak sa jej taxikár pýtal, že prečo."Nespoznali ma v Inkognite, kto som". A ten sa jej opýtal "..a kto ste?" :-)))
felicitee
23.9.2018 14:58 | |
+19 -29
prečo by mala byť chúďa? Je to vľmi pekná a sympatická herečka, so zmyslom pre humor.
karolina322
23.9.2018 15:06 | |
+10 -4
ja nehovorím, že je chúďa,ako taká. Myslím tým "chúďa", že mi jej bolo aj ceľkom ľúto, lebo ju to zaskočilo. Čiže tak
karolina322
23.9.2018 15:18 | |
+14 -7
felicite: já jej tvár poznám len z upútávok na tento seriál, nepozerám ho, rovnako ani tu show, čo teraz beží. Hodnotiť ju nemožem. Len z rozhovorov, čo dala do médií. Čiže aj to, čo povedala, ako to má ťažké, že sa nemože v reštike ani v klude naobedovať, lebo každý sa s ňou chce odfotiť:-))), to mi prišlo celkom zábavné
sebo006
23.9.2018 12:39 | |
+46 -8
Reagovať
To Naši aj niekto pozerá
felicitee
23.9.2018 14:56 | |
+11 -30
predstav si že áno..aj ja ak mám možnosť a veľmi sa mi páči
Gringo
23.9.2018 11:39 | |
+67 -15
Reagovať
LOL Čomu nerozumie? Je to súčasťou najhoršej moderátorskej dvojice v histórii všetkých superstar a ten seriál je naozaj iba pre najotrlejšie povahy. Tak ako všetky SK seriály. Logicky ho presunuly na dobu, keď to bude obťažovať menej ľudí. Problém je, že ho nahradia rovnakým brakom.
caesar803
23.9.2018 11:27 | |
+21 -41
Reagovať
Lujza, si velmi pekná žena...
felicitee
23.9.2018 14:58 | |
+10 -14
súhlas
Microhard
23.9.2018 11:02 | |
+42 -44
Reagovať
Dovolím si tvrdiť, a je to len môj názor, že seriál Naši je za, posledné roky naozaj jediný vtipný slovenský seriál. Nerozumiem prečo JOJ po jednej epizóde 4. série presunú seriál do iného vysielacieho času aj keď nemal takú sledovanosť. Je to ale aj, spôsobené (de)mentalitou priemerného slovenského diváka, ktorý pozerá len samé reality show ako Talent, Farma, Tvoj tvár znie...
felicitee
23.9.2018 14:59 | |
+13 -7
súhlasím:-)
Golda.Silverstein.Cicmanova
23.9.2018 10:54 | |
+14 -35
Reagovať
Serial NASI bude nahradeny serialom NASI LUDIA, bude o tom, ako si SMeraci s ich oligarchami rozkradaju nase peniaze ... tada vase, lebo ja s manzelom si tiez odtrhneme kus eurofondoveho kolaca
Gringo
23.9.2018 11:46 | |
+7 -10
Pozdravujem ťa naša. Kým budú mať diváci Našich a podobných seriálov volebné právo, naši ľudia sa budú mať stále dobre.
bene80
23.9.2018 10:26 | |
+49 -3
Reagovať
Tento serial a nic ine. V talente katastrofa. Sorry. Nic proti vam nemam ale pytat si za vystupenie 3ku je trochu trapne precenovanie. Tu je uz herec kazdy. A kazdy si po malom steku mysli ze je star. Cudujem sa televiziam ze rozhadzuju na c-ckovych hercov take prachy....
skomentoval
23.9.2018 10:21 | |
+31 -4
Reagovať
Puklušovú vy.je.bali z oteckov lebo to flákala štet.ka
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto
Nie je zomieranie ako zomieranie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mrazivé video
Mrazivé video z Brna: 13-ročný chlapec doplatil na nevšímavosť, vodič električky nestihol zastaviť
(ilustračné foto).
Ministerstvo zdravotníctva mení podmienky revízie úhrad liekov: Hrozí zvyšovanie doplatkov?
Na snímke vpravo
Foto
Slovenská volejbalistka Pencová sa vyjadrila na adresu slovenských fanúšikov: Bola som v šoku
Uruguajský
Krutá rana pre uruguajského prezidenta: Celý život bojoval proti fajčeniu, teraz sa lieči na rakovinu pľúc
Plánoval len
Foto
Otrasný zážitok českého potápača v Chorvátsku: Na dne mora našiel rastlinami prerastenú mŕtvolu
Ukrajinský
Volodymyr Zelenskyj udeľoval štátne občianstva: Získalo ho 11 cudzincov
John McGinn
Dočkali sa: Futbalisti Aston Villy vyhrali v Premier League po viac ako 3 rokoch
Obeťou bol José
V Mexiku prišiel o život rímskokatolícky kňaz: Na smrť ho dobodali priamo v kostole!
Outdoor African
Na násilie doplácajú tí najmenší: Dva milióny afrických detí museli opustiť školy
Pri Ďuďovi stála
Foto
Prvý úsmev po smrti Ďuďa († 46): Mirka sa zo straty spamätáva po boku priateľky známeho futbalistu
Hokejový reprezentant Miloš Bubela sa upísal majstrovi: Po roku opäť Baranom
Policajt sa
Dohra videa s policajtom, ktorý dievčaťu roztrhol slúchadlá: Prečo polícia využila v kampani agresora?!